Gradac, reka snova

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
TMc je napisao(la):
Polazi mi voda na usta, prelepe slike i bravo za ulove.

hvala TMc, jel zbog pegavih riba ili pačetovog gulaša i valjevskog piva hladnog kao led? :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
beelack je napisao(la):
hvala TMc, jel zbog pegavih riba ili pačetovog gulaša i valjevskog piva hladnog kao led? :)
Meni posla zbog svega [emoji3]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Zbog svega slike ostavljaju utisak da si se baš nauživao ako tako i treba.
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
TMc je napisao(la):
Zbog svega slike ostavljaju utisak da si se baš nauživao ako tako i treba.

Tako je TMc, ovaj naš sport je teška droga. Ja evo dan posle, još me radi.  :smoke:  :)
Snimci koje pravim su pre svega za mene da proživljavam trip, kao serijski ubica kad ponese neki suvenir od svoje žrtve.
Jedan kratak snimak od juče https://youtu.be/S9vzBgdEeIs    :tbumb:  :drool:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
Pokupila kocijasa krvnicki bas... super

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
maric je napisao(la):
Beelack jel bilo zmija na zidicu?

Baš sam gledao i tražio da vidim kojeg poskoka, pošto ga nisam video u životu, i nisam ga video. Video smuka ali mislim da ne pitaš za njega :)
Jel može da se vidi na zidiću?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Obicno na zidicu budu ribarice. Po par njih pa se covek strecne malo 😂😂 posebno neko ko dolazi prvi put a slusao je price I poskocima
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
maric je napisao(la):
Obicno na zidicu budu ribarice. Po par njih pa se covek strecne malo 😂😂 posebno neko ko dolazi prvi put a slusao je price I poskocima

Priznajem da sam se i ja dobrano štrecnuo, kada je brza voda nosila ka meni ribaricu. Mada bih baš voleo da posmatram poskoka.
I ne kapiram roditelje sa malom decom koja bosa trčkaraju po visokoj travi na Gracu, penju se po kamenju i svašta sam video. Možda je to stvarno samo trip, šanse su svakako minimalne, ali sa decom se ne bi igrao i neke dečje kamašne po meni obavezne.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Ja zato nosim pantalone i cokule pa mi prde ovde po forumu. Inace sam odrastao na Gradcu i prosao ga bos uzduz i popreko ali kako stari sve vise koristim zdravu logiku. Da li ce da se desi ili ne nemam pojma ali mnogo je zajebano doci do Valjeva ako se ne daj boze desi ujed.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Ma neces crci jedino ako te ne klepi za vrat sto nije iskljuceno . Roki je pao na ledja tj za vrat. On mislio grana pa mlatio rukom nije ni gledao. Kad je pao na zemlju i kad ga je video kad se nije slogirao :hammer:

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.015
Lokacija
Svilajnac
Nije svejedno, ja pod svako drvo kada stanem obavezno pogledam gore međutim zbog boja koje se lepo stapaju sa okolinom verovatnoća da je uočim je pola pola ali kako u mom kraju ima puno poskoka i to je bolje nego da se ne obraća pažnja.
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
TMc je napisao(la):
Crni humor ali je mesto baš lepo za skončati...

hahaha TMc, tačno tako, jeste lepo, pa i za skončati.

Možemo na ovo gledati i sa još nekoliko pozitivnih strana. Iako su šanse minimalne, uz mali oprez skoro nepostojeće, ako se desi da vas ujede poskok i pusti dovoljno otrova da morate na lečenje, imaćete lep ožiljak i priču da pričate, kao i dobar razlog i motiv da stavite sebi prvu tetovažu kao uspomenu na Gradac.  :bye:
 

zeroocool

Newbie
Učlanjen(a)
13.06.2014.
Poruke
4
Broj reagovanja
0
Ima li ko iz Beograda da je zainteresovan da u subotu ide na pecanje na Gradac?
 
Vrh Dno