Gradac, reka snova

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Jel pocela malo na suvu da se dize na Gradcu ili jos uvek samo nimfa i strimer?
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Pozdrav ljudi, u nedelju idem u Valjevo pa bih prespavao a ponedeljak ujutru par sati zabacio na Gracu. Prvi put idem, pa ako ima neko savet, da li može da se prespava u Eko bivak-u, ili bolje u konaku Tetrebovac, ili mozda bolje u gradu. Takođe me zanima da li u nedelju mogu da kupim dozvolu, i gde?

Hvala!
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.706
Broj reagovanja
1.009
Lokacija
Svilajnac
Za dozvolu se javi Giletu ribocuvaru nadam se da mu je i dalje aktuelan broj koji imam
064 2860 930
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
beelack je napisao(la):
Mozes da pitas Gila oko spavanja u bivaku, takodje za tetrebovac zoves roku ima.valjda broj na sajtu.... al iskreno preskup je. Uz kolibu na sarenom platnu odlicno je i kod paceta prespavati... mada jedino kod roke i u gradu npr tadica mlin imas normalno da se istusiras...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Hvala Oholi brate. Mislim da ću u bivaku, ako ništa ono da podržim ekipu. Briga me za tuširanje  :smoke: ponedeljak će biti lep dan za pecanje.. prvi put na Gracu, prvi put na pastrvu sa muvom. :)

oholi je napisao(la):
Mozes da pitas Gila oko spavanja u bivaku, takodje za tetrebovac zoves roku ima.valjda broj na sajtu.... al iskreno preskup je. Uz kolibu na sarenom platnu odlicno je i kod paceta prespavati... mada jedino kod roke i u gradu npr tadica mlin imas normalno da se istusiras...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Koliba na sarenom platnu je prelepa, vidi sa gilom oko smestaja, ja sam se uvek lepo naspavao tamo. Nema struje, niti vide al se snadjes, ima za nuzdu akumulator i voda sa izvora.... tereni iznad i ispod su super. Mada meni je gradac najlepsi od manastira nizvodno.... al svakako je vredno obici svaki kamen.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Ee hvala. Čuo sam se sa Gilom i Dexom sve dogovorio. Nema vode u Eko bivaku, ali ako sam dobro razumeo ima piva... a i poneću nešto rakije i slanine  ;)

oholi je napisao(la):
Koliba na sarenom platnu je prelepa, vidi sa gilom oko smestaja, ja sam se uvek lepo naspavao tamo. Nema struje, niti vide al se snadjes, ima za nuzdu akumulator i voda sa izvora.... tereni iznad i ispod su super. Mada meni je gradac najlepsi od manastira nizvodno.... al svakako je vredno obici svaki kamen.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
[emoji1303][emoji1303] dovoljno

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
Danas izleteo na Gradac od 9:10-10 da probam stap #2. 5 riba na nimfu. Stap ponovljen :)
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
jel mnogo smeta vetar na Gracu? utorak bi možda ostao, ali treba da bude do 10m/s  :-\
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
beelack je napisao(la):
jel mnogo smeta vetar na Gracu? utorak bi možda ostao, ali treba da bude do 10m/s  :-\
Ako ne ceskaris vec korisris obican kanap.. sve ok.... generalno imas uvek zavetrinu neku...

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.270
Broj reagovanja
313
Lokacija
Beograd
Bilo je vetra i danas. Ali zategnes konac i lepo se oseti udarac ribe. Bilo je i par spadanja dok nisam malo namestio ruku. Stap me prijatno iznenadio. Riba od 35 ga lepo savila uzivao sam. Sutra celodnevno pecanje i nadam se jagnjetina :)
 
Vrh Dno