Hakuyo

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Blue FOX je napisao(la):
A i da sam ih kupovao nevidim nista lose u tome,jebi ga finansije tako nalazu  :'( :'( :'( :'(

Ako je već toliko ovih štapova puklo - pa ima i drugih jeftinih štapova. Ovaj je izgleda jedan od najgorih. Takav obično ne vredi ništa, a ne 20 EUR. Dobro je da se i takve stvari pokažu na forumu!!!
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
sav pribor koji sam do sada video sa etiketom hakuyo bio je dno dna
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Sale,Hakuyo jeste stap koji je po meni za pocetnika kao sto sam ja nekada bio.
Mozes njime da naucis dosta toga korisnog i lepog sto se tice bacanja,i svega ostalog sto prati musicarski zanat,ali to je isto kao i kada se sretnes prvi put sa necim o cemu nemas pojma a cena ti visi nad glavom.
MIX ,rece nije lose koristiti ga i upoznati sa sa greskama kaje nosi famoznia stapic,ako on tebi lepo lezi u ruci,ne pravi zuljeve (pluta)nadam se da ne stiskas previse,Onda je ODLICAN da se njime naucis osnovnim pravilima musicarenja i onda izdvojiti malo vise para ukoliko budes u mogucnosti i krenes sa onim sto si naucio na npr GRAYS,HARDY ili bilo kojim drugim stapom koji ce ti pruziti pravo uzivanje na vodi..
Preporucujem ti da posle otvaranja sezone posetiS  Nisavu koja te ni malo nece ostaviti ravnodusnim vec ces biti prepun utisaka koje ces nekoliko noci imati na umu a tebi se reprezentovati kao jedan od najlepsih sna(ostvarenje)na Nisavi i vuci te da je jos koji put posetis
--Blue fox--
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Misho alal ti vera,ja neznam coveka kome je HAKUYO IZDRAO OVOLIKO DUGO KAO I TEBI IMAJUCI U OBZIR DA SI NJIM UCIO ,MLATIO CISTIO STAZE I BOGAZE A DA NIJE NI MRDNUO..
URAMI TI TO DOK NIJE KASNO--RECE GREYS  ;) ;) ;)
 
V

vaga

Guest
Blue Fox Nis(lija) je napisao(la):
Sale,Hakuyo jeste stap koji je po meni za pocetnika kao sto sam ja nekada bio.
Mozes njime da naucis dosta toga korisnog i lepog sto se tice bacanja,i svega ostalog sto prati musicarski zanat,ali to je isto kao i kada se sretnes prvi put sa necim o cemu nemas pojma a cena ti visi nad glavom.
MIX ,rece nije lose koristiti ga i upoznati sa sa greskama kaje nosi famoznia stapic,ako on tebi lepo lezi u ruci,ne pravi zuljeve (pluta)nadam se da ne stiskas previse,Onda je ODLICAN da se njime naucis osnovnim pravilima musicarenja i onda izdvojiti malo vise para ukoliko budes u mogucnosti i krenes sa onim sto si naucio na npr GRAYS,HARDY ili bilo kojim drugim stapom koji ce ti pruziti pravo uzivanje na vodi..
Preporucujem ti da posle otvaranja sezone posetiS  Nisavu koja te ni malo nece ostaviti ravnodusnim vec ces biti prepun utisaka koje ces nekoliko noci imati na umu a tebi se reprezentovati kao jedan od najlepsih sna(ostvarenje)na Nisavi i vuci te da je jos koji put posetis
--Blue fox--
Mozda terene nizvodno od Naisusa,oko Medosevca...a ?! :whistle: :'( :doh:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Prvi stap sa kojim sam pecao, bio je ruske proizvodnje, cini mi se 2.7m a tako savitljiv da je pri ostrijem povlacenju mogao da me udari po dupetu! Na kraju mi je vrsni deo odleteo u jezero dok sam nesto mlatio pored vode u vidu prezentacije(kao ja nesto znam pa da pokazem drugaru kako bi to trebalo da izgleda) . Posto je bio oktobar-novembar mesec, tu mu je bio kraj. Da se to dogodilo sa sledecim stapom koji je vrlo skup (a dobio sam ga za sitne pare jer lik nije znao sta prodaje), Poludeo bih. Tako da ti jeftini stapovi u prvoj fazi kada nisi bas siguran sta uopste radis sa njim i  nisu losi. Jos ako ga polomi Riba! To bi bio Dozivljaj za pamcenje, a za samo 20E.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
compshop je napisao(la):
I jos da je ne vidis kolika je bila i onda pocinju filmovi u glavi.  :blush: :tbumb:

Te imala tufne ko tacna za kafu, pa oko ko flekica na tamicu, pa peraje ko metla...
A rep joj bio ovlikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kolega lovac odgovara:
-Smanjio rep da ne pucam na autobus sa djacima :D
 

Uyun

Newbie
Učlanjen(a)
07.10.2008.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Ok...jasno mi je za Hakuyo, a kakav je stap Yeloustone LE 6825...posto ovih dana tek pocinjem da se bavim musicarenjem nemam pojima kako i sta pa sam uzeo ovaj stap prvenstveno zbog pristupacne cene...a sad me zanima da li je dobar ili sam se zajebao...pozdrav iz Nisa!
 

robertmpl

Junior member
Učlanjen(a)
18.08.2008.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
Sto kaze rasho.. stap je stwarno los,i puca tacno ispod sastava!Kod mene je pukao iz cista mira (2x)prilikom zabacivanja. I sto je jos zanimljivo,puca po uzduznoj osi...skoro po istoj.Tim stapom sam inace do sada(musicar od jula 2008)upecao par desetina klenova,pastrmki(klen 800g) .
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.105
Broj reagovanja
316
Lokacija
Svrljig
Izgleda da sam ja jedan od retkih koji je dugo koristio Hakuyo motku a da je ostala u ispravnom stanju. Nigde nije ništa prslo niti pokazuje znake. Sada mi taj štap sedi u uglu sobe i povremeno sa njim pecam ali samo kada idem na Timok na kratko. Jeste malo težak i nezgrapan ali je meni završavao posao, sada je ponosni penzioner koji prenosi razna iskustva mlađima.
 
Vrh Dno