+ ili -

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
A da malo vi ne preterujete sa tim pljuvanjem po Randji? Mislim, kad je meni muka vise da citam ovo onda mozete zamisliti?
Po prirodi kontras, cudnih shvatanja, provokator cesto na ivici za svadju, vrlo cudnih iritirajucih stavova,... ali je glavni oslonac ovog foruma i to od samog pocetka. Kada medju musicarima iz drugih krajeva zemlje kazes "niski musicar" ne pomisli se ni na Blue Foxa ni na Lazzu, ni na Zakulu ni na Djoleta (izvinjavam se svima pomenutim, jer je to ucinjeno cisto figurativno), vec na Randju Mixmastera. E sad jel' to dobro da on bude nosilac imidza niskog musicara nemam pojma i nije moje da se mesam ali je to cinjenica.

Ovo sa deljenjem pluseva i minusa je smesno i ne sluzi nicemu. Ni jednu rec na ovom forumu progovorio nisam godinu dana ali to nije smetalo da se i meni dodeljuju neke ocene + i -. Sta drugo reci nego da je smesno.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nemoj da mislis da sam se nasao uvredjenim sto si me pomenuo medju ostalima (a nadam se da se i oni nece naci) ali pitao bih te kad se spomene Ivan Randjelovic -MIXMASTER- ,u kom kontekstu se uzima njegovo ime i prica o njemu.
Ja necu da ti kazem jer ukoliko si iole malo bolje upoznao coveka znaces kada i kako A NAROCITO ZBOG CEGA ga pominju..
Neznaju nista o njemu sem musicaru koji je potekao sa ovih prostora "MOZDA" kao prvi kazem (mozda)..
Ovde u Nisu se zna sve o njemu sto nimalo nije za iznosenje na sajtu a kamoli raspredanje izmedju mene tebe i bilo koga, a kada ga spoznaju ljudi malo bolje IMACE ZELJU DA SE NAPRAVE DA GA NEVIDE I MOLITI SE DA NE UDJU U RAZGOVOR SA NJIM..
--A USKORO CE SE SVI ONI UVERITI U TO--
A tebi sims zelim uspesno otvaranje prve FF radnje u BG-u. :bye: :bye: :bye:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Simpson, čovek sa kojim sam se najviše "svađao" na ovom forumu i čiji forum ne posećujem, mudro piše. Za razliku od onih koje sam uveo u svet mušičarenja on javno iskazuje svoje poštovanje.
Nažalost, Simpsone, grupa neostvarenih mušičara poželela je da izađe iz moje senke (tako sami kažu  :doh:). Problem je što to ne pokušavaju ulovima, zaslugama, znanjem, rezultatima, ugledom, inovacijama.... već raznim drugim silama.
Simpsone, hoćeš plus ili minus? :doh:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Mixmaster je napisao(la):
Simpson, čovek sa kojim sam se najviše "svađao" na ovom forumu i čiji forum ne posećujem, mudro piše. Za razliku od onih koje sam uveo u svet mušičarenja on javno iskazuje svoje poštovanje.

Cuda se desavaju i u ovom vijeku... :doh:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Kakva su ovo prestrojavanja?! Mislim da bi svi trebali da spustimo loptu i polako povedemo normalne opustajuce razgovore. Niko nije posetio forum da bi se svadjao i maltretirao kolege, vec da se u prijatnom virtualnom ambijentu skloni od svakodnevnih sranja, nesto nauci i neko iskustvo podeli sa kolegama. Ako vas neko konstantno iritira, pokusajte da ga ignorisete. Sto se +/- tice, ja bih licno minuse eliminisao kao opciju.
Srecan uskrs svima
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
compshop je napisao(la):
Kakva su ovo prestrojavanja?! Mislim da bi svi trebali da spustimo loptu i polako povedemo normalne opustajuce razgovore. Niko nije posetio forum da bi se svadjao i maltretirao kolege, vec da se u prijatnom virtualnom ambijentu skloni od svakodnevnih sranja, nesto nauci i neko iskustvo podeli sa kolegama. Ako vas neko konstantno iritira, pokusajte da ga ignorisete. Sto se +/- tice, ja bih licno minuse eliminisao kao opciju.
Srecan uskrs svima

Hristos voskrese!
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
licno mi je svejedno dali dobijam plusove ili minuse ali ovdje se vodi bespotrebna rasprava jer je
istina da ako neko iznese svoje misljenje ili pokaze stav a istovremeno se ne utapa u masu i ne vodi onom
"gdje svi turci tu i mali mujo" odma ga svi caste minusima

neka logika je da bi +/- trebao da navede ili ukaze novopridoslim clanovima kakav je ko i koliko
se neko moze uzet ozbiljno na ovom sajtu a opet oni sa velikim brojem minusa odrzavaju tenziju i razbijaju monotoniju i pisu neke od najzanimljivijih postova kad bih se svaki dan logovao i gledao samo rijeci hvale te
:bye: :bleh: :hammer: :whistle: :smoke: :tbumb: vjerujem da ne bih ni dolazio na ovaj forum

vjerovatno bih se uclanio na neki teen sajt pa catovao sa mladim devojcicama

zato sam misljenja da mi svi sada trebate dati po jedan minus cisto da razbijete dosadu evo i ja cu svima po jedan dati

Hristos Vaskrse
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
rabbit je napisao(la):
Mixmaster je napisao(la):
Simpson, čovek sa kojim sam se najviše "svađao" na ovom forumu i čiji forum ne posećujem, mudro piše. Za razliku od onih koje sam uveo u svet mušičarenja on javno iskazuje svoje poštovanje.

Cuda se desavaju i u ovom vijeku... :doh:
Izgleda da se bliži smak sveta  :whistle:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Evo zakljucka posle malo diskusije sa dobrim clanom ovog sajta, koga je zanimalo zasto neko lupa minuse pa i bez razloga.

EVO KAKO SAM MU OBJASNIO DA SE PONASA. KAO I JA SA OVOM PESMOM opicenom DO DASKEEEEEEEEEE

:pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :hmmmm:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/yfWmOOLaU14&hl=en&fs=1[/flash]


:pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :hmmmm:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
I objasnio sam mu da je to mala grupa.....

:pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :hmmmm:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/OcFx_6Pw39o&hl=en&fs=1[/flash]

:pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :hmmmm:

Nadam se da pojedince ne pogadja ovo preterano licno, pogresi se pa uemsto plus mrdne mis i ode udesno  :dance:
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Homoseksualizam na internetu?! Pa ja mislio da je to zabranjeno  :rambo:
Znaci ima i ovih proevropski orjentisanih sto misle da musicarenje potice iz Britanije  :D
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Nema homoseksualca jos uvek. Djole, izgleda da ti  "kriminalisticka klopka", nije urodila plodom. Broj tvojih minusa je i dalje ostao isti. Moraces da postavis neki dlakavi muski guz na ovaj topic, ili da ih cekamo u kasne sate  :doh: , mada je zabreanjeno nocno pecanje - tada su izrazito aktivni a defanzivna cula su im tupa i neaktivna :bleh:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Moram da se ponovim jer se neki ponavljaju  :smoke:

Djole je napisao(la):
Evo zakljucka posle malo diskusije sa dobrim clanom ovog sajta, koga je zanimalo zasto neko lupa minuse pa i bez razloga.

EVO KAKO SAM MU OBJASNIO DA SE PONASA. KAO I JA SA OVOM PESMOM opicenom DO DASKEEEEEEEEEE

:pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :hmmmm:

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/yfWmOOLaU14&hl=en&fs=1[/flash]


:pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :pozzz: :pozzzz: :hmmmm:
 
Vrh Dno