Ima nade !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Bravo Igore!!! Da je pusta reka opet bi privlacila svojom snagom. Ovo nisu glupi klenovi da jedu sta im padne na glavu. Drinske ribe da su htele da jedu drvo sad ne bi imalo nijednog pored reke.
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
BRAVO Igore... sutra svi da skenirate dozvole i da postavite umesto avatara :hammer: :hammer: :hammer:

P.S. hmm... da nije klena mozda ne bi bilo ni ovog sajta
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ej BREEEEE, Svaki dalji kometar koji nema veze sa originanom temom bice obrisan.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ja ne znam sto se ljutite!!! Ovo je moje licno misljenje, lipljen je na vrhu, pastrmka(mladica) ispod, pa onda deset mesta prazno pa onda klen. Lipljen nije toliko glupa riba, tako da bi ga prevario treba ti mnogo vise truda nego u lovu klena, kojeg sam trtio na Vuckovici i smatram to besmisleno. Ovo nema veze sa temom izvinite svi redom, a ti Laki posebno, ali morao sam da kazem, osecam se prozvanim. Za klena nema problema, njega ima i imace ga jos vise, problem je sa lipljenom, svakog dana ga istrebljuju, sta mislite sto!!!!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ne znam da li je ovo u vezi s temom, ali ja sam prozvan, pa cu valjda moci i da odgovorim. Ne znam zasto je ogorcen ovaj novopeceni drinski lipljenas iz Vlasotinca- Igor. Cacka me i pise o meni ruzne stvari. Ja cu da ih pojedem zive, ako on upeca vise lipljena od mene na Drini ili bilo koje ribe na bilo kojoj reci na ovom svetu! On zivi pored Drine i slika se stalno sa nekim lipljenima. Kada bih ja ziveo pored Drine (ovo i sam zna) moj ulov bi bio desetostruko brojniji. Dobro, za nekoliko godina je upecao par (ili jednog) lipljena. Studirao je u Nisu i proucavao i Nisavu (dugo). Posto bi on da se uporedjuje sa MNOM (!?), ja bih da mu ispunim zelju.
Napravicemo takmicenje jedan na jedan.
Prvi dan pecacemo na Drini, drugi dan na njegovoj rodnoj Vlasini, a treci na mojoj rodnoj Nisavi. Ja bih pecao drzeci stap svaki put po sat vremena u zubima i tako zabacivao, a sat vremena bih zmurio. Mozda bih i penis koristio, razmislicu jos.
Ako bi Igor na ma kom mestu imao vise ribe od mene, ja cu se ubiti iz pistolja. Ako mu ulov bude samo dva puta manji od mog, poklonicu mu svoj stap i cekrk. A ako ulovi tri puta manje ribe od mene (to je vec moguce) pojescu sve njegove ribe dok su zive i poljubicu ga u golo dupe!
Ako i u ovom slucaju izgubi, ne mora nista da radi, poklanja ili jede. Neka se sa mnom takmici i to je dovoljno.
A ova pederastija, kada sam mladicu koji je sa osusevljenjem posmatrao kako lovim jesenje klenove na Nisavi i pristao da me nekoliko km prati pesice kuci, otvorenih usta slusajuci moje musicarske mudrosti, dozvolio da vidi i kako ih prodajem seljacima na pijaci u doba velike ekonomske krize... Tad je priglupi selac video najboljeg ribara u svom zivotu. Sad bi da me omalovazi i povredi. Vara se ako misli da jos tada nisam znao da je vasljivko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno