imitacija žabe

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
heh  :)

Ja sam uveren da bi sa ovom žabicom moglo da se lovi i na moru :-*. Nema veze što nije prirodna hrana morskih grabežljivica ali morske grabljivice kada love napadaju sve što se giba i može da se proguta. Mislim da bi mogle poslužiti i kao svi ostali morski poperi, gurgleri i bangeri.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Pozajmljeno sa Cabelas-a, ali sam je stavio nekima kao uzorak jer nije nimalo komplikovana a resenje nozica obecava lepo kretanje po vodi. PADOBRANAC  :hammer: :hammer: :hammer: E i slatko sam se nasmejao jer me podsetila na nekog  :D ;)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Jedino je zez naći ove lastiše u zelenoj boji inače meni deluje super :tbumb:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
evo i od mene jedna zaba danas svezana, vise manje iz dosade. znam mnogima ce smetati tolika jig glava, iskreno smeta i meni al trenutno nemam vecih udica kod kuce a ovih jig glava imam pun k.. pa moram da jih potrosim na neki nacin :)

bjel8n.jpg

2lowv8.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
prošle godine sam i ja jednu uradio pa kada dođem kući lu da je slikam!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
evo slikao sam i ja moju, to je pogolema imitacija za velike ribe :D

otežana je olovom u samom trupu.

jig udica, zonker trakice i egg-yarn
 

Prilozi

  • 19022011257.jpg
    19022011257.jpg
    29 KB · Pregleda: 342
  • 19022011259.jpg
    19022011259.jpg
    30,7 KB · Pregleda: 306

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
da znaš da je tako a u svemu tome je i ironija jer se pitam hoču li ikada i pobati loviti na to...malo sam skeptičan ali loviti na imitacije žabe ima smisla kod mnogih grabežljivica pa čak i sulca kada je aktivan ali treba to u pravo vreme i na pravom mestu na pravu dubinu prezentirati  :blush:

kako se to ponaša u vodi nemam pojma, osim jednom u koritu vode ali nije mi to toliko realno za toliku imitaciju...na dnu izgleda zanimljivo ali  :blush: videt če mo...
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
za stuku bi trebala biti mamljiva, velike pastrmke, mladica pa cak i klen nebi odoleo ja mislim
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kada sam ovu moju veliku vezao sam na prvom mestu imao mladicu i neki vir ali i štuke i somove....klena nema koji bi ovu moju mogao progutati :D Pastrmka od nekoliko kila bi je isto lako gutnula. Pre tri sezone sam se malo igrao nekim foam žabicama ali klenovi na našem jezeru nisu pokazale neko zanimanje. Te male žabice sam radio za bassa ali planovi su mi tada propali pa nije bilo više ništa ali još uvek imam te male žabice za površinu.

Evo jednog finog videa kako bi za moja žabica trebalo da pliva, onu moju sam radio po uzoru na ovu sa videa.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cRkBrtrHkoM[/youtube]
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Djole od čega su noge na onom cabelas žabcu ,jel su to gumene nožice svezane ?
 
Vrh Dno