Jednostavni strimeri

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Nedostatak udica,malo improivzacije dok ne nađem druge.
2eziah0.jpg


wvvps7.jpg
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Tommy ispašće da te svi hvale a ja opet nešto k...m, ali oči su ti za ovu veličinu strimera prevelike, štrče i imaš premalo epoxyja ispod njih... Probaj sa manjim očima i da ih skroz zaliješ epoxyjem... Biće još bolji  :tbumb:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Mito ti ocigledno nikada nisi pecao na buljave ribice :)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Hvala na svakoj sugestiji.Epoksija ima sa obe strane možda se ne vidi.Plus sam čačkalicom ugurao ispod očiju da se sve sjedini.Jedino možda da vizuelno glava bude veća.Mad to grabljivicama ne vjerujem da smeta bar do sada nije.
Ono što svako ko se okuša da ih radi treba da obrati pažnju na ukupan pramen koji mora biti što slobodniji.
Da u vodi i na najmanje cimanje pulsira.
Uradio sam par i uv gelom e to je milina,brzo i efikasno  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Ima jedno pola decenije več kako sam onda upao u neku strimerašku groznicu pa sam radio dosta baš ovaj tip strimera. Mora da su tu negde po.forumu. Probavao sam svašta i ovako sa velikim očima pa i sa malima.  Manje više na vodi to nije toliko baš elementarno važno. Tačno znam šta stari ribarski lisac Mita želi da kaže kroz kritiku glede estetike. Manje oči bi bile bolje na ovako urađenoj glavi. Ali, ako bi uradio hollow glavu počevši od same ušice udice ili drugu varijantu šišanjem komotno bi pasale i ove velike.  Daleko da je ovo loše, čak štoviše je baš dobro ali stvara mali akcenat nedovršenog. Sve jedno su baš lepi! Kakve su to udice? Deluju mi baš cool!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
velicina ociju ne igra nikakvu ulogu i oci na ovim strimerima su srazmerne telu strimera ako se gleda sa estetske strane .jedino sto je milance u pravu je da glava skroz zalivena lepkom povecava trajnost
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Meni je velicina ociju ovde ok  :tbumb:
Za ovu duzinu savrsene. Da su manje bile bi ruzne.
Zavarava vas to sto su malo "mrsavi".
Mada kao sto momci kazu i ja stavljam vise epoxyja.
Celu glavu formiram I oci prekrijem.
Tako je malcice vise otezana glava pa ima lepsi rad.
Bar se meni tako cini.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
strimer bez epoksija i sa manje ili vise epoksija nije isti strimer . mnogo se menja rad i namena . nije lose imati sve varijante
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Baš to sam ispustio,prviše epoksija bi znatno otežalo na nezgodnom mjestu strimer.čak bi mogao da mu "ubije" rad!
Ovdje iz ovog ugla s ene vidi,sve je zaliveno sa obe strane,a preko očiju sa vanjse strane ne prelazim,nepa potrebem samo bude ružno.Jer ovo su 3D!
Aj kad stignem isfotkaću samu glavu,drago mi je da se pokrenula diskusija  :tbumb:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Za bucka, Hends #2, dajem mu dobru sansu, udica je bl  :)

11sl46a.jpg
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Neotezani do 7 -8 santima idu. Kad se skvasi da se izdrzati. Nije preporucljivo al sta je tu je :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
tommylee je napisao(la):
Može al' ima šansu i da se prepolovi zato te i pitam  :tbumb:
Samo elipsoidni zabacaj i nemas briga

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 
Vrh Dno