Jesen

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Danas na Toplici.
 

Prilozi

  • Autumn 1.jpg
    Autumn 1.jpg
    28,8 KB · Pregleda: 418

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
dare je napisao(la):
Ubedi me da je sa Toplice... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Zesca salmonidna voda...
Momče, zvučiš zbunjeno. Na slici je reka koja protiče kroz tvoj kraj (valjda si iz Prokuplja), a biće dovoljno da sutra oko podne siđeš do reke i zagledaš se u bilo koji vir. Ubrzo ćeš uočiti upravo ovo stvorenje na površini vode, koje nosi naziv Blue Winged Olive iliti Seratella ignita. Tada će tvoja zbunjenost nestati i postaćeš za nijansu bolji mušičar. ;) Javi se sutra.
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Polako bre samo malo,ceo svoj zivot provedoh kraj Toplice i nevideh je u ovo doba ??? ??? ??? ???
Drugo vec 5 dana bacam musicu iznad Korsumlije gde je ima i pastrmka pored klena pa je ni gore za ova pet izlazenja ne vidoh.
Nemoj mi reci da negde nize gde vec pocinje "GOVNJARA" ima Seratella ignita.
Bode mi oci malo ta zelena pozadina... :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
Imas li ti crno na belo to o cemu govoris,svedoka,prijatelja,onog skim si bio,ne verujem da je nize ima gotovo 100 %  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Izvini, ali to zeleno nije reka, nego obala  :doh:. A ovo je slikano danas u selu koje se zove Šarlinac, kod Doljevca. Ja već godinama uživam u jesenjem mušičarenju klena na donjem toku Toplice i svaki put željno iščekujem da se masovno pojavi BWO. Danas ga je baš bilo dosta, ali to ne može da primeti baš svako. Ima još 300 mušičara u našem regionu koji ni ne znaju šta je to BWO, niti su ga ikada izbliza videli. Među njima ima i  "profesionalaca", "znalaca", "predsednika", "čuvenih fly tyera"... tako da nisi jedini i nisi se mnogo obrukao :hammer:.
Prošetaj sutra ponovo, ali obrati pažnju i poslušaj moje savete. Izoštri pogled i videćeš ih baš puno.
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Hvala na pozivu ali imam preca posla nego da gazim po govnima u tom delu Toplice.. :bleh: :bleh:
Stavljas opet sebe u prvi plan i vredjas ljude sto kad si ti u pitanju nije nista cudno (profesionalaca", "znalaca", "predsednika", "čuvenih fly tyera)
Preterujes ga iz dana u dan ali valjda je to tvoj stil zivota i boze moj takav si kakav si.
Zelenilo se odnosilo na priobalje koje ja trenutno vec tri dana ne vidim oko Toplice u Prokuplju...
Sto me opet navodi na neku salmonidu... :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
Drago mi je da smo konacno slozili oko necega..
Ovo danas nije bilo na Toplici,a sto se tice  mojih 5 minuta,tek ce doci ali traju mnogooooo duze,a sto se tebe tice ti si ih odavno odbrojio...
Hvala na razumevanju i lep provod na vodi,moram u krevet jer sam i sutra u 'AKCIJI'  :bye: :bye: :bye: :bye:
 

kimi

Junior member
Učlanjen(a)
13.07.2008.
Poruke
36
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Celu pricu oko BWO insekta mogu potvrditi da je slikan na TOPLICI...bio sam prisutan kad je Mixmaster slikao Blue winged olive insekta na svom stapu stojeci u bistroj ko rakija opet nam  reci TOPLICI.. :smoke:
 
Vrh Dno