Jezero "Joca", Ečka

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Za pravilnik cista 10tka  :tbumb: :tbumb: :tbumb:

Cene su sad relativna stvar. Ocel' ga izduvat? Verovatno ako je klijentela mahom iz domacih krajeva. Ako imaju zagarantovanu klijentelu iz inostranstva moze biti jos i bolje.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
Za pravilnik cista 10tka  :tbumb: :tbumb: :tbumb:

Cene su sad relativna stvar. Ocel' ga izduvat? Verovatno ako je klijentela mahom iz domacih krajeva. Ako imaju zagarantovanu klijentelu iz inostranstva moze biti jos i bolje.

Samo im treba klijentela koja hoce da lovi babuske i crvenperke. Joca nije vise ni "C" od Carstva stuke.
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Cene su jake...za srbiju definitivno.  :blush: a ako su hteli da glume pravi revir onda su trebali da stave u pravilnik i zabranu korišćenja udice sa kontra kukom.
Više zla ribi naprave ljudi tokom skidanja sa udice nego dok je prihvataju lip grip-om.


 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Da li nadležni znaju sa čime raspolažu?
Koliko ozbiljnih riba imaju?
Najlakše je sjesti i odvaliti cjene!
Poslovna politika ime je u startu loša!
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Bio sam juce, smrzao se kao pi... imao drugar na varalicu dva udarca i to je sve za 8 sati pecanja! Vreme idealno bez vetra, doduse veoma hladno sa maglom ali opet za mahanje super! Jezero Joca je uvek bilo poznato i postalo je poznato po velikim stukama, koje su sve redje tj. u zadnje 2-3 godine nisam video ni cuo da se neko pohvalio nekom stukom vecom od 6-7kg. uglavnom se hvataju stuke od 2-4kg. Da li se krade? Siguran sam da da!
I uvek kad se spremam da idem juce je radila extra a danas niko nista  :) tako da cu od sad uvek da idem juce... i to samo u periodu april-oktobar kad su temperature iznad 15, jer sam juce skontao kako je bilo ljudima na Titaniku, nisam upao ali sam se tako smrzo!  :'(
Ukoliko je podizanje cena iz razloga, kako kaze novi gazda, da se smanji broj ribolovaca, pogotovo nesavesnih, i da se voda oporavi onda podrzavam - ako je to pravi razlog... jer juce je stuka vijala uz obalu gde pecaju sarandzije iskljucivo kedera kojeg ima ali malo, varalicu a ni strimer nije htela ni da pomirise, kontam da je zbog prenapadnute vode i da su je boli mnogo puta. Bez obzira sto svi pricaju da je velika voda, da joj nista ne smeta, da ima memoriju 5 sec i sl. nemam neko drugo objasnjenje. Nemam objasnjenje da se pre par godina vadilo po 10-15 kom po danu i to velikih a sad za takvu vodu samo sitne, i sve cesce se ljudi vracaju sa jezera mokrih gaca bez ulova... Ne znam...
I nosim se mislju da idem tamo da musicarim babusku, sarana i amura, jer kontam da ce pre tako doci nesto vece... bar da uzivam leti nego da se mrznem zimi...
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
da, prave stvari treba uraditi odmah na početku...posle j. nema kajanja....popravke su dugotrajne i neprijatne  :blush:
 
Vrh Dno