Jos jedan pocetnik - jos jedna dilema oko izbora prvog stapa

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Evo 

JA bolje bacam od MK!
JA boje razumem od njega to sto radim i objasnjavam jer od njega do danas se mnogo toga mrdnulo na skali poznavanja tehnike (moze i matematicko-fizicke)
JA cu vas bolje nauciti od MK
JA cu vas brze nauciti od MK

Ja mogu samo da budem smesan sto se poredim sa MK, ali nisam od te fele..ostali ako misle suprtotno neka se porede do besvesti

Sada sto neko ne razume poentu, jbg...



 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Kakve veze ima ovo sto ti sad pises sa konstatacijom da postoje mnogo bolji bacaci od Mel Krigera?

 

Branko ue

Newbie
Učlanjen(a)
10.03.2014.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Nov sam ovde. Par saveta o musicarenju bi mi znacila. Nikada nisam musicario pa sam resio da pocnem ove godine. Kupio sam stap GREJS Platinium X 9 #6, cekrk GREJS Platinium Xi #4.5 , uz to sam dobio i konac CLEAR INTERMEDIATE WF9.10F.I HARDY. Interesuje me misljenje o stapu i cekrku i koji bi konac bio najbolji za tu opremu i ako moze informacija o ovom koncu, sta znaci CLEAR INTERMEDIATE jer planiram da pecam po jezerima i po manjim recicama, koristio bi plivajuci konac a ne znam za sta sluzi ovaj? Hvala unapred!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
208
Lokacija
Zvornik
Struna mi se nikako ne uklapa u taj komplet,da li si siguran da piše WF9#?
Ako je tako potpupno je neupotrebljiva za tebe!
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.411
Broj reagovanja
227
Lokacija
Beograd
Struna ti je providna i za teško strimerisanje, štuke npr... i tone delom, svakako nije plivajuca. Samo nju promeni strunom #6 ili #5 sa oznakom F tj plivajućom, na vodu i uživaj u FF ;)
 
Vrh Dno