kafena buba-stara ali dobra...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
znam da si zadovoljan :) ;-) Druze, daj sliku. Bas bi voleo da vidim kafenu bubu na tvoj nacin. Usavrsavanje nam je svima cilj. Ja sam onoj mojoj sto sam ju presvukao mrezicom jos dodatno premazao epox lepkom, tvrdo bre ko kamen, a plovnost nije izgubila...
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Uskoro..cu je slikati.Ja je nisam nicim stitio od pucanja ili skidanja sa udice,evo danas nije ni jedna pukla ili se slomila (mada sam dosta kratko i bio na vodi).

Pozz..
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Danas sam otisao i kupio 100 gr.kafe u zrnu,od 100 gr. nasao sam 3 zrnca koja odgovaraju velicini 18. Odma sam seo napravio ih pre podne i popodne u ribolov,isto mesto kao i prosli put, (guzva ,galama..puno ljudi..) za 10 min,pet klena kao i prosli put..onda sam ih naplasio a mrzelo me da menjam mesto pa se spakujem i odem..

Jos jednom,ovo je FENOMENALNA muva..


Pozz..
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ako zelis male raditi, radi ih od drugog materijala. dobra stvar je kako kaze Mix "papucarka". Probaj oblikovati neku takvu tvrdu penu, da je slicno obliku kafe, namontiraj na udicu i presvuci najlonskom carapom i jednom izlakiraj cementom za musice, vrlo ce ti lepo ispasti. Zatim samo nogice i lepa mala smrtonosna bubica je spremna za "pokolj". ;-)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Sebastiane,to je najmanji problem,uraditi sitnu muvu,ima toliko materijala na raspolaganju..te sitne na 18 radim uglavnom od balze,ali hocu sa kafenom bubom na tom broju da pecam-hvatam..

A sto se tice "papucarki" nisam njiohov ljubitelj,i nemam ni jednuu svojoj kutiji.


Pozz..
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
E nisam strucan u pravljenu muva al imam predlog da se ona obavije onim crnim svetlucavim koncem(naznam kako se tacno zove uglavnom se presijava)!a onda premaze nekim lakom!bice cvrsta a i podsecace na neke nase tvrdokrilce!
samo predlog ako neko pokusa i uspe neka javi!:)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
coffy fly in action & klenčić
 

Prilozi

  • DSC02283.JPG
    DSC02283.JPG
    47,4 KB · Pregleda: 349
Vrh Dno