Kako da uzivam u musicarenju?

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
"U gradu je doktor, zubar, disk dzokej, harmonikas, profesor, prostitutka..., ali kad podje u ribolov skine svoje cisto odelo i namerno se uvuce u iscepano i prljavo i sav se zakamuflira da ga niko ni na ulici ne prepoznaje."

hehe,mislim da smo se svi nasli ovde
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Enough kenjanja! More fly fishing!
prevod:
Dosta sheet! Vise musicarenja!
Ko retko ide u ribolov on mnogo kucky. Evo ja vec treci dan pauziram, ocigledno sam poludeo. Ljudi, nemojte nikad da apstinirate. Narocito nemojte to da radite u periodu maj-novembar. Zamislite, dos'o maj! Cini mi se da je do pre neki dan sneg padao, a sad...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kaze Simpson, razlikujemo se. Radjamo se razliciti, ali sada smo mnogo slicni. Evo, da se uvucemo u kombinezone, da stavimo prsluk, naocare, kacket, uzmemo stapove u ruke i krenemo putem pored nake reke, kroz neko selo, mislis da bi nas neka tetka razlikovala? Ne, mislila bi da smo rodjena braca. Ja mislim da bi bila mnogo u pravu.
P.S. (malo zajebancije)
Tek posle ribolova bi nas razlikovali jer bi sudeci po ulovu jednog od nas lokalni znatizeljnici dosli bi do pogresnog zakljucka da u njihovoj reci ima puno ribe. Jos kad bi ih vratio nepovredjene, rekli bi: "uh, hvala majstore, evo vec sutra cu nabavim stapic dinamita, nesam znao da gi jos ima. Ja cu gi potepam kad vi neste umeli!"
 
Vrh Dno