Kako je Mixmaster bežao od gnevnih domorodaca?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ttttt je napisao(la):
Mogao bih da pisem i kako sam se peo na Korvingrad (Kurvingrad) i pisao sa zidina kule, ali to nije dovoljno besmisleno za ovu temu ...

:D heh, slobodno otvori temu pod špansku muvu...možda, besmislene ili humoristične priče ili šta slično, od volje ti  :)



:D :D :hammer:  :tbumb:
Kako je Mixmaster bežao od gnevnih domorodaca?  Pitanje je jasno...peške u gumenim tigar opancima.  :D Da tih opanaka nije bilo ostao bi u amazoni i za kaznu do kraja života bi morao da hrani Symphysodon Gignatikuse  ;) da uređuje plemenski kamp i služi poglavici gde ga god taj pozove. Izvuko' si se brale, svaka čast  :tbumb: :D 
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Ja sam spreman kao zapeta puska.
Lacky pravi plan i akciju za Jackass smesta
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Neke akcije smo kod mene vec testirali. Ne ali ponavljam NE pisatio o toj akciji jer nije zabelezena, pa gubi smisao. Bice jos bizarnijih, samo da se skupimo dovoljno i da nas ideja nepopusti. Kod mene je to normalna stvar, napalim se, ali i brzo oladim  :'(
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Nista se ti ne sekiraj ima a te nalozi Mix,samo dok trepnes  :D :D :D
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Laki sto da ne pisemo o toj akciji  :hmmmm: kad je na ovoj temi svako oftokivonje pozeljno :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Čekajte bre ljudi, pa nije ovo baš tako neozbiljno. U Beogradu se veruje onima koji pričaju da sam ja bežao po Niškoj Banji, jer sam nesavestan ribolovac, a stanovnici tog naselja me jurili zbog toga, da me tabaju. Ja ne mogu da se načudim uticaju pokojnog Tita i njegovog duha, koji šata ulicama prestonice nesvrstanog sveta. :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Mixmaster je napisao(la):
Čekajte bre ljudi, pa nije ovo baš tako neozbiljno. U Beogradu se veruje onima koji pričaju da sam ja bežao po Niškoj Banji, jer sam nesavestan ribolovac, a stanovnici tog naselja me jurili zbog toga, da me tabaju. Ja ne mogu da se načudim uticaju pokojnog Tita i njegovog duha, koji šata ulicama prestonice nesvrstanog sveta. :hammer:
Pa normalno traži tebe svog najvernijeg malog pionira koji mu je draži čak i od malog debelog Zorana (iz "Tito i ja")!
Randjo idi u Kuću cveća i izvrši tamo samo tebi znani komunistički obred upokojenja duše nikad prežaljenog sina naroda i narodnosti, da na snjegov duh ne uznemirava više :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
100ka je napisao(la):
Pa normalno traži tebe svog najvernijeg malog pionira koji mu je draži čak i od malog debelog Zorana (iz "Tito i ja")!
Randjo idi u Kuću cveća i izvrši tamo samo tebi znani komunistički obred upokojenja duše nikad prežaljenog sina naroda i narodnosti, da na snjegov duh ne uznemirava više :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Da, onaj drevni obred kome te je naucila stara vlajna, kao oni indijanci sto naduvani igraju i prizivaju kisu.  :D :D :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kakve veze ja imam sa Titom, kada taj najpoznatiji Beograđanin svih vremena nikada nije posetio moj rodni grad? Njegov duh me nikad ne posećuje, ali zato hara po gradu u kome trunu njegove kosti. Uzima dušu i pamet, a zauzvrat daje neverovatne moći i enciklopedijsko znanje iz svih mogućih oblasti.
100ko, šta misliš, što ga neće u Kumrovcu? Ja mislim da su videli šta se dešava u blizini njegovog leša, pa se plaše Zagorci da ne izgube korak sa pameću  :dance:.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Randjo ako je ćopavi Zagorac bio Beogradjanina onda sam ja Nju Jorčanin :doh:
A i to gde je sahranjen nije dokazano još.

I nisi odgovorio na moje pitanje koliko si ti tih klenova uhvatio 13,5;14 ili 21kg i na kojoj reci?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ovde nije pitanje ni gde je najpoznatiji stanovnik Beograda (ikada i zauvek) sahranjen, ni gde je nastavio svoj večiti život, ni zašto metropola nesvrstanih nije centar UN, ni zašto su njegovi stanovnici šetajuće encyclopedie, ni koliko sam ja klenova izvukao iz tvog sela, nego "Kako je Mixmaster bežao od gnevnih domorodaca?", na koje ti i tvoj sugrađanin PedjaBG "znate" odgovor.
Prvo vi meni objasnite u čijem sam ja snu bežao niz Nišavu zato što mi je ulov preveliki za ukus lokalnog stanovništva, zaštitnika nedužnih životinja, pa ću ja vama, u nekom drugom topicu, vrlo rado da objašnjavam ostalo.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Kakav je bre ovo off topic!!  :mad:

Tema je  "Kako je Mixmaster bežao od gnevnih domorodaca?", a ne da li je bežao i zašto, a o drugu mi-ti-se-kunemo lovcu na lavove i pastrmke i da ne pričamo - debeli off topic!!

Držite se teme koja je jasno definisana - "Kako je Mixmaster bežao od gnevnih domorodaca?". Oću da vidim rasprave o stilu bežanja - da li je trčao pravolinijski ili cik-cak, da li se krio po vrbacima, močvarama i pećinama ili čista bežanija, da li je zavaravao tragove (dođe na raskrsnicu 2 puta, krene jednim putem, baci 2-3 kila klenova, pa se vrati i krene drugim putem) i slično.
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
I na ovo cu da dam svoj sud...
Treba da vas boli ona stvar da li je neko i zbog cega bezao ili sta vec radio to je njegova stvar a ne nasa,nase je da mu lepim recima kazemo sta mi mislimo o tome a ne da ga zakopavamo
Po prvi put spomenucu 100ka,sta imas od toga sto napadas mixmastera zbog bezanja, mozda je covek samo rekreirao malo ili se zagrevao(lupam) ali ne vidim da ce nekom ovakav vid bilo cega doneti nekakvu prednost ili medalju pa mozda i orden casti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno