Kanap

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Koji kanap odabrati za #5 stap,sta reci,koju posluku porati?
Ajmo momci malo da podgrejemo forum,balkanska krv nam neda mira,ajde da malo razglabamo i o kanapima. . .
Opa djurdjo!  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Koji kes je u pitanju..ako hoces do 2500 din uzmi Vision Attack. Ako hoces preko onda cemo saznati 2019 godine  :hammer: :hammer: :hammer:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Zavisi za koji štap, #5 može bude mek, oštar, prav, kriv.....  :D
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
Druze kupis stap odes do radnje oni ti predloze za taj stap strunu ti biras uz to potrazis i cekrk oni ti predloze ti ponovo odaberes i resis se svih problema. A u stvari koji tip strune tebi treba?
oces plivajucu tonucu ili pola plivajucu pla tonucu  :D
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Milane,uzmi kanap #6 i lakse ces baratati. Ako bude DT,nema problema,a imas  jeftinije verzije koje odlicno vrse posao.

Mozes i kod Simpsona da narucis,meni je poslao DT 5 smesna cena (namerno sam hteo skromnije nesto ),iznenadio sam se

koliko je dobar za taj novac  :tbumb:  Ako ti je stap ostar,taman ce ga teza klasa za jedan broj ''ukrotiti''.

Ja sam skinuo Orvisov kanap #4 ,a taj 5 DT koristio na Orvisovom stapu klase 4 mid flex ( medijum ),i razdusevio sam se.

Kanap je poleteo kao lastavica,a Simpsonu sam ostao duzan video zapis distance koje sam postizao jer mi ne veruje  :doh:

Nemam vise taj komplet #4  :(
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Jer moze neka preporuka za neki dobar kanap DT5 orange boje... gledam po netu i nesto mi ne polazi za rukom da pronadjem neki bolji kanap DT5 orange boje... Bojane, ajde da te vidim sad???
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Pa mislio je povuces za . . . orange kanap :D
Ja sam na panteru koristio kanap falcon #5 wf orange boje,a sad za stap #5 bi uzeo fluo yellow iliti svetlo zuti,e sad neznam dali #5 ili #6 a stap je mid flex . . . a svejedno mi je dali je double tapper ili weight forward...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Panteru uzmi ili kanap do 1500din ili preko 40e, naravno Maric ti je opet dao najgoru mogucu preporuku :hammer:

Znaci da ti obrazlozim. Jeftini kanapi do 1500din vrlo cesto budu bolji od onih od oko 30e jer su u pitanju ikanapi obicno iz istog izvora. Samo brendovi pakuju u svoje ambalaze pa zaradjuju x3 na tome. Ako su pazljivo birani Kinezi budi siguran da su bolji od tih Attackova i gluposti. Naravno nista nemam protiv Visiona imaju oni jako korektne kanape ali Attack je prilicno dno.

I opet, cesto imas vrlo korektne ponude na oglasima, znacajno jeftinije nego sto je realna cena u radnjama. I bolje kao pocetnik uzmi WF nego DT jer je DT danas samo za cicije i skrtice (poput Mafketa :hammer: :hammer:).
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Dobar predlog ti je dao simpson. Ja sam pre neki dan naručio par komada tih jeftinih po 1200 din. To sam već od par njih čuo pa reko da probam. Pre toga sam uzeo neki Greys za 30-ak € kojim nisam zadovoljan. Stalno nešto struže, kao šmirglu da bacam. Sad će vidim kakvi su ovi jeftini u odnosu na njega pa ti rečem. Trebalo bi da stignu za dan-dva.
 
Vrh Dno