Kanap

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
black panther je napisao(la):
Moj postar zakazao kod komsinice,tako da sutra...  :doh:
Boki,ako mogu da dobijem odgovor na pitanje?
WF5F prva dva slova oznacavaju konac,jel tako,Weight Forward,5 je debljina a sta znaci ono F posle petice?  ???

Panteru, preporucujem ti da procitas neki od tekstova za pocetnike. Ovako stvarno nema smisla zatrpavati forum pitanjima na koje je vec dato stotinu odgovora.

Za pocetak procitaj http://www.musicarenje.com/index.php/2012-01-12-19-18-20/vodia-ponike-mainmenu-36/31-mucirski-kanap i http://www.musicarenje.com/index.php/2012-01-12-19-18-20/vodia-ponike-mainmenu-36/32-dt-vs-wf-mucirskih-kanapa

Uvek sam imao strpljenja za pocetnike jer svi smo to nekada bili. Ali pocetnici se razlikuju po tome jesu li lenji ili nisu lenji. Za ove prve vise nemam snage. OK je da nesto malo procitas pa pitas na forumu neke stvari koje ti nisu bas 100% jasne ali ti pitas elementarne stvari i ja ti necu vise odgovarati na takva pitanja. Mada uvek ima neko ko hoce.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Nisam znao Boki :doh: :doh: :doh:,a jasno mi je da F-plivajuci,S-tonuci,I-intermedijalni...
u svakom slucaju hvala...  :tbumb:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Čini mi se da uopšte nije loš kanap. U odnosu na Greys G2 je dosta tanji i mekši. Druge kanape nisam imao pa ne mogu da uporedim.Ostaje da ga isprobam na vodi, ali mi se po ovoj kišici nešto ne da.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Baki,ja sam do sada koristio falcon fly kanap,cini mi se da je falco u odnosu na ovaj no name meksi,ali u rukama pod dodirom,a za probu ce da saceka jos malo,sve u svemu zadovoljan sam,za sad  ;)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Sasvim dobar kanap. U odnosu na onog Greys G2, je put u visoko društvo.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Juce sam spojio kanap sa konektorom ''vision''...moji utisci su neverovatni,ja i drugar smo vukli iz sve snage nismo mogli da odvojimo... a kanap je solidan,da kazem za mene dobar...  :tbumb:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Ulazi cale i sobu i kaze: ''po leskovacki'' koje ste zapeli ko volovi u kupus,ako pukne to kanapce ima kroz vrata da izletite :)  :D :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
PARTNER nam kaza:
Baki,ja sam do sada koristio falcon fly kanap,cini mi se da je falco u odnosu na ovaj no name meksi,ali u rukama pod dodirom,a za probu ce da saceka jos malo,sve u svemu zadovoljan sam,za sad
moj odgovor i savet za kanape/na desetine kanapa sam koristio, i mlad bio, naravno/-kakav je kanap zakljucuje se posle nekoliko godina (upotrebe), a sad ako ti hoces drugacije!!!!! naravno ima nekih koji su u pocetku solidni a ubrzo neupotrebivi, a i zavisi sta ocekujes od kanapa, da pojasnim -i sam nisam koristio vrhunske kanape
sve u svemu mlade kolege zelim vam uzivanje u ribolovu, dobro je da pitate ALI VISE DA CITATE I PREKO P R E T R A G E/nase, strane/ IZDVOJITE STA CETE PITATI, tako se napreduje (podrzavam  dakle simpsonov savet, ako treba idite i na drugi forum ako mislite da treba, svuda ima iskusnih i pametnih ljudi).
pozdrav
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
radezamora je napisao(la):
PARTNER nam kaza:
Baki,ja sam do sada koristio falcon fly kanap,cini mi se da je falco u odnosu na ovaj no name meksi,ali u rukama pod dodirom,a za probu ce da saceka jos malo,sve u svemu zadovoljan sam,za sad
moj odgovor i savet za kanape/na desetine kanapa sam koristio, i mlad bio, naravno/-kakav je kanap zakljucuje se posle nekoliko godina (upotrebe), a sad ako ti hoces drugacije!!!!! naravno ima nekih koji su u pocetku solidni a ubrzo neupotrebivi, a i zavisi sta ocekujes od kanapa, da pojasnim -i sam nisam koristio vrhunske kanape
sve u svemu mlade kolege zelim vam uzivanje u ribolovu, dobro je da pitate ALI VISE DA CITATE I PREKO P R E T R A G E/nase, strane/ IZDVOJITE STA CETE PITATI, tako se napreduje (podrzavam  dakle simpsonov savet, ako treba idite i na drugi forum ako mislite da treba, svuda ima iskusnih i pametnih ljudi).
pozdrav


Pošto si me spomenuo, moram da ti odgovorim. Koliko god se trudio, ne kapiram šta si hteo da kažeš. Zar misliš da očekujem da kanap koji košta 10€ traje 5-6 godina? Ili da slepo čitam postove koji se u 80% slučajeva završe kontradiktornim mišljenjima i svađom? Ko je tu u pravu? Čak nisam siguran na koji simpsonov savet misliš. Ako misliš na onaj: bolje kupiti no name kanap za 10€ nego neki "firmirani" za 30 to se slažem jer imam praktično iskustvo. I da napomenem kao mušičar početnik, mnogo više sam naučio pitajući za vreme pecanja i druženja, nego čitajući po forumima ( daleko od toga da na forumima nisam ništa naučio ), ali neke bitne sitnice, cake ili kako god se zvale, sam upravo iz direktnih pitanja saznao.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Simpsonov tekst se uopšteno odnosi na kanape. Ovde se pričalo o konkretnom kanapu, koji je u klasi kanapa koje si i sam koristio ( na desetine komada po tvojim rečima ). Pa kad već soliš pamet, i imaš veliko iskustvo, predloži neki kanap u tom cenovnom rangu. Rado ću te poslušati ..... Ako nisi u stanju, demagogiju ostavi za nekog drugog.
 
  • Like
Reagovanja: elo
Vrh Dno