Karaš

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Јел има ту места и за оне преко "потока"? :bye:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Evo ja obećavam, dogodine pravim ga sigurno, nadam se da će mi neko možda i pomoći, ako ne nema veze  ;)
Naravno da će svi biti poželjni, pogotovo vi preko "potoka", da vidimo šta nas ravničare(ipak smo mi vrščani sa planina) možete naučiti  :D
A Milanče od tebe očekujem da budeš moj glavni savetnik u vezi skupa i počasni domaćin, ipak si ti stari vuk  ;)
Ideja mi je bila da možda ovo izvedemo ili na Neri ili Karašu, ali mislim da je Karaš mnogo praktičnija i veća destinacija za ovako nešto :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
bilo bi lepo, nikako da posetim te vase vode a cuo sam dosta lepog o njima
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Kako koja, na vecini je situacija veoma losa, ali kao i sto sam znas na vecini voda je takva situacija  :( Ovde na Karasu klena ima i to u solidnoj kolicini i veoma lepim primercima za sad. Solidno je cuvan i taj ekoloski deo( vidi slike sa prve strane) je manje napadan i vredi ga videti, tako da cete svi biti pozvani  :tbumb:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Držim te za reč, veoma bi mi bilo drago da neko od instruktora bude tu, pa da nam i koju foru proda ili barem štapove nauči kako da držimo  :doh:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Naravno da cu pomoci,tu sam za nase musicare!Cim pocnu pripreme,obavesti me pa da se organajzujemo. ;)
Iako nismo imali mnogo izlazaka ove sezone,nadam se da cemo sledecu da zapocnemo kako treba! :)
Mogu ti reci da mi ja bas to druzenje falilo....zastranio sam u neke druge tehnike,ali tu sam ponovo. :yeswink:
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Ma znas i sam kako je,nisam otisao na vodu duuuuuugo..a tek na Karas...uzeleo sam se.Probavao,drndao tu i tamo po kanalu ali nije to...to. :)
 

milos62

Junior member
Učlanjen(a)
26.03.2013.
Poruke
28
Broj reagovanja
0
Da osvezimo temu, jos jedna lokacija za fly, pogotovo leti kad opadne voda, ispod mlina jezero, a u gornjem delu je toliko uzak i brz da moze rafting da se vozi! Na kratkom izlasku sam prevario dva manja komada.


greenshot




online photo sharing
 
Vrh Dno