Karaš

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Te bucove probaj po oblačnom vremenu,ili,kao što si i sam napisao,rano izjutra ili predveče.Ako su preko dana na površini i krstare najbolje je da ih probaš nekom plivajućom varijantom strimera.Ti krupniji su veoma podozrivi prema klasičnim strimerima kad upeče zvezda,posebno u vodi mirnijeg toka.
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Bas tako Zvezdane i ja mislim, rano izjutra ili uvece. Juce je bilo neobicno vreme, oblacno i suncano smenjivalo se iz minuta u minut, a vetar na trenutke divljao, a na momente bez vetra. Dok je bilo konstantno suncano, oni su se suncali i ponasali onako "istrazivacki", u tom periodu su mi i omirisali bambulu  ???
Nesto drugo me muci, tj ako i krenem na njih drugom prilikom, neznam cime, svakako moram zameniti tipet od 0,16  :), ali neznam kako bi te grdosije docekala moja 5  :blush:
Da probacu i sa nekim povrsinskim, mozda kojim gurglerom, videcu jos  ;)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Budi uporan, ali ne u zabacivanju i dosađivanju, nego mu obilazi mesto, probaj nekoliko puta da baciš na metar-2 od njega i ako neće skupi prnje pa probaj neki drugi put. Insistiranjem po 50-tak puta oko njega samo ćeš izazvati još veću sumnju!!!
Znači buć, buć i odeš ;)
Pa sutra buć, buć i odeš...
Pa prekosutra...
Veruj, u roku od 10 dana će ti sigurno jednom tresnuti :drool:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Jeste Milance, mislim da tako i treba, tj bitna su nekoliko zabacaja i onda manuti mesto, tj dokazuje da je nakon nekoliko prvih zabacaja i na bambulu krenuo, a kasnije sam mu strimerom ceskao ledja, a o ni da mrdne  :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
tako kad mu strimerom ceskas ledja lupi kontru mozda gadja ledjima  :hammer:

salim se naravno, :)
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
:)
Citam tvoj post sa onim klenom i odmah mi je osmeh na faci.....to moze samo na Karasu....... :drool: :drool: :drool:
Ja sam jednog,za sada jedinog bucka sa Karasa dobio na varku,ali nista vredno spomena.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Ej,javi se kad imas vremena,jedna stara lokacija daje rezultate sto se bucka tice.....dobijao sam ga na varku ali sl. put idem sa musicarcem..... ;)
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Uff, nakon skoro 2 meseca uspeo sam da skoknem popodne na moju omiljenu reku  :D Situacija tamo ista kakvu sam i ostavio :yeswink:  Moji nesudjeni Bucovi se i dalje suncaju u daljini i opet me ostavljaju bez daha svojom velicinom i senkama koje ostavljaju  :eek: Odlucan da pokusam da ih se domognem, zabacujem crnog Gurglera i tako krecu fanaticni zabacaji. Bacam za moj pojam velikih 10,15, a mozda i 20 tak metara i napokon jedan pravi zabacaj, oko metar ispred jednog osrednjeg (citaj oko 2kg). Ludacki se zalece i uzima, ali verovatno moja prerana kontra i on ga ispusta, na moje veliko zaprepascenje, dok Gurglera privlacim ka meni on i dalje kidise i kad sam pomislio da ce ga opet uzeti, verovatno zbog blizine same obale naglo odustaje i okrece se  :doh: Onako pod adrenalinom, besan na sebe, ali i sa druge strane srecan posto sam se uverio da uzimaju i da ima sanse da se uhvate. Bacao sam jos par puta, kad su poceli da dolaz neki plovkarosi, pa onda i neki germina varalicari, od kojih nijedan niti vidi to sto je ispred njih, niti zna sta lovi, tako da sam namerno odustao i napustio tu lokaciju  :bye: Obecao sam im samo da cemo se jos mi cerati i da ce kad tad neki od njih biti moj  :tbumb:
Na kraju za utehu, ceh su platili neki nesretni klenovi  :D
Sve u svemu predivno popodne posle duuuugooog posta  :tbumb:

 

Prilozi

  • 1sb3fn.jpg
    1sb3fn.jpg
    80,3 KB · Pregleda: 322

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Jeste druže najvažnije od svega, od kako je kod mene sletela roda, od tada skoro da nisam ni bio na vodi  ;)
Tako da nisam mogao više da izdržim, vreme prelepo već danima i taka kad su svi zaspali ukrao sam par sati i veruj mi nisam stao, ma ni vode nisam pio  :hammer: Kad sam stigao kući tek sam onda video koliko sam umora, ali se neželim nikako  :tbumb:
 

catizr

Junior member
Učlanjen(a)
03.07.2010.
Poruke
92
Broj reagovanja
1
eno oni tvoji klenovi,jos stoje uzvodno od mosta....bio sam u petak na karasu (onako da zapalim pljugu i gledam u vodu) divna reka...
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Ako ako, ćeraćemo se mi još sa njima druže  :tbumb:  Ove godine sam 90% mojih retkih izlazaka proveo baš uz ovu reku i mnogo je bolje poznajem nego lani, dogodine moram pod hitno kombinezon pazariti i već imam nekoliko proverenih mesta koje treba isprobati. Žao mi je što se nismo videli u subotu, kako prošao mini skup  :( U nedelju sam bio na Neri i u BC, i mi napravili mini fly skup, okupilo se 4 mušičara neplanirano i stvarno smo uživali. Volio bih dogodine napraviti jedan pravi Fly skup na Karašu i pokušati sakupiti barem nas vojvođanske mušičare  :D a i ove od dole pozvati da nam se svakako pridruže i da nas ravničare nešto nauče  ::)
 
Vrh Dno