Klen 2010

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:) ma ni kod mene nije bolje, jedva sam nekako izčarao da danas mogu na vodu  :blush:
 

helsing

Junior member
Učlanjen(a)
24.09.2010.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
Vatreno krstenje!!! Palo prvo klence na musicu :)
Svima pice  :firends: :firends: :firends: :firends: :firends:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
helsing je napisao(la):
Vatreno krstenje!!! Palo prvo klence na musicu :)
Svima pice  :firends: :firends: :firends: :firends: :firends:
Prva doza je najlepsa... :D Sad si ugasio,povratka nema :blush:
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Čestitke helsing! Što kaže crni - nema nazad sad. :) Baci neki fotku.
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
danasnji minuli rad:)) nemam naviku da ih slikam, pa sam za fotkanje izvukao vec zapakovan stap...  :doh:
reka Lugomir Jagodina, ovih dana lepo prolazim na njoj samo kad nepada kisa... musica: zuta bambula i na voznju..
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
da creva su im puna, svega i svacega.... jedan je pojeo nesto cupavo, verovatno je manji mis...zanimljivo je da ovko krupni komadi rade uvek u ovom periodu, bice da pune stomake  za zimu. ekstremno su obazrivi visim i po 15min u zbunju pre nego sto prvi put zabacim ... samo da stane ova kisica i odo ja i danas....
 

Edin-NP

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Lokacija
?
Evo jednog sa gazivoda jezera u ribaricima,inace na ovom jezeru ima dosta klena onih stvarno krupnih ima ali se vrlo retko love,zato stosu  vrlo vrlo plasljivi i oprezni,ali zato ovih manjih do po kila ima koliko hoces desavalo se da dnevno (ja dnevno peceam 3 sata) ulovim i preko  50  komada inace na ovom jezeru se klen lovi na tipicne klenovske musice, sve vrste vestica ,a pogotovu crnu zulu bez repica u letnjem perijodu,dobar se pokazao i srnec tular u jesen krajem oktobra se love krupniji komadi kada jezero opada.
 

Edin-NP

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Lokacija
?
Jos jedan sa gazivoda,ovaj je do duse zavrsijo u tiganju,dzaba mora se neki i pojes.  :D
 
Vrh Dno