Klen 2010

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Marushani je napisao(la):
na ovoj stranici je jedna musica, to je musica korpiva http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=3270.210
a drugu koju sam koristio inspirisao sam se od musice sasats: nazalos nemam sliku te musice a kutija mi je u autu :) rep fazan, crvena bakarna zica, 1/3 ostaje pri kraju da se vidi a u tom drugom delu zelen marabu ili zeleni dubbing, grudi crn dabbing, noge meko crno pere kokoske. Nadam se da sam bio jasan, ako nisam sutra stavljam sliku te musice, na ovoj musici ulazili cesce krupniji nego an prvoj.
pretpostavljam da je rec o ovoj muvi?

p3180363resize.jpg
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Klen jos uvek aktivan tu i tamo...ukoliko blizu vas imate neku manju reku,potok jos bolje,bice zabave......pre neki dan dobio lepog klena na klinkhamera....taman kad sam pomislio da je muva izasla iz zone gde ocekujem udarac,izroni delija i pokupi je......predivan osecaj!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
auuuu prelepe li musice! sasats alal ti vera  :tbumb: :respect1:
 

robertmpl

Junior member
Učlanjen(a)
18.08.2008.
Poruke
21
Broj reagovanja
0
Nisava i bambula..
 

Prilozi

  • DSC01339.jpg
    DSC01339.jpg
    94,4 KB · Pregleda: 186

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
na istoj musici sam super prosao i danas, mozda sam treba koristiti suvu musicu jer sam video puno musica na vodi.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Danas su radile musice od balze,prvenstveno svitac...,koji je fantasticno lovio...,crna bambula i osa-bambula..

Pozdrav.

Marko.
 

Prilozi

  • Klen 1.jpg
    Klen 1.jpg
    155,7 KB · Pregleda: 193
  • Klen 2.jpg
    Klen 2.jpg
    160,8 KB · Pregleda: 213
  • J.Morava.jpg
    J.Morava.jpg
    166,2 KB · Pregleda: 167

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
tomos rider je napisao(la):
Klen jos uvek aktivan tu i tamo...ukoliko blizu vas imate neku manju reku,potok jos bolje,bice zabave......pre neki dan dobio lepog klena na klinkhamera....taman kad sam pomislio da je muva izasla iz zone gde ocekujem udarac,izroni delija i pokupi je......predivan osecaj!
kako mislis aktivan tu i tamo?
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
sasats je napisao(la):
tomos rider je napisao(la):
Klen jos uvek aktivan tu i tamo...ukoliko blizu vas imate neku manju reku,potok jos bolje,bice zabave......pre neki dan dobio lepog klena na klinkhamera....taman kad sam pomislio da je muva izasla iz zone gde ocekujem udarac,izroni delija i pokupi je......predivan osecaj!
kako mislis aktivan tu i tamo?
mislim na terene gde ja pecam,okolina Vs...klen se sporadicno javljao,ni nalik ovome na V Moravi...pozz
 

Piki

Senior member
Učlanjen(a)
19.03.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
22
sasats je napisao(la):
Marushani je napisao(la):
na ovoj stranici je jedna musica, to je musica korpiva http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=3270.210
a drugu koju sam koristio inspirisao sam se od musice sasats: nazalos nemam sliku te musice a kutija mi je u autu :) rep fazan, crvena bakarna zica, 1/3 ostaje pri kraju da se vidi a u tom drugom delu zelen marabu ili zeleni dubbing, grudi crn dabbing, noge meko crno pere kokoske. Nadam se da sam bio jasan, ako nisam sutra stavljam sliku te musice, na ovoj musici ulazili cesce krupniji nego an prvoj.
pretpostavljam da je rec o ovoj muvi?

p3180363resize.jpg

Uh...al je dobra ovo muva.  :tbumb:
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Danas iz Mlave, samo jedan  :mad:
 

Prilozi

  • Fotografija-0060.jpg
    Fotografija-0060.jpg
    247,3 KB · Pregleda: 234
Vrh Dno