Klen 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mediteranf

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2011.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kraljevo
Evo par komada od subote sa Zapadne Morave ulovljenih na ovu bambulu

img0834bx.jpg


mediteran2.jpg


 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:  Da ti nisi neki Edinov drugar? Nadam se da nam nećeš sad pokazati i slike pečenih klenova? Ili su možda klenovi vraćeni posle slikanja u vodu da plivaju leđno? Ako jos nisi shvatio nas je sramota kad vidimo da neki od članova foruma ne poštuje minimalne mere a kad se time hvale onda je to jos gore. :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Molim upravu da ponovo uvede davanje minusa jer ovaj ulov zaslužuje po jedan od svih nas.
 

mediteranf

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2011.
Poruke
26
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kraljevo
Naravno da su vraceni svi sem ovog do stapa, sledeci put snimam vracanje pa necemo o ovakvim stvarima diskutovati. A ovog do stapa sam morao da odnesem jer mi je to najveci klen uhvacen musicarskim priborom do sada, tako da sam morao kuci da se pohvalim  :p
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Ajd da poverujem, samo ja nikad do sad nisam slikao ni 2 klena zajedno  :( Nekako kad jednog uhvatim, tog pustim, pa onda drugog i tako tim redom  :tbumb: Nevidim kako si mogao tog prcvorka zadnjeg da uhvatis, pa si ga onda cuvao sve dok nisi uhvatio onog najveceg (za kog skidam kapu) ili obrnutim redom  :blush: Ili npr sto bi ih cuvao u cuvarci, kad ces ih na kraju pustiti  :blush: Nisam uopste neki prestrogi C&R pobornik, volim dobru ribu i pojesti ali se pravila pridrzavam uvek  ;)
 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
mediteranf je napisao(la):
A ovog do stapa sam morao da odnesem jer mi je to najveci klen uhvacen musicarskim priborom do sada, tako da sam morao kuci da se pohvalim  :p

    Ajde da ti verujemo da si one manje pustio, :whistle: mada na slici nisu bas delovali dovoljno živahni.  :nowink:
    Nemam nista protiv da se ulovljena riba odnese kući za jelo ali kažeš da si najvećeg klena odnio da bi se pohvalio. Ako si vec slikao svoj ulov zar ti slika nije bila dovoljna.
    Nadam se da na Z Moravi ima mnogo većih klenova od ovih i da ćeš uskoro imati i nešta bolje da nam pokažeš.  :bye:

    Malo uputstvo za za nove članove:
    Niko te ne tera da budes C&R mušičar i imas pravo da sa svojim ulovom radiš šta te je volja. Ipak, ako očekuješ da te mi na forumu poštujmo kao ribolovca onda treba da ispoštuješ bar neke minimume ponašanja sa ribom. Za početak ribu ispod minimalne mere treba odmah da vraćaš u vodu a ne da je stavljaš u čuvarku. Ovo važi i za svu drugu ribu koju nameravaš da pustiš bez obzira na način na koji si ribu uhvatio. Kad slikaš ribu nemoj da je razvlačiš po kamenju i travi, em je slika ružna em ribu dodatno ispovređuješ i drastično joj smanjuješ mogućnost da se preživi.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
63
Lokacija
Svrljig - Trnava
Danas sam posle dvonedeljnog nepecackog posta ugrabio dva sata da se razmasem...
uspeo sam da upecam desetak komada od 15-25 cm...Za Svrljiski Timok solidni komadi  :doh:
slikao sam dva prva koja sam upecao, ostale nisam hteo da dodatno maltretiram.
 

Prilozi

  • IMG_3497.JPG
    IMG_3497.JPG
    351,2 KB · Pregleda: 164
  • IMG_3499.JPG
    IMG_3499.JPG
    343,5 KB · Pregleda: 165
  • IMG_3502.JPG
    IMG_3502.JPG
    332,9 KB · Pregleda: 171

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
denmil je napisao(la):
Danas sam posle dvonedeljnog nepecackog posta ugrabio dva sata da se razmasem...
uspeo sam da upecam desetak komada od 15-25 cm...Za Svrljiski Timok solidni komadi  :doh:
slikao sam dva prva koja sam upecao, ostale nisam hteo da dodatno maltretiram.

Odlični ulovi, vidim da i kod tebe radi osa-bambula. Ovih dana kod mene osa ko u priči pa je i na jelovniku klena došla u prvi red.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
63
Lokacija
Svrljig - Trnava
Gogo, bogami jeste...krenuo sam ujutru sa najmanjom koju sam imao, na 16-ici...
prvih pet-sest je uzimalo bez razmisljanja, bukvalno su se otimali o nju. Vec sa
malo krupnijom su bili obazriviji , uzimali su posle desetak sekundi. Kad sam probao
crnu,  :doh:  :nowink: jednostavno uzimali su samo ovu zuto-crnu kombinaciju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno