Klen 2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Odlični za takvu vodu  :tbumb:
Ja sam imao na pet minuta takvu vodu od kuće ali zadnji put je idiot napuckao tri kera na mene,posle mučne rasprave odlučih da tu ne dolazim.
Danas idem na Drinjaču ako bog da kakvog maconju da navaram!
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Konacno naj veci ulov,tj vise uspeh,navukao sam  jednog mladog decka ALI na MUSICARENJE,danas mu je bio prvi dan sa stapom i kanapom,lepo je pecao klencice uglavnom sitne.Ja takodje sitnije klencice jos uvek pecam sa vrhom od spin blanka na koje sam nalepio 3-4 sprovodnika  :doh:
 

Prilozi

  • 29082011178.jpg
    29082011178.jpg
    44,1 KB · Pregleda: 216
  • Photo-0566.jpg
    Photo-0566.jpg
    62,7 KB · Pregleda: 210

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
aco , jesi li razmisljao o popravci tog stapa ili kupujes drugi? evo kako izgleda moj stap posle popravke  :) prelom je bio po sredini provodnika ....ako se odlucis za popravku evo ti broj tel . od coveka iz krusevca 064-182-43-04...vrlo je jeftin  :yeswink: 

p5270166z.jpg
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
sasats je napisao(la):
aco , jesi li razmisljao o popravci tog stapa ili kupujes drugi? evo kako izgleda moj stap posle popravke  :) prelom je bio po sredini provodnika ....ako se odlucis za popravku evo ti broj tel . od coveka iz krusevca 064-182-43-04...vrlo je jeftin  :yeswink: 

i bre Sale, jeftin. Decko radi vrhunski kvalitetno a nije skup. The best bay
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
odnos cena kvalitet je neverovatan  ;) bukvalno je nemoguce primetiti gde je bio polomljen stap ...izuzetan majstor  :yeswink:
evo ivke ga licno poznaje pa moze da ti pomogne oko kontakta sa covekom i cekanja na red  :)
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Drugari stap cu sigurno poslati na popravku,vec sam se raspitao i nasao par majstora koji to rade.Moja lenjost je kriva sto nikako da zavrsim stap koji sklapam,u pitanju je lamiglas (glass) blank,klase 3 duzine7',na njega trebam samo da namotam sprovodnike.Nadam se da cu ga do vikenda zavrsiti.A sage launch #4 8' dvodelnog poslati kod majstora.A ovaj vrh vratiti pripadajucem delu i sklopiti treci stap koji ce biti otprilike teska #9ka...Sa ovim vrhom nije problem pecati,evo i veceras sam bio,i lepo se napecao.Ali nije to to,zato sutra motam sprovodnike i ond ih nadam se prekosutra finisiram...
Hvala na broju i preporuci  :respect:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ma Laki,sta ti radis tamo barabo jedna  :) ;) koji stap,koliko ih ima!!!Nista nisam pohvatao  :doh: :nowink: :yeswink: :)
Chuuuuuuuudo si!!!!!!E to je omladinac za pohvalu,sta bre lenj,nema sanse...BRAVO!!! :tbumb: :bye:
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Predsednice pa mi pecamo,trudimo se  :D malo se izdesavalo pehova ali ok je,sve u svemu peca se.
Evo klencici od danas bilo ih je dosta bas dosta  :yeswink:
 

Prilozi

  • Photo-0575.jpg
    Photo-0575.jpg
    51,2 KB · Pregleda: 172
  • Photo-0576.jpg
    Photo-0576.jpg
    23,3 KB · Pregleda: 171

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Konačno sam uspio zbrisati na vodu od posla, srećom i na moje ugodno iznenađenje klen još uvijek uspjeva pobjeći "kormoranima" u ljudskom obliku i spreman je na igru lovice sa bambulicama.
Prvi zabačaj "bukvalno prvi" i već sam imao lijep dril, pa nakon nekih 15-20 minuta još jedan i još jedan, popodne je završilo sa promašajem jednog urednog (sudeći po raubu na bambulu) al nema veze tamo su oni i sutra i prekosutra... evo par fotki. Naravno da sam ih nakon fotografiranja puštao, šteta je to malo ribe što ima u Karašici izloviti.
DSCF7269Medium.jpg

DSCF7272Medium.jpg

DSCF7280Medium.jpg

DSCF7284Medium.jpg

Nije neki video ali se vidi da su vraćani u vodu. :)  Valjda mi se zato stalno i vraćaju na ponuđene muhe jer znaju da ću ih i tako pustiti nakon poziranja. 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XN4nFY9Bt18&feature=player_embedded[/youtube]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno