klen 2013.

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Hahahaa  :D

Komentari na nivou :lol:

Max u gostima dominir'o :tbumb:
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
182
Lokacija
Doboj, BiH
Naravno da je dominiro kad smo lovili na njegove bambule, nama je dao neke frljave  ;).
 

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
U pitanju je rijeka Usora,izvire u mom kraju a ulijeva se u Bosnu u njihovom kraju,tako da i nisam baš bio u gostima.
Klasična crna bambula je dobro radila na #10.
Nadam se da ćemo uskoro opet na vodu...Možda neku lipljensku...
 

isako

Junior member
Učlanjen(a)
13.02.2013.
Poruke
64
Broj reagovanja
0
Lokacija
LA City
Bravo za druzenje i ulove, prelepe slike.
Tako se daje primer a ne one slike sa...................

Poslato sa LG-P700 koristeci Tapatalk 2

 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
182
Lokacija
Doboj, BiH
Hvala i tebi kolega, a šta drugo uraditi nego ih pustiti kada su nam priredile toliki užitak.  :bye:
 

Vukovic

Junior member
Učlanjen(a)
07.05.2013.
Poruke
66
Broj reagovanja
0
Jedan od popodnevnog pecanja ispod usca moravice u ibar (jedva nadjoh to mesto), tj pocetka velike morave. Prvi put sam bio na tom terenu. Al sto je terao bucov drugu ribu to je katastrofa. Doduse Masicevu zelenu i Strelcevu crnu bambulu klen je doslovce gutao. 
 

Prilozi

  • DSCN0436.JPG
    DSCN0436.JPG
    42,7 KB · Pregleda: 142

Vukovic

Junior member
Učlanjen(a)
07.05.2013.
Poruke
66
Broj reagovanja
0
zapadna morava, izvinjavam se na gresci. nije velika morava. :doh:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nije usce morave u ibar nego usce ibra u moravu  :) a donji tok ne zoves samo ti velika morava . tako je zove jos nekoliko ljudi koje poznajem  . pre ibra je mala morava a posle ibra velika morava  ;)
 

Vukovic

Junior member
Učlanjen(a)
07.05.2013.
Poruke
66
Broj reagovanja
0
sasats je napisao(la):
nije usce morave u ibar nego usce ibra u moravu  :) a donji tok ne zoves samo ti velika morava . tako je zove jos nekoliko ljudi koje poznajem  . pre ibra je mala morava a posle ibra velika morava  ;)
Hvala na informaciji :doh:. Trazio sam neko mesto, video cistinu. I to je to. A tek posle, iduci uz tok primetio sam da se jedna reka uliva u drugu. Iznenadilo me je aktivnost klenova, za razliku od Lima. Lim je mnogo bistriji, a klenovi mnogo oprezniji. U svakom slucaju je lepo mesto za pecanje. Moze kolima da se dodje vrlo blizu. Posto ti juris strimerima bucove, na tom mestu su stvarno agresivni.
U svakom slucaju, lepo provedeno popodne.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
popodne pored bilo koje vode je lepo provedeno popodne , a jos ako se i nesto upeca , onda je pun pogodak  :tbumb:
 
Vrh Dno