klen 2013.

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Na vlasini su uglavnom bitange  :D  ima i sitan ali mi ciljamo periode kad su uglavnom krupni, dugo idemo na vlasini tako da skoro uvek pogodimo tacan period  :tbumb:
 

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
Samo da se upišem u ovu temu dok je još lepo vreme:)

dy21aq.jpg

 

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
Pa jel ti se cini ili ne cini?
Javi mi samo da znam da li da me bude blam ili ne.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
escondida je napisao(la):
Pa jel ti se cini ili ne cini?
Javi mi samo da znam da li da me bude blam ili ne.


Ne dirajte coveka neka uziva a i klen nije toliko rdjav ,vec  kraj sezone dobro je i potrajala  :tbumb: , escindida jel ovaj stap bio na prodaju clearwater 5# ako se ne varam hteo si 4# , stap je odlican zajebo bi se da si ga prodao  :yeswink:
 

escondida

Senior member
Učlanjen(a)
20.07.2012.
Poruke
128
Broj reagovanja
0
Hvala Andrija! Cestitam i ja tebi na fotografiji, gledao sam te na Galaksiji kad je bila dodela nagrada :)  :tbumb:

Jeste, to je taj stap.
Ovaj je 9-ka #5, a hteo sam 8-cu #4, pa na kraju zavrsih sa 2x9-ke i jednom 7-com :) Ali samo ovaj je Orvisov i nemam zamerki, malo mu se samo pluta na prvom pecanju zeznula, par granula je ispalo. Ali nije strasno. Zadovoljan!!!

A ulov... meni je bitno da izadjem iz kuce, budem na reci, zadovoljim sujetu tako sto cu da upecam bilo sta, a igrom slucaja sam ovu fotografisao jer je bila najveca, posto belezim fotografijom svaki izlazak na vodu, da imam kao dokumentaciju (a i kad pocne zima, da se podgrevam za prolece). Riba nije ispod mere, a i da jeste, nije ni bitno jer je vracena. Moravske klenove sam pokusavao da jedem par puta i njih vise ne donosim kuci. Tako da stedite zdravlje i drzite pritisak pod kontrolom, treba jos dugo da se peca i mlati stapovima ;)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Opa bato, neki novi momenti "timocki sivi buimbar"?

Daj da vidimo tog.
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
To bi trebala da bude neka varijante francuske tricolore musice,u sivoj boji (odnosno gusti,gusti palmer),jel tako..?
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Ma kakva Francuska škola, to može da bude samo Zaječarsko-Grljanska  ;)
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Namjenjena salamonoidima  :whistle:
na kakvim pozicijam je klen kod Vas,da li se povlači u zimovnike?
 
Vrh Dno