KLEN 2014

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Kod mene tek pocinje sezona  :-X voda se nastimala brrrrrrrr :lol:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Blago tebi rodjace....jbg za mene je izgleda gotova...videcemo sledeceg vikenda .... do tad-Bistro!  :tbumb:  :tbumb:  :tbumb:  :tbumb:  :tbumb:  :tbumb:  :tbumb:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Lepo je i suncano vreme,pre svega toplo a potrajace kako kazu oko 20 stepeni do kraja meseca. Vetar je mali problem!

Ja se oslanjam na pritoke V.Morave koje su bistre a klen aktivan celog dana. Ne izbacujem  fotke jer  nista spektakularno nema

da se vidi,sve klenovi od 15-30 cm. E,imao sam par kidanja zbog  tipeta  0.10 (zaboravio sam kuci ostale promere ),ako ponov0

prevarim  nekog od tih lepotana ( na jacem tipetu ),bice fotkica. ;). Inace,jedan dan uzima godara,a sledeceg je probirljiviji i

kupi suve na br. 16.

Ime,bravo na ulovima,bas lepi primerci :tbumb:
 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
vala katastrofa,u subotu sam ubio 7 kilometr na toplici da bih uhvati 1,5 klenova,a mozda i manje,nadam se za sledeci vikend posetim neku od reka u pirotskom kraju pa da zavrsim ovu jadnu sezonu.
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Da ne bude da sam u prazno trabunjao,danas oko pola 4 krenem pjesaka oko 4 kilometra od kuce.. Prettrazim terene koji nikad nisu izdali,al jok.. ni dizanja a kamo li uzimanja.

A voda je takva da je ja ne pamtim od kad pecam na njoj pre pre pre bistra, na 2 metra vidis svaki truncic i kamencic..

Na silu jednog nimfom bocnem i to je to..

Kad sam bio pri kraju spustanja dođem do brane, i na njoj pregazim klena doslovce svaki-svaki drugi zabacaj stap u kifli.

Sve pristojni komadi 200 + gr..

Tako su elegantno uzimali bambulu da se jedva to primjetilo, a na kraju probam strimer i imao sam dva strasna pracanja i udarca.

A bambulu su uzimali sve dok sam je ja mogao uociti , tako da ih je mrak spasio.

Sve ribe do jedne su pustene.

Evo i par fotki :D

DSC08223.jpg

DSC08239.jpg

DSC08241.jpg

DSC08242.jpg

DSC08240.jpg

DSC08232.jpg

DSC08233.jpg


Evo i slika terena
DSC08229.jpg

DSC08237.jpg


 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
bravo  :tbumb: kod mene je vec duze vreme pecanje nemoguce zbog vodostaja i zavidim ti na ovakvoj lepoj i bistroj vodi
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
I ja sam mislio da je necu ove godine vidjeti ovako bistru..ovo cekam od kobnog 15.05.. i evo sad se sve tri rijeke nastimase :tbumb:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Ja sam pre koji dan probavao da prevarim nekog klena na mrava od balze,ali kada bi mrav pao na vodu,oni bi se razbezali kao da sam bacio kamen a ne mrava...mada lepi su ovi tvoji...  :tbumb:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
MarkoTimokRiver je napisao(la):
Zavisi koliki je mrav.Ja ih pravim na gamakatsu c12fb #12 i veruj mi bukvalno na svaki zabac imam klena ili udarac
ja sam ih pravio na gamakatsu f11 #12 i f11 2sh #14 ali opet nista ni jedan jedini udarac nisam imao  :doh: :'(
 
Vrh Dno