KLEN 2014

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Svaka cast za klenove.... A da li mpzes da mi kazes na kom mestu si posto bi ja po prvi put da izadjem na reku ali da se oprobam u musicarenju....
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
ako je meni postavljeno pitanje reka je zapadna morava . najbolja musicarska voda kad nas  ;)

nikola, cele zime pecam u trsteniku oko novog mosta . ako te zanima da se oprobas u musicarenju navrati do trstenika i pokazacu ti sve sto te interesuje  :)
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Bas lep klen Sasa,kod mene na Moravi nece na musicu.Samo beovice a neke ribe i raubuju. Mozda je bucov,a mozda i som.
 

MarkoTimokRiver

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2009.
Poruke
453
Broj reagovanja
0
Lokacija
United States of Balcan
Jedan danasnji.Danas samo 15ak ovakvih :(

281fqer.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
nista to nije iskljucivo, iako ona ima izrazitu naviku da se hrani vecinom zivota na dnu zalazi ponekada I u druge slojeve vode po hranu...zato su takvi ulovi veoma retki. U svakom slucaju bas zanimljivo iskustvo sa kojim ces se moci dugo hvaliti kako si ulovio mrenu na suvu musicu. :tbumb:
 

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
i te kakvo iskustvo,jer se nisam ni nadao a ni ocekivao,da cu na bambulu da ulovim.vodostaj toplice je jos uvek mali,i pred jednim malim brzakom sam hteo da probam klena da prevarim,i prevari mrenu,umalo bez stapa da ostanem :D :D :D :D
 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
I meni se jednom desilo da prevarim mrenu umesto klena ali dok sam jos pecao na plovak. Do tada nisam znao sta znaci imati pravog borca na stapu. Imao sam osecaj da ce sistem svakog trenutka popustiti. Od tada izuzetno cenim mrenu a ponekad ciljano samo nju pecam.
 
Vrh Dno