KLEN 2014

nenad bumbar

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2013.
Poruke
84
Broj reagovanja
0
Lokacija
prokuplje
bogami,bilo je gusto,najgore sto sam se upetljao jel me iznenadilo,pa sam drzao kanap kako sam stigo. :D :D :D :D
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Izaso bi ovih dana ako vreme bude dozvoljavalo malo na klena ovde po Juznoj Moravi pa rekoh da pitam koji mamac preporucujete, da li suva musica ili mozda neka nimfa?
 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
Ako krenes sa nimfom moze te zadesiti i neka mrena sto uopste nije lose ;). Ako hoces bas klena onda bambula ili policelonske bube. jos ako imaju crveni repic sreci nikad kraja :)
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
1
Lokacija
Vranje
Ajde da onda probamo policelon vesticu pa cemo da vidimo situaciju :)
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Koja je trenutno najbolja musica za klena tj. ako je domace proizvodnje da li moze da se kupi par komad???
 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Ima po forumu dosta ljudi koji prodaju musice,pa pitaj. Cim budem imao vremena,posto sad imam dosta obaveza poslacu ti ja neke moje,nisu najbolje ali dosta sam klenova uhvatio na njih.  :tbumb: Inace one su veoma lake za pravljenje,a sama izrada je veoma zanimljiva i naravno lep je osecaj uhvatiti ribu na svoju musicu.  :)
 

Nikolavb96

Senior member
Učlanjen(a)
18.02.2014.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
AndrijaRaketic je napisao(la):
Ima po forumu dosta ljudi koji prodaju musice,pa pitaj. Cim budem imao vremena,posto sad imam dosta obaveza poslacu ti ja neke moje,nisu najbolje ali dosta sam klenova uhvatio na njih.  :tbumb: Inace one su veoma lake za pravljenje,a sama izrada je veoma zanimljiva i naravno lep je osecaj uhvatiti ribu na svoju musicu.  :)
U potpunosti se slazem sa tobom da je lepse uhvatiti svojom musicom nego prvo moram da upecam prvu ribu na musicu :)

Послато са LT18i користећи Тапаток 2

 

AndrijaRaketic

Senior member
Učlanjen(a)
08.02.2013.
Poruke
396
Broj reagovanja
16
Lokacija
Cacak
Danas sam prvi put otisao na jednu malu baricu kod Zapadne Morave,iznenadio sam se koliko je klenova bilo na povrsini bio je i jedan bas veliki ali me je ipak video.
Evo slike barice:
IMG_5795.jpg

Klencici:
IMG_5788.jpg

IMG_5794.jpg

IMG_5790.jpg

IMG_5791.jpg

 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Andrija ti si kao i ja jedva docekao vikend :D Odlicne su ti slike :tbumb:

I ja sam danas morao otvoriti ,,ljetnu,, sezonu kupio je papucarke kao da mu je zadnje  :)




 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
I ja sam na "mišiće" ostvario upis!Vode mutne i sniježne pa sam se bacio na moje skrovito mjesto,a ovdje vodostaj kao u Avgustu  :doh:
w9i8.jpg


h4sa.jpg
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
danas se ovaj glavonja polakomio na chernobyl ant...pravi debeljko...
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    62,7 KB · Pregleda: 349
  • 4.jpg
    4.jpg
    92 KB · Pregleda: 341
Vrh Dno