KLUB BANOVANIH SA net-a

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Idem sad da se registrujem tamo, da vidim sta se desava kad je vec takav trend...  :smoke:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Kako kaze severina,dobro dosao u klub,sjedi udobno se smjesti :hammer:
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
denmil je napisao(la):
Ma nikakva šteta... Jednostavno sam hteo da pročitam i eventualno naučim nešto, ne upuštajući se u neke druge stvari. Očigledno je da tako nešto nije moguće...
Meni se desilo da sam banovan bez razloga, ustvari ispostavilo se da sam automatski banovan jer nisam pisao duze vreme nista. Kontatirao sam  Murina i greska je ispravljena. Najbolje kontaktiraj Murina.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Zašto da kontaktiram administratora da bih bio član foruma? Mene su banovali jedino zbog toga što poznajem Mitu. Dva puta, i to  preko IP adrese. Prvi put nisam ništa pisao, drugi sam se predstavio i automatski ban. Razumem šta žele da postignu, ali je to jako jadno. Neke stvari, jednostavno, ne možeš da sakriješ. Kad tad se saznaju. Na kraju krajeva, njihov forum, njihova pravila. Jebe mi se....
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Baki-Pa je napisao(la):
Zašto da kontaktiram administratora da bih bio član foruma?
Nisam ja napisao da kontaktira administratora da bi bio clan, nego da, ako je greskom automatski banovan zbog duze neaktivnosti kao sto sam ja bio banovan, ispravi greku.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Darko (ex. Feanor) je napisao(la):
Meni se desilo da sam banovan bez razloga, ustvari ispostavilo se da sam automatski banovan jer nisam pisao duze vreme nista. Kontatirao sam  Murina i greska je ispravljena. Najbolje kontaktiraj Murina.
Lozi te pandur, on sve neaktivne banuje rucno pa ko se javi on ga odbanuje. Tako je bilo i samnom na nekoliko nikova ali sam sad aktivan skroz. Jedino mrzim kad sam sa sobom diskutujem :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
simpson H je napisao(la):
Lozi te pandur, on sve neaktivne banuje rucno pa ko se javi on ga odbanuje. Tako je bilo i samnom na nekoliko nikova ali sam sad aktivan skroz. Jedino mrzim kad sam sa sobom diskutujem :)

U kom smislu si aktivan? Aktivan posmatrač?
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Ja stvarno nemam negativnih iskustava  sa NET-om (izuzevsi Mixova brisanja mojih komentara koji nikom nisu smetali sem njemu iz nekih razloga  :mad: ). Toleranciju koju je Murino pokazao prema meni
,zbog uvereda javnih i preko  pm-a zasluzuje postovanje.Postovanje je ostalo uzajamno medju nama.
Sam sam napustio NET,zbog ''kapi u prepunoj casi''. Mnogo sam postova,tema i energije ulozio tamo i
ostao mi je ipak u poz. secanju. Dostojanstvo mi nalaze da tamo vise  ne prisustvujem,Murino je
''pustio Mixa s' lanca'' i ne vidim se tamo vise na zalost. Ima dobrih nislija i forumasa tamo s'kojima sam na zalost prekinuo kontakt. Nisam banovan,trebao bih da se setim sifre samo i eto me na NET-u.
Imam zemu koji me obavesti kad-kad o necemu,kao o smrti Fice iz Berana,jednog jaaako dobrog i dragog mi forumasa :'(
Jos uvek mi stoji post ''zbogom NET zauvek'',sve zbog Mixa kojeg cu kad  tad sresti i obasniti se ::)
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.151
Broj reagovanja
129
Lokacija
Kruševac
Mafke Fly je napisao(la):
  Ja stvarno nemam negativnih iskustava  sa NET-om (izuzevsi Mixova brisanja mojih komentara koji nikom nisu smetali sem njemu iz nekih razloga  :mad: ). Toleranciju koju je Murino pokazao prema meni
,zbog uvereda javnih i preko  pm-a zasluzuje postovanje.Postovanje je ostalo uzajamno medju nama.
Sam sam napustio NET,zbog ''kapi u prepunoj casi''. Mnogo sam postova,tema i energije ulozio tamo i
ostao mi je ipak u poz. secanju. Dostojanstvo mi nalaze da tamo vise  ne prisustvujem,Murino je
''pustio Mixa s' lanca'' i ne vidim se tamo vise na zalost. Ima dobrih nislija i forumasa tamo s'kojima sam na zalost prekinuo kontakt. Nisam banovan,trebao bih da se setim sifre samo i eto me na NET-u.
Imam zemu koji me obavesti kad-kad o necemu,kao o smrti Fice iz Berana,jednog jaaako dobrog i dragog mi forumasa :'(
Jos uvek mi stoji post ''zbogom NET zauvek'',sve zbog Mixa kojeg cu kad  tad sresti i obasniti se ::)
Da li si siguran da te je Mix banovao?
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Piše da nije banovan samo nezna sifru.Uvjek na forumima ima negativnih osoba ja sam naučio vremenom da ih ignorišem i ne odgovaram na njihove "provokacije".
Svaki forum ima svoje dobre i loše osobine,ali ništa nije savršeno,čemu sikirancija!

Preko foruma sam upoznao dosta ljudi sa mnogima  sam u dobrim odnosima.Manje slobodnog vremena imam ali i dalje održavam kontakte.
Prošle sedmice me je baš pogodila tužna vijest o smrti kolege Vladana iz Banja Luke.Momak za primjer al' nesreća ne bira ni vrijeme ni mjesto.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo



Ako je napisao da ima korektan odnos sa Murinjom, jedino mu ostaje sumnja na Mixera.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Baki-Pa je napisao(la):
Ako je napisao da ima korektan odnos sa Murinjom, jedino mu ostaje sumnja na Mixera.

  Ma nije me niko banovao,sam sam  iskocio. Ni Mixu nije bio cilj da napustim forum.

Tomy,zao mi za info. koji sad videh  :'(
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Malo pre si rekao da je Murinjo "pustio Mixa s' lanca".  Možda nisam dobro razumeo...
 
Vrh Dno