KOČNICA

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Stara prica koji je bolji cekrk  :D kako ti maricu odredjujes koji je bolji? Dugotrajnom upotrebom? Koji se bolje pokaze na zamaranju velikih riba ? Ili ga lupas cekicom pa koji izdrzi vise?
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
Ova Smith stvarčica je odlična baš bi mi to dobro došlo, nije da uvijek štap spuštam u vodu bilo je par puta samo dok nisam saznao da mi mašina počinje kočiti  :doh:

Što se tiče mašina gledao sam razne i razna iskustva po forumima i nekako mi se najviše sviđa ta danielsson F3W, mada mi još ljepše izgleda serija LW ali nekako mi se teške čine te mašine za moj štap klase 4 bi morao uzeti 4seven koja je 189 gr

Dali netko zna ide li neka carina na takvu mašinu za Hrvatsku
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
sasats je napisao(la):
Stara prica koji je bolji cekrk  :D kako ti maricu odredjujes koji je bolji? Dugotrajnom upotrebom? Koji se bolje pokaze na zamaranju velikih riba ? Ili ga lupas cekicom pa koji izdrzi vise?
Sale kako ti znas koja je dobra picka a kresao si samo zenu npr?? Pa recimo da ih koristim dugo godina a i dosta cekrka mi je proslo kroz ruke kao i zena ;)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Da su šlajferice u pitanju, tu bi Oholi i sasats bili experti.  :D
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Ti si djede sazrio za jedno kvalitetno posmatranje, u odgovarajucoj ustanovi, nikad nije kasno.. Samo kazem

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ti se maricu oslanjas na estetski momenat u ocenjivanju. Mislim da si .....tvrdim da si daleko od trenutka da si neki dugogodisnji korisnik u tough uslovima da bi mogao iz tog ugla da dajes ocene
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Vidiš rićma šta sam ti napisao i zašto je važno da odgovoriš. Dok je ovaca, biće i vune.
 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
Baki-Pa je napisao(la):
Vidiš rićma šta sam ti napisao i zašto je važno da odgovoriš. Dok je ovaca, biće i vune.

Bar se nesto desava na forumu  :D jer u zadnje vrijeme je neko zatisje.

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Pa jbg jedino kao Dane da musicarim somove na Dunavu. Evo Milane taj F3w je kod mene izvukao ribe od 10-53 cm. Lipljene, pastrmke cak I smudja u Dunavu. Znaci isproban dobro, potapan u vodu, pecano u svim vremenskim uslovima. Ako treba jos da ga iscekicam onda to ostavljam strucnjacima nek ga kupe I nek uzmu macolu od 20 kg. Pa nek lupaju kao sto lupaju po forumu. Ja za razliku od nekih pojedinaca koji se nicim izazvani javljaju posedujem taj cekrk vec 4 godine ako ne I 5.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Klenaroš ovo sa šlajfericama nije sigurno skapirao.  :D
On radi mehanički, umesto sa razumevanjem.....
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Kad budem hteo da musicarim bolena ili stuku ili vece ribe uzecu ipak L5W 4seven ili L5W 6nine. Ali posto strucnjaci znaju I koji su ti cekrci ja cu se iskljuciti iz price.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ja imam cekrk koji koristim 15 god i izvadio sam sa njim tonu ribe . Redovno se potapao u vodu ispadao na zemlju i kamenje i jos svasta nesto a ni farba mu se nije ostetila ...ipak se ne usudjujem da lupam po forumu nicim izazvan da ne postoji bolji .
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Baki-Pa je napisao(la):
Klenaroš ovo sa šlajfericama nije sigurno skapirao.  :D
On radi mehanički, umesto sa razumevanjem.....
To mi je najbitnije, tebe shvatati :D

Ne daj se đede, jos puno mladih generacija ovako obradovao kvalitetnim postovima. Samo daj [emoji106]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 
Vrh Dno