KORISTISTITE LI OVO ?

kawazoki

Newbie
Učlanjen(a)
25.04.2011.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
svuda po malo
Zivo me zanima dali iko ovde, od svih musicara  ikada seo u float tube i probao da na taj nacin da uhvati nesto ?
Nov sam ovde i posto sam dao oglas da prodajem polovnu tube,tako los respond-odziv sam imao da se prosto pitam :....KORISTI LI NEKO OVU NAPRAVU :- ??? Ili svi imaju po jednu i netreba im rezervna ?
  Moje iskustvo za ovaj nacin je vise nego pozitivno jer si -mobilan ogroman prostor mozes relativno lako da preplovis i nedostupna mesta da pretrazis, sto na reci sto na jezeru. jer sam koristio i u tokovima reka gde bih se spustao nekoliko kilometara nizvodno sto je neuporedivo sa onim koji seta obalom.
  Ovde nisam nigde nasao temu za ovako nesto ali sam video da je dosta vazno dali je neki stap...TRX,CTX...ili CTCRX proizvodjac taj i taj ...koristio ga cuveni taj i taj.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Svi moji drugari imaju tubu i komfornije pecanje u zivotu nisam imao, ma to je milina, jos sad je na Gruzanskom jezeru dozvoljeno pecanje iz camca...ijaoooo

A najvise volim deo kad u dzepove naguram sendvice, cokoladice, kuvano vino u termosu, caj, sok, vodu a sa obale te gledaju kao ovce... :D :D ;) ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
na salmonidnim rekama je kod mene gde živim korištenje svih plovniih sredstava zabranjeno...sam imam kanu što mi je dovoljno za jezera. Jednom ču si posuditi f-tubu pa da se i to proba.

Nego vi koji to koristite reci te: ako lovite na bistrim vodama koliko se morate približiti ribi da je možete loviti na viđeno?
 

kawazoki

Newbie
Učlanjen(a)
25.04.2011.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
svuda po malo
sebastian

    Neverovatno je koliko blizu mozes prici jer sedeci u plovku si toliko nisko da klenove koje sam lovio na varalicu i stapom 2.10 priblizavao sam se cak na 2m. Zabacivajuci iz zgloba prosto nemas vremena da kontriras jer si toliko blizu i vreme putovanja varalice je veoma kratko i samim tim malo vremena da aktiviras u glavi da vec moras da kontriras.,zato se cak i malo odaljim za zabacaj.
 
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
drugari svaka cast,ali ja gde musicarim tu ni dupe ne moze da se namokri,..pa mi je ova tema  :hammer:,voleo bi da to probam negde :lol:
 

kawazoki

Newbie
Učlanjen(a)
25.04.2011.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Lokacija
svuda po malo
  ..H.. mm ? od 132 pregleda tako malo odgovora ? ili su ljudi nezainteresovani za odgovor ili STVARNO nikad nisu seli u ovu napravu.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Kakva je situacija sa vjterom? Da li nosi ovaj "dubak" ili se i po njemu (vjetru) da upravljati?
 

aca-laki

Senior member
Učlanjen(a)
06.09.2010.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Lokacija
Malo Crnice - nedodjija BB
Uf,kad bi bila bolja finansiska situacija,ja bi kupio ne jedan nego par komada,,,mnogo mi se svidja to plovilo...Ako nista ne uspem kupiti pokusacu skarabuzditi nesta od gume od autobusa  :doh:
Al u sustini ima dosta kolega koji koriste ovo sokocalo,pa cak i na ovom forumu znam da ima njih nekoliko.
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
aca-laki je napisao(la):
Ako nista ne uspem kupiti pokusacu skarabuzditi nesta od gume od autobusa  :doh:

Onda se spremi za plivanje i to samo ako si u kupaćim gaćama.  Inače  :'( :'( :'( ponesi boce sa kiseonikom da možeš da iskočiš živ na obalu.
Zajebi te gume od autobusa, fiće, lade.... samo ćeš, ne daj bože, da se udaviš.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
ko ima mogucnosti bolje je da uzme model koji musicara drzi iznad vode a pokrece se veslima, skuplje ali lakse za kretanje, klasicnom tubom teras samo unazad a dok mases nogama (perajima) pomeras tubu i nikad nisi u zadovoljavajucem polozaju
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Ne bih ja ušao u ovu napravu nikako  :nowink:  pogotovu sa kombinezonom i pratećim prslukom. Ako ne mogu iz čamca da pecam onda ću obalom da se krećem ili u plićaku koliko mi to oprema za gaženje dozvoljava.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
za pedalinu treba prikolica, za float tube moze gepek ili na kola(PAK TREGER)...to je najbolje kupiti tubu nego je praviti i budziti od guma i cuda,ja to nikad ne bih radio......zbog sebe i sigurnosti...inace odlicno je pomagalo jer kod mene na uscu drine u savu ima takvih rukavaca gde se samo camcem moze doci ili tubom a ti rukavci posto je obala obrasla i nepristupacna sa obale krije odlicne klenove i stuke.....definitivno cu da nabavim nesto ovako...
 
Vrh Dno