KORISTISTITE LI OVO ?

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Odlicna ideja majstore... :tbumb: Ako zelis otvari temu o svom projektu pa redovno izvestavaj. Zvuci zanimljivo.
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
            Nema tu sta mnogo da se pise . Balone sam smislio da budu od burica zapremine 55 l, za mene idealna duzina 60 cm, a u precniku 40cm . to sam vec spojio varom (inace je rec o metalnim buricima),treba da uradim levke koji ce doci na burice zbog otpora u vodi ,i da postavim konstrukciju za sediste,i to je to .Ima da mu nakacim svakakve djakonije ,od drzaca raznoraznih do '' gepeka'' gde ce biti prateci pribor. I zamisljeno je da se konstrukcija sklapa po sredini sastav ispod sedista ,(cev u cev ).Razvucem postavim civije osiguraca,spustim u vodu i odmah se radi ,vesla pod obavezno a moze i peraja. Ma bice lutka samo jos da ga zavrsim,al nikako vreme da odvojim.Kad ga budem zavrsio nekada postavljam sliku.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kad ti se več da dodaj mu ti i nosač za elektro motor i  akomulator  ;)
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
          :nowink:  Nista elektrika ,samo vesla i cista snaga,uzivancija uvek sam uz obalu gde mi se dosadi izadjem postavim sator odmorim pa sutra nastavim. :smoke:
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Ivan 010 je napisao(la):
          :nowink:  Nista elektrika ,samo vesla i cista snaga,uzivancija uvek sam uz obalu gde mi se dosadi izadjem postavim sator odmorim pa sutra nastavim. :smoke:

Ovako i ja zamisljam pustolovine ovim cudom...... :tbumb:
 
Vrh Dno