Krzokrilci

  • Začetnik teme Mr.Zakula
  • Datum pokretanja

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
St.Igor je napisao(la):
Prva Pedjina musica odozgo je izvanredna i za lipljana i to verovali ili ne jos nabudzenija znaci na cdc+elk+jarebica to izgleda ko kokoshka ali ovde(Drina) je popularna narocito kod ovih sa ,,kanticom'' verovatno zbog plovnosti i lake uochljivosti na brzacima.

Igore, sta je to "kantica"?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
pocetkom sezone 2007 sam koristio jarebicu za noge kod imitacija tulara/krznokrilaca. Jednostavno fantastično!
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Vaser kugla , na Drini tradicionalno  :hammer:napravljena od bochica iz apoteke napr. kapi za nos, jebem li ti srpsko tradicionalno musicarenje! :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
jeste li radili tulare tako da ste im telo "palmerovali" (op. na izrazu) umesto petlom cdc perom. ja sam to danas prvi put isprobao. evo mog prvog. Deluje mi fantastično mada ga treba još malo doterati tu oko glave  :D

sta mislite vi drinski vukovi, ova sa zutom guzom...kako bi se dopala drinskim lipcima?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ovaj prvi je mnogo više "drinskiji"  :D JOš da je boja malo više "isprana"  :D :D :D
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
ovaj prvi je dobar , prethodna sezona je bila bas za tu muvu vrlo rado je uzimao,
a ova druga sa zutom guzom mnogo vise podseca na malu kamenjarku ,samo jos da se malo "rasture" krila ,
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Dobra ti je ova siva Seb! Rado bih "mrčio" pastrve na nju :)
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..


  Ovaj prvi Seb.je jako dobar..iskreno nisam palmerova sa CDC (radio sam neke druge stvari,upredanje u nogice,upredeni CDC slagao kao telo musice...ali palmerovanje nisam,probacu.),a kada radim radicu to sa 2-3 pera istovremeno,da bi dobio malo gusce noge..

  Pozdrav.

  Marko.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Momci, kako ste krenuli s tm CDCom, napravicete potpuno nelovne musice - nece riba moci da se ubode: taman sto je riba povuce pod povrsinu, muva ce da se vrati nazad kao potopljena lopta i ispadne joj iz usta.  :D :D :D I eto serije "promasaja".  :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
pedjabg je napisao(la):
Momci, kako ste krenuli s tm CDCom, napravicete potpuno nelovne musice - nece riba moci da se ubode: taman sto je riba povuce pod povrsinu, muva ce da se vrati nazad kao potopljena lopta i ispadne joj iz usta.  :D :D :D I eto serije "promasaja".  :doh:
Mr.Zakula je napisao(la):
To ce da bude nova kategorija muva..."Sportske muve"  :D :D :D :D :D :D :D!!!
puuu  :p  :doh: kako nisam pomislio na to  :D :doh: :hammer: bit ce toga jos ;)
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Možda nešto ovako? Par ovakvih  muva sam smotao pred odlazak na Drinu ove godine (jun) i nije bilo uzaludno. Kako lipljen nije bio probirljiv, forsirao sam druge muve ali sam par komada imao i na ovakvog palmera. Inače, dok sam ga pravio, imao sam u glavi Poslednji prizor.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
eh JR , to je znaci ta muva na koju si ih lupao a meni nisi hteo da je provalis. Bas si sisa :p
 
Vrh Dno