Kultura lepog ponašanja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
KOKY NAPISA:
Jel ti lakse malo sada? Samo, pripazi sta pricas i kako postujes u buduce, na visestrukom si posmatranju!
Dobices cekic ponovo, kad tad jer znam da ne mozes da izdrzis. Jednostavno, slab si ...

MIXMASTER:
Ti tvoji "genijalni" idoli i drugari ni nemaju šta pametnije da pročitaju od mojih postova, pa ih zato "redovno višestruko posmatraju". Propalim puvatorima i prejeb-trgovcima je mnogo bolje da ih ne pominješ, jer im od toga rejting pada još dublje u ponor. Naneo si im zlo, a ne dobro, hvaleći ih. To je tvoja pozitivna uloga. Zato dobijaš od mene jedan (jedini) plus.
Tvoja druga pozitivna uloga je što si nam napravio malo čaprazdivana u ove dosadne kišovite dane. Treba da znaš, da se ne bi previše razočarao, da kad se malo oraspoložimo i razradimo ozbiljne mušičarske teme, nećeš biti nimalo zanimljiv. Ono čime se baviš veoma je zanimljivo samo nekolicini tvojih drugara. U stvari, taj stav je propusnica kod njih. Trudiš se, imaš talenta za ogovaranje, a i taman im je ponestalo takvih. :tbumb:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Do sada nisam imao idole u ljudima koji me okruzuju. Nisu mi bili dovoljno zanimljivi. Koky mi je otvorio oci i hvala mu na tome. MixMaster je ruzan, pljav, zao, egomanijak i koristi teske droge. Covece pa on je replika mog starog idola Keith Richardsa. Mix ja sam uvek zeleo da budem Mick Jagger. Skakao sam po kuci i zamisljao tinejdzerke kako mi bacaju gace i brushaltere u facu (ciste ili jos bolje prljave). Posto sam primetio da si i muzikalan, ajde da napravimo rock band. Bicemo kao Stonsi. Grupiji, kokain, turneje...manimo ovaj glup sport musicarenje, pa da se provedemo ko niko! Ali pazi najbolje ribe uvek maznu pevaci, ostali samo smrcu i placu! Ja imam iskustva sa zamenom krvi, kao Mick. Spremni smo skroz! Poceinjemo sa Jumpin' Jack Flash, bice ludilo.

 

Prilozi

  • keithrichards.jpg
    keithrichards.jpg
    94,9 KB · Pregleda: 139
Z

Zakula

Guest
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU,Laki odlichna ideja??ALi shto bash Stonsi??Ajde da odradimo imidz u fazonu Rage Against The Machine.Znash ono,rke koke sa jakim distorzijama i divljanjem na mikrofonu!!BESJa sviram elektrichnu gitaru,Mix vrti plochu sa dobrim beat-om (loop-om),a ti bass gitaru i plus se svi deremo na mic-u... :smoke: :smoke:Lelele,vec vidim publiku,koja pravi shutku na nash top singl koji se zove T'N'T...A moze i ovako T&T :hammer: :hammer: :naughty: :naughty:
 

Koky

Junior member
Učlanjen(a)
02.09.2007.
Poruke
27
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
KOKY NAPISA:
Jel ti lakse malo sada? Samo, pripazi sta pricas i kako postujes u buduce, na visestrukom si posmatranju!
Dobices cekic ponovo, kad tad jer znam da ne mozes da izdrzis. Jednostavno, slab si ...

MIXMASTER:
Ti tvoji "genijalni" idoli i drugari ni nemaju šta pametnije da pročitaju od mojih postova, pa ih zato "redovno višestruko posmatraju". Propalim puvatorima i prejeb-trgovcima je mnogo bolje da ih ne pominješ, jer im od toga rejting pada još dublje u ponor. Naneo si im zlo, a ne dobro, hvaleći ih. To je tvoja pozitivna uloga. Zato dobijaš od mene jedan (jedini) plus.
Tvoja druga pozitivna uloga je što si nam napravio malo čaprazdivana u ove dosadne kišovite dane. Treba da znaš, da se ne bi previše razočarao, da kad se malo oraspoložimo i razradimo ozbiljne mušičarske teme, nećeš biti nimalo zanimljiv. Ono čime se baviš veoma je zanimljivo samo nekolicini tvojih drugara. U stvari, taj stav je propusnica kod njih. Trudiš se, imaš talenta za ogovaranje, a i taman im je ponestalo takvih. :tbumb:


Svakim postom samo potvrdjujes kolika si SLEPAC+SLABIC varijanta!


Neka ti je Bog u pomoci, mada je od takvih Svevisnji odavno digao ruke ...

Mix i "ozbiljne musicarske teme" :D :D :D  E jadniche, jadni!



 

Koky

Junior member
Učlanjen(a)
02.09.2007.
Poruke
27
Broj reagovanja
0
dr.lucky je napisao(la):
Do sada nisam imao idole u ljudima koji me okruzuju. Nisu mi bili dovoljno zanimljivi. Koky mi je otvorio oci i hvala mu na tome. MixMaster je ruzan, pljav, zao, egomanijak i koristi teske droge. Covece pa on je replika mog starog idola Keith Richardsa. Mix ja sam uvek zeleo da budem Mick Jagger. Skakao sam po kuci i zamisljao tinejdzerke kako mi bacaju gace i brushaltere u facu (ciste ili jos bolje prljave). Posto sam primetio da si i muzikalan, ajde da napravimo rock band. Bicemo kao Stonsi. Grupiji, kokain, turneje...manimo ovaj glup sport musicarenje, pa da se provedemo ko niko! Ali pazi najbolje ribe uvek maznu pevaci, ostali samo smrcu i placu! Ja imam iskustva sa zamenom krvi, kao Mick. Spremni smo skroz! Poceinjemo sa Jumpin' Jack Flash, bice ludilo.


E moj bato, ko se jos normalan lozhi na te Stonse :eek:

 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
644
Broj reagovanja
19
Mr.Zakula je napisao(la):
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU,Laki odlichna ideja??ALi shto bash Stonsi??Ajde da odradimo imidz u fazonu Rage Against The Machine.Znash ono,rke koke sa jakim distorzijama i divljanjem na mikrofonu!!BESJa sviram elektrichnu gitaru,Mix vrti plochu sa dobrim beat-om (loop-om),a ti bass gitaru i plus se svi deremo na mic-u... :smoke: :smoke:Lelele,vec vidim publiku,koja pravi shutku na nash top singl koji se zove T'N'T...A moze i ovako T&T :hammer: :hammer: :naughty: :naughty:

E ja sviram akusticnu, a reci mi koliko ti sviras elektricnu?  Jel sviras samo Rage Against The Machine, ili sta vec cenis od muzike? I naravno koja ti je gitara el.? :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Koky,otkud tolika nervoza? Slepac, slabić...kakve su to reči? Možda sam ja slepac i slabić za ono čime se ti baviš, ali odlično vidim kad mi mrena usisa nimfu, štuka strimera ili klen bambulu. Nisam slepac. Vidim čak i bodorku kad mi uzme nimficu na dnu bare.
A da li sam slab? Pa, tvoji drugari i idoli će ti najbolje reći koliku masu nosim u svojoj čuvarci, kad se naljutim. Čak će i dodati malo, kako bi me prikazali kao mesara. Snaga treba za to. Znaš kako, mnogo sam jak. Jak sam kao mušičar. Jeste da hoće malo da me boli ruka kad za deset minuta uspem da zamorim i izvučem dve mrene od po 1.7 kg, na peticu. Iste probleme imam i kad uhvatim seriju klenova od po pola kila, jednog za drugim, satima bez odmora. Samo vadi, vadi...Trošim se, to je tačno. :hammer:
A što tebe brine moja snaga i vid? Koky, ti previše brineš o meni. Molim te, objasni nam zašto te muči Mixmaster, pre nego što se vratiš svom jatu. Nemoj još da begaš. Još uvek si interesantan. Evo kiša se razbija, a ti se tako dobro uklapaš u ovaj smarajući ambijent.
Živ bio, Koky! :tbumb:    Bar još neko vreme.
 

Koky

Junior member
Učlanjen(a)
02.09.2007.
Poruke
27
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Koky,otkud tolika nervoza? Slepac, slabić...kakve su to reči? Možda sam ja slepac i slabić za ono čime se ti baviš, ali odlično vidim kad mi mrena usisa nimfu, štuka strimera ili klen bambulu. Nisam slepac. Vidim čak i bodorku kad mi uzme nimficu na dnu bare.
A da li sam slab? Pa, tvoji drugari i idoli će ti najbolje reći koliku masu nosim u svojoj čuvarci, kad se naljutim. Čak će i dodati malo, kako bi me prikazali kao mesara. Snaga treba za to. Znaš kako, mnogo sam jak. Jak sam kao mušičar. Jeste da hoće malo da me boli ruka kad za deset minuta uspem da zamorim i izvučem dve mrene od po 1.7 kg, na peticu. Iste probleme imam i kad uhvatim seriju klenova od po pola kila, jednog za drugim, satima bez odmora. Samo vadi, vadi...Trošim se, to je tačno. :hammer:
A što tebe brine moja snaga i vid? Koky, ti previše brineš o meni. Molim te, objasni nam zašto te muči Mixmaster, pre nego što se vratiš svom jatu. Nemoj još da begaš. Još uvek si interesantan. Evo kiša se razbija, a ti se tako dobro uklapaš u ovaj smarajući ambijent.
Živ bio, Koky! :tbumb:    Bar još neko vreme.


Ma kakva nervoza, to je tvoj lik u ogledalu!

Ne brini, bicu ja tu. Samo ako me ne budu brisali. Jebi ga, liberalizam, sloboda misli i rechi, demokratija i bla bla ...

Ziv i zdrav, uvek bio a planiram jos mnogaja ljeta ;)
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Koky je napisao(la):
Jebi ga, liberalizam, sloboda misli i rechi, demokratija i bla bla ...
Dodjoh sa plazmafereze ciste krvi i cistih misli. Nazalost intervencija me je iscrpela pa cu dalja objasnjenja o svemu ovome napisati sutra!
Znam da je koky bio u svom elementu, obavesten sam od uprave sajta i sve akcije koje su uradjene su uradjne pod mojim nadzorom. Tako da koky nije lazza krivac vec ja. Licno i personalno. Posto zelis da govoris o demokratiji i slobodi misli, a ponasas se veoma ruzno, spremi se na tekstualn duel samnom. Ako negresim u proceni za tebe a voleo bi da jednom pogresim u zivotu lepo su te potkovali, dao sam dovoljno vremena tvojim mentorima da procitaju neku od knjiga koje sam im naveo. Filozofija demokratije i slobodne misli na musicarskom sajtu. Bice ludo i nezaboravno, samo bez vredjanja molim.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
aj' malo aforizama da podelim :)

"Ljubazan je onaj čovek koji sa osmehom sluša kako mu o nečemu što on dobro zna govori netko tko o tome ništa ne zna".
Donnay

"Želite li da se dobro misli o vama? Nemojte sami o sebi dobro govoriti.
Pascal

"Hoćeš li da sa mnom stanuješ, tad ostavi životinju napolju".
Goethe


"Tko se u druženju s ljudima drži manira, taj živi od svojih kamata. Tko preko njih prelazi, taj dira u svoj kapital".
Hugo

"Uljudnost je nalik na vazdušni jastuk: u njoj možda i nema ničega, ali ona ublažava udarce života." "Spojiti uljudnost s ponosom pravo je majstorstvo".
Schopenhauer

"Onaj koji nepravedno vređa, taj pruža drugima priliku da ga opravdano vređaju."
Machiavelli

"Tko druge vređa, sebe ne zaštičuje".
Leonardo Da Vinci

Nicht wird langsamer vergessen als eine Beleidigung und unichts eher als eine Wohlatat.
"Ništa se ne zaboravlja sporije od uvrede, a ništa brže od dobročinstva" .
M. Luther

"Kultura lepog ponašanja stvara plodno tlo konstruktivnim odnosima i napretku. Netrpeljivost i bahatost rađaju katasrofu".
Sebastian H.  :bye:



 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D
Dragi SEb,
Ne znam mozes li imati predstavu koliko podrzavam tvoje otvaranje ovog topics-a kao odlican pokusaj da se unapredi i nacin i smisao komunikacije na sajtu. I aforisticni prilozi koje si malopre dao su divna ilustracija svakom ko zeli da prihvati i ovu i svaku drugu komunikaciju kao argumentovanu i civilizovanu razmenu misljenja za koju postoji obicajna, ali na mnogim zvanicnim mestima i STROGO PROPISANA procedura koja pre svega iskljucuje govor mrznje i vredjanje. Na zalost, kad su licni i uski interesi u pitanju i kad se radi o ljudima takvog kulturnog i mentalnog sklopa koji dalje od toga ne mogu da sagledaju i ne mare za okruzenje u kome bi svoje interese zadovoljili, onda dolazi do devijacija u komunikaciji kakve imamo vezano za POLITIKU REKREATIVNOG RIBARSTVA, ukljucujuci pre svega MUSICARENJE, ali  i ostale vidove ribolova u Srbiji. Sajt jeste legitimno mesto da se o tome raspravlja, ali konstruktivno i na prihvatljiv nacin, ali ocigledno je da ni musicarenje nije elitna grana ribolova, sta god zeleli da o sebi kao musicari mislimo. Tuzno je da nema ni toliko tolerancije kod pojedinaca da ne mogu ni da zamisle da postoje drugaciji pogledi na stvari i drugacija misljenja od njihovih, te da u odsustvu argumenata, kad se osete nemocno, licno i s mrznjom, a katkad i agresijom reaguju priterani uza zid. To jeste normalna zivotinjska reakcija i kad se analizira kod ljudi, u psihologiji je na kraju poglavlja (nastavak je u psihijatriji), ali ne bi trebalo da je bude ovde, vec mozda u kafileriji ili na slicnim ljudima namenjenim mestima. Na zalost, primitivizam, interesi i problematicni moral vrlo lako prelaze daleku granicu postavljenu liberalnom politikom administratora i moderatora za koju se zalazem iz sve snage, s tim sto bi ipak, slobodan sam predloziti, nastavljajuci s njom trebalo notirati javno i osuditi svaki sledeci iskorak u nepristojnost i neprikladnost koriscenu van konteksta dobrog zezanja. To jeste pomalo osetljivo i nezahvalno za moderatore, ali nisam pametan (zli jezici bi rekli: Nisi), ili Nisam lep, al' sam glup!  :D kako drugacije.
Ipak, tvoj nacin da stavis do znanja neophodnost prihvatljive komunikacije me ohrabruje da i pored postojanja razlika medju nama moze vremenom da se dodje do normalnog odnosa bez obzira na te razlike.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Malo mudrosti (a nekima i mnogo  :() nam je svima potrebno. + za Sebastiana  :lol:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Lep i koristan post od Sebastiana.
Međutim, na mušičarskom sajtu ne bi trebalo da ovako često čitamo o lepom ponašanju i raznim drugim stvarima koje su više vezane za neke druge oblasti.
AKo se ovako nastavi, mogle bi da se pojave i teme poput "kako pravilno oprati zube", "jutarnja gimnastika", "šišanje dlačica u nosu" i slično. :hammer:
Hajde da pišemo o tome kako se približiti krupnoj štuki, kako zabaciti i voditi BWO ili kako raspoznati lipljena i skobalja koji se izbacuju istovremeno. Mušičarenje.
Kako se treba ponašati na ovom sajtu neka propiše njegov gazda, Dr. Lucky. Ako mi počnemo da raspravljamo o tome šta je lepo, a šta ružno ponašanje, opet ćemo se posvađati. :doh:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Mixmaster je napisao(la):
Lep i koristan post od Sebastiana.
Međutim, na mušičarskom sajtu ne bi trebalo da ovako često čitamo o lepom ponašanju i raznim drugim stvarima koje su više vezane za neke druge oblasti.
AKo se ovako nastavi, mogle bi da se pojave i teme poput "kako pravilno oprati zube", "jutarnja gimnastika", "šišanje dlačica u nosu" i slično. :hammer:
Hajde da pišemo o tome kako se približiti krupnoj štuki, kako zabaciti i voditi BWO ili kako raspoznati lipljena i skobalja koji se izbacuju istovremeno. Mušičarenje.
Kako se treba ponašati na ovom sajtu neka propiše njegov gazda, Dr. Lucky. Ako mi počnemo da raspravljamo o tome šta je lepo, a šta ružno ponašanje, opet ćemo se posvađati. :doh:
Potpis. Ja se ionako ne uključujem u ove žestoke rasprave. + (nerado :() Mix-u za ovaj kratki i istiniti post.
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Da, Mix je ovaj put vrlo zrelo dao pravac s kog smo skrenuli, jer vec sam mislio o svojim dlakavim usima, kako da resim taj problem s vasom pomoci na forumu... :D
Na zalost, niko normalan rado ne ulazi u ovde vidjene rasprave, ali od "pametniji popusta" ludaci napravise karijeru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno