KUP JADRANSKO-PODUNAVSKIH ZEMALJA, GRADAC 2018

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
oholi je napisao(la):
Sad mi pade na pamet.... kako ovaj musicar bg sto kazu da je tihomir pise u sred takmicenja???? Ja mislim da je to za sankcije... ili su se ipak pojedini isparanoisali [emoji3]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

Paranoja na ovom forumu??? Ma nije moguce :D
Eno ga Tihi, duplirao se. I jos mu ne opada koncentracija, s obzirom da pise po forumu i jos odlicno peca! Svaka mu cast!

Al to ce retko ko na forumu da mu kaze. Zavist je cudo...

Kad se nesto dobro uradi, niko ne komentarise. Al kad je nesto lose, ispise se 60 strana da se opljuje!





 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Pa bas to.... vole da osete smrad od crkotine komsijine krave pa to ti je...

Odoh ja da vezujem muhice pa da okacim koju...
A boga mi i da pecam pajkice za koji dan.... jbte cesce ja u kini pecam pastrmke nego pojedini mudraci sa foruma [emoji3]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
musicarBG je napisao(la):
Kakve veze ima svetsko sa ovim?
Reprezentativci bi se valjda oglasili do sada da imaju sta da kazu. Bilo dobro ili lose.


Bolje idi pecaj nego sto mlatis prazne price po forumu! Licne probleme resavaj licno.

Baki,

Moze li odgovor?
Kakve veze ima svetsko sa organizacijom JPKa?

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Pa da laktasi vide kako se to radi. Ne znam samo kako ste dosli do zakljucka da na svakom malo ozbiljnijem takmicenju ima propusta? Nakojim ste to takmicenjima bili?
 

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Baki, kakve veze ima svetsko sa organizacijom jpk-a? Mislim sto bismo cekali da prodje?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Ne bih te više zadržavao .....
Argumentovano, kao i uvek.
Korisno, kao i uvek....

To je taj Baki....

Skidam kapu.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Kad smo/ste se prihvatili organizacije jpk-a onda treba da se radi po PS-u. Sve mora da se odradi do najsitnijeg detalja: staza, sudije, smeštaj, ketering, prevoz..... Tu se vidi kakvi smo mi u Srbiji. Neko to smatra velikim uspehom, neko misli da nije. Pošto će na sledećem svetskom prvenstvu u Italiji učestvovati i neko ko se olako prihvatio organizacije jpk-a, ovo mu je prilika da vidi kako se to radi (odgovor musicarBG-u). Nema tu razlike između svetskog i jpk-a. To je odnos prema sportu i gostima. Tako predstavljaš svoju zemlju, i kao organizator, i kao učesnik takmičenja. Ako to nekome nije jasno, ne bih ga više zadržavao.
 
Vrh Dno