KUP JADRANSKO-PODUNAVSKIH ZEMALJA, GRADAC 2018

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ne mogu tacno da se setim? Jel na ovom kupu , u bosni, bese ona afera kada su muckali sa merenjem i dopisivanjem riba? Ili je neko drugo takmicenje bilo u pitanju?
Veliki je organizacioni uspeh ako je sve bilo regularno...mada je mogla neka riba da se doda ,da se izvade nasi  :D
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
gegula je napisao(la):
pa srbi ne bi bili srbi kad ne bi trazili dlaku u jajetu ili jos bolje ona da komsiji crkne krava....prema tome bez sekiracije,pametan covek razume sta sve desavalo,jedino mi zao ako su se tu neki likovi ,koje inace ne poznajem a iz price shvatam da su bili dugogodisnji prijatelji, posvadjali....

Gegula nije strasno ako dobronamerno iznosis probleme i propuste u cilju popravljanja stvari, ali ako namerno plasiras lazne informacije u cilju unistavanja necega onda je to veliki problem. To se ovde desilo.

Prijatelji ne mogu da se posvadjaju, iskreni prijateli!!!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
sasats je napisao(la):
Ne mogu tacno da se setim? Jel na ovom kupu , u bosni, bese ona afera kada su muckali sa merenjem i dopisivanjem riba? Ili je neko drugo takmicenje bilo u pitanju?
Veliki je organizacioni uspeh ako je sve bilo regularno...mada je mogla neka riba da se doda ,da se izvade nasi  :D

Upravo ovo sam dobio kao komentar vecine ucesnika JPK, najbitnije je da je sve proslo regularno i da niko nema zamerku na sudjenje, sektorska mesta i na samo takmicenje!




Sent from my iPad using Tapatalk
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mnogi se sa ovim ne bi složili.
Sačekajmo da prođe svetsko, čujemo utiske naših reprezentativaca, pa ćemo da diskutujemo.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.106
Broj reagovanja
931
STVARNO STE DOSADNI SA MEĐUSOBNIM PREPUCAVANJIMA NA FORUMU, BRATE NAĐETE SE RIJEŠITE PROBLEM I ĆAO ŠTA SMARATE VIŠE!
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Silvio, ima dovoljno tema na ovom forumu u kojima možeš aktivno učestvovati. Napišeš neki tekst, postaviš koju sliku i ja to rado pročitam. Vidim da ste se lepo proveli, uhvatili lepe ribe i to je ok. Sa druge strane, niko te ne tera da čitaš ovo što mi pišemo u temama koje se tebe jako malo, ili ništa, ne dotiču. Imaš mogućnost izbora,kao što i ja imam, pa ne gledam neki rijaliti, nego promenim kanal na TV-u.
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Mislim stvarno Silvio... [emoji23]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.106
Broj reagovanja
931
Aj ne dipr Baki nisi napisao niti postavio ništa na forum korisno neznam odkad samo se osobno obračunavaš sa par ljudi po forumu i to je kao tvoja svrha... daj čovječe oladi malo :tbumb:
A za to osobno ima telefon oči u oči itd...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.182
Lokacija
Čačak
Mislim stvarno Silvio, pitaj dezurnu mirodjiju gde i sta da radis... ccc stvarno [emoji3]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

musicarBG

Newbie
Učlanjen(a)
11.04.2018.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Baki-Pa je napisao(la):
Mnogi se sa ovim ne bi složili.
Sačekajmo da prođe svetsko, čujemo utiske naših reprezentativaca, pa ćemo da diskutujemo.

Kakve veze ima svetsko sa ovim?
Reprezentativci bi se valjda oglasili do sada da imaju sta da kazu. Bilo dobro ili lose.


Bolje idi pecaj nego sto mlatis prazne price po forumu! Licne probleme resavaj licno.

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Šta Tiosave glumiš sa ovim musicarBg? Svi znamo da si to ti, osim veverica na Tari.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.182
Lokacija
Čačak
Baki-Pa je napisao(la):
Šta Tiosave glumiš sa ovim musicarBg? Svi znamo da si to ti, osim veverica na Tari.
Znao sam da si veverica.... sad imam i dokaz.... pricas sa njima.

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.182
Lokacija
Čačak
Ovo je sa evropskog prvenstva od juce mislim....
Pametnom dosta.
52af687f03a90f3dca1bca43842c35a4.jpg
c47f3223092a737731e0cf7ead66d129.jpg


Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Ja nisam pametan . Znači čovek se takmiči u sred regate  :D . Dobro, nije regata ali, ko bi voleo da mu čamci prolaze u

sred ribolova a kamoli na takmičenju ?
 
Vrh Dno