KUP JADRANSKO-PODUNAVSKIH ZEMALJA, GRADAC 2018

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ako se SSRS vodi time šta se piše po društvenim mrežama, onda i ne treba da postoji.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Baki sve se sazna opusti se. Jadan je nacin na koji je to uradjeno. Nije moje da pricam. Ja sam jos uvek takmicar.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Al nek neko napiše ako se sve zna, baki je ovo baš lepo pitao ali nem aodgovora
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Gde je predsednik mušičarske sekcije pri ssrs da objasni šta se desilo?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Neverovatna stvar kako neki mizerni ljudi istripuju da su neka velicina i naprosto daju sebi za pravo da oni odredjuju neke stvari. I to tako ide jer su vecina ljudi u sustini pičke i cute dok se interesi samoproklamovanog vodje ne preklope sa njihovim interesima i onda nastaje kursus. U tom trenutku shvate da je vodja go i mizeran u svom pokusaju da dodje na mesto koje ne zasluzuje. Posle ovog svega sto se izdesavalo sa Ekodom, mojim klubom No1 i JPK om ne mogu da ne zakljucim da je musicarenje u Srbiji dotaklo samo dno. I da se u sustini nikada nije mnogo ni podiglo od kaljuge u kojoj je sada jer kao sto rekoh ljudi su picke teske i samo svoj interes gledaju. Jer kao sto bi jedan moj drugar rekao '' Sta me boli stojko ja idem na Svetsko '' ;)

P.S. Ne znam zasto ovo napisah ali izgleda da sam poceo ko Vrana da pisem. ( u ovom mom slucaju monologe ).
 

Salex

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2012.
Poruke
85
Broj reagovanja
8
Lokacija
Pozarevac
maric je napisao(la):
Neverovatna stvar kako neki mizerni ljudi istripuju da su neka velicina i naprosto daju sebi za pravo da oni odredjuju neke stvari. I to tako ide jer su vecina ljudi u sustini pičke i cute dok se interesi samoproklamovanog vodje ne preklope sa njihovim interesima i onda nastaje kursus. U tom trenutku shvate da je vodja go i mizeran u svom pokusaju da dodje na mesto koje ne zasluzuje. Posle ovog svega sto se izdesavalo sa Ekodom, mojim klubom No1 i JPK om ne mogu da ne zakljucim da je musicarenje u Srbiji dotaklo samo dno. I da se u sustini nikada nije mnogo ni podiglo od kaljuge u kojoj je sada jer kao sto rekoh ljudi su picke teske i samo svoj interes gledaju. Jer kao sto bi jedan moj drugar rekao '' Sta me boli stojko ja idem na Svetsko '' ;)

P.S. Ne znam zasto ovo napisah ali izgleda da sam poceo ko Vrana da pisem. ( u ovom mom slucaju monologe ).

Da stari, samo sto to nase dno ima i podrum...

Gde god da mrdnes, zagazis u neko blato.. Jedini izbor koji imas je da biranim koracima prodjes sto manje ukaljan, ili da zagazis i valjas se po njemu..
Mislim da je to razlog ne mesanja vecine ljudi, prosto ne zele da se valjaju po blatu, a ne zato sto nemaju hrabrosti. Samo se plasim da ce svako ko cuti na kraju proci kao kokoska u onoj ruskoj basni o misu....
 

Salex

Junior member
Učlanjen(a)
11.02.2012.
Poruke
85
Broj reagovanja
8
Lokacija
Pozarevac
I skroz su pravu za to da uvek nastane problem kada neko ne zna gde mu je mesto. Samo sto se kod nas takvi cesto nadju na vaznim mestima, i zato nam tako ide u svim sferama i aspektima...

I za to je opet kriva kokoska, ali i krava...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Upravo tako. Ja da se valjam u govnima ne mogu, ponos mi ne dozvoljava makar vise nikad ne izasao na takmicenje, jer mi je ponos preci od sitnog ćara. Ne zato sto je u pitanju moj klub, ili reka vec zato sto u nekom trenutku covek mora da se pogleda u ogledalo i kaze sebi jesi li pizda ( gnjida) ili covek.

Posle 12 casova ce se vecina stvari iskristalisati i svako od vas ce mocu da nakon toga donese svoj sud. Jer dosta ljudi nije upoznato sa situacijom i pozadinom svega. Neki i znaju dobro ali cute. Zbog cega ne znam ai jbg svako po obrazu nek cini.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ja ne znam dovoljno da bih pisao,ono što znam nekima ne služi na čast (prepoznaće se sami) i njima bi trebalo uvesti zabranu pecanja na reci,treba da se uradi kaso na Ribniku,tabla srama kome je i zbog čega zabranjen ribolov na reci.
Jel bre Mariću,jel se to očekuje saopštenje neko u 12?
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
https://www.youtube.com/watch?v=_3vOWOeGU1I&feature=share
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
maric je napisao(la):
Nije to taj snimak Proto. To je od juce.

Znam da nije od danas...ovo je čisto da koliko toliko neke stvari dodatno približimo širokim narodnim masama..
 
Vrh Dno