Licno saopstenje za javnost

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Drugovi, kolege po stapu ovom prilikom bih hteo da iskazem svoje duboko zaljenje i kajanje sto sam isao na Gradac da ciljno lovim lipljena koji je u zabrani i koga ima u tragovima, i sto sam zakacio 2 komada od kojih sam izvukao ovog od 39 cm i sto sam ih prekinuo u ljubavnom zanosu. Zao mi je i sto nisam nosio svoj stap za Gradackog lipljena i sto nisam uhvatio lipca od 15 cm jer mi neki ljudi ne bi ovoliko zamerili jer se ovi mali jos uvek ne karaju.Izvinjavam se sto me je Profa doajen musicarenja proglasio Kraljem Gradackih lipljena i sto je Vrana objavio moju sliku i ja posle toga dodao jos dve ribe koja je u zabrani. Zao mi je i sto mi Tihi nije cestitao kao covek 😭 zao mi je i sto niste verovali u mene i sto ste se lepo sprdali na moj racun a sad cutite kao pizde. Obecavam nece se vise ponoviti :) Hvala na paznji :)
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ja da ti cetitam na krivolovu pa ti nisi normalan, do juce si me ucio da je to najstrasnja eticka greska, sad hoces lovorov venac. To se moj Maricu zve dvolicje, ili dvostukiarsini pod ci si utucaj ti podpao jos od prosle godine, tako da od mene naj strasnije kritike mozes da dobijes i nista drugo... :mad:

A ti samo nastavi sa pecanjem u zabrani, nemoj koristiti BL udice, ribe bacaj po travi i kamenju, gazi po ikri i ubijaj mladj tog istog lipljena, i na sve to imaj utisak da imas cim da se hvalis...  :lud: :lud: :lud:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
U pravu si Tihi. Samo za Barbles nisi, ni za gazenje, ni za ribu na travi. Sve moje udice cak i one za Drinu su barbles to mogu potvrditi ljudi sa kojima sam sedeo na Gradcu jer su gledali kutiju, riba je spustena znas zbog cega objasnio sam ti. Jesam je slikao tako i to jeste greska ali ako moram da biram izmedju ribe sa odvaljenim ustima i spustene na zemlju biram drugo. Sto se tice gazenja onda svi trebaju da dobiju po pi.ki jer su svi gazili kao i vas 4 ca pre nedelju dana kao i u petak zato se lepo pokri usima i psssssst.. A za sve ostalo si u pravu. Zato sam i napisao svoje licno saopstenje. I zao mi je.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ne moras se pravdati meni, sam sa sobom rascisti sto si postao dvolican, i zarad neke kratkorocne "slave" gazis svoje moralne principe...

Takvi ljudi mi se ne svidjaju jer ce se tako sutra poneti i prema meni...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxaxaxaxa ok. Procitaj lepo sve postove koje sam ja napisao o vašem pecanju na Gradcu u februaru ( AL SA RAZUMEVANJEM) pa onda radi kako hoces :) samo sam ja bio mudonja I lepo rekao idem da pecam lipca. Meni je zao sto se Prota naljutio I to sa razlogom. I to postujem.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
To nije mudrije to je gluplje, mnogo gluplje... opet moje licno razmisljanje.

Vi ste Oholom pokusali da nametnete vas stav o nekom smisljenom pecanju pastrmke, a ti si javno rekao da ides pa to kao ok...

Po meni je to nepostovanje svih etickih principa, nepostovanje zakona, nepostovanje svega napisanog i ne napisanog...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Preliv. Mita I Neba zavrsavaju bacanja bez ulova. Znam tesko je poverovati da Profa nije uhvato lipca koji napada sve zivo u mrestu, kad ga je najlakse upecati. Stojim I gledam preliv. Primecujem jedan deo osecam da je to mesto koje krije ogromnog lipca. U meni se bore osecanje krivice I osecanje radosti u trenutku kada vadim velikog lipljena, ribu zivota na Gradcu. Vec vidim namrstena lica kolega sa foruma I njihove osude ali isto tako vidim I Protu kako nosi Partizanov dres kao I Mitu koji mi ne veruje da sam klepio macolu. Trenutak dvoumljenja traje i odjednom u pozadini cujem Profine reci:" Ti ovakvog Maricu i na Drini da uhvatis i da budes srecan al na Gradcu nemas sanse ( njegov lipac od 35 cm ). Alea iacta est. Vadim svoju musicu za Gradackog lipljena. Lagani uzvodni zabacaj i mending. Vrh kanapa lagano klizi po povrsini. Na nekih 6 m lagano krece u stranu. Kontra i velika riba je na stapu. Pokusavam da dozovem Bakija i Vranu. Trenutak nepaznje i riba spada. Vec vidim kako prase odlazi sa raznja i sebe u halterima i cipelama na stiklu. Odlucujem se za ponovni pokusaj. Pomisliti da ce ista riba pokupiti musicu u razmaku od 10 sec ravna je nemogucem. Lagani zabacaj. Nimfa pada pod drugu obalu mendujem kanap i pustam strunu. Vrh strune dolazi do istog mesta i krece u stranu, delic secunde i neverice. Podizem stap. Crna krece ka povrsini.Riba  je tu, ogromna. Krece borba. Njegovo visocanstvo Gradacki lipljen nakostreseno perajem sece povrsinu vode. Dozivam Vranu i Bakija koji su zaokupljeni Bakijevim " Simi" cipelama bez filca. Riba pokusava da se domogne druge obale ne uspevam  Jos jednom dozivam ekipu i Vrana me vidi. Sve ostalo je legenda. U trenutku pustanja lipljena shvatam da sam izneverio ocekivanja, svih onih koji nisu verovali da cu uhvatiti lipljena ne na prvom izlasku ni kao prvu ribu vec nikada. Znao sam da sam postao dvolican i da povratka nema. Da cu uzburkati strasti mojih drugara hiteck i internet musicara, koji ce me kuditi. Krst koji cu morati vecno da nosim " Kralj Gradackih lipljena" .
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Sad znaš kako je profi, teško je breme slave.  :yeswink:  Mnogi su poklekli, odali se drogi i alkoholu.  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Znam pricao mi je u kanjonu. Sa tugom u glasu je pricao kako ga je sramota sto hvata 58 riba. Trudi se on mnogo da uhvati manje ali neda mu se. Jbg. Jebena je slava.Tesko breme.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Opusteno ljudi,koliko kolega nije ispostovalo zabranu i cak nosilo pastrmke  kuci,iznenadili bi se  :(.

Ovde bar javno su saopsteni ''prekrsaji'', pa nije strasno. Ipak,treba postovati  bar salmonide,ugrozene su .
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Mafke moja krivica postoji. Kriv sam sto sam isao ciljno da lovim ribu koje ima mozda 50 komada u celom Gradcu. I sto sam je odmah ulovio. Da sam je uhvatio za 5 god bilo bi ok. Ko je Maric da javno kaze da ide da peca lipca i da kaze da ce ga uhvatiti. I to ribu koje na potezu od 3-4 km ima ukupno 20  kom ili kako Oholi kaze u tragovima. Stvarno bezobrazno.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
Ma pusti to. Ja sam se izbezobrazio,pa u sred zabrane na klena odem po 2-3 X ciljno da isprobam neku bubu koju po obicaju zahefta na prvu zenka polakilasica puna ikre. Ljudi smo,gresimo ali se  i popravljamo. Evo, ti vise neces da prijavljujes ulove i bices  savestniji musicar :D.

Dobro de ulovioo si,strast je to,ali si vratio ribu,zato  kuliraj  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Joj maricu jesi talentovan. Trebao si knjizevnost da zavrsis:)
Al nema ih 50.... Ima sigurno koji vise.

Na stranu 'krivolov' meni je neizmerno drago sto se mresti u gradcu... Postigao je kriticnu masu i to je sad ono sto se meni najvise dopada. Ako ti je za utehu, pogledaj moje slike od prosle godine, u lovostaju sam ih i ja lovio.... Baki mi je svedok..... Ovaj saucesnik posto me nije prijavio....moj drug krivolovac....al dobro... Baki je sad pokajnik pa po staroj dobroj ko o cemu baki o postenju ;)

Ps: od srca ti cestitam. Zao mi je samo sto nisi na namenski stap.... Prizor bi bio izuzetan ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
A

Aleksandar993

Guest
Kako vam bre ne dosadi da se premotavate po ceo dan :D hahahahahaha

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ja svedok? Ne sećam se. Ne pamtim ni svoju ribu, kamoli tuđu.  :hmmmm:
 
Vrh Dno