Licno saopstenje za javnost

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Jbga baki, previse masnoce kod cice, zakrecili sudovi, malo se zaboravlja... ;) secam se ja. Cak si mi i dao odlicnu nimfu tad... Krme neko sa  ogromnim tungstenom.....lovila opasno

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
To se zove selektivno pamćenje. Bitne stvari se pamte, ostale brzo zaboravljaju.  :yeswink:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Jesam pogresio to je cinjenica ali kako god ostace upamceno da je postojao covek koji je rekao da ide da ulovi lipljena ciljno I da je u prvom pecanju jedne godine prva riba koju je upecao bio lipljen od 39 cm koji je za Gradac kapitalac koga ima 50 kom na toku reke od 12km. Ko god to uradi tj javno kaze idem na lipca I u prvom pecanju kao prvu ribu uhvati lipca makar bio 10 cm ja se odricem svog alijasa koji mi je Profa doajen srpskom musicarenja dodelio I to mrtav ozbiljan. Toliko od mene. Objasnio sam neke stvari I mislim da ih treba postovati. A vi se medjusobno sprdajte ma moj racun I sapucite sa podsmehom moj alijas nije problem :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Sinak, ima par ljudi koje sam prosle godine vodio da ulove svoh prvog lipljena.... Jos na gradcu. To da ga ima 50kom je teska glupost. A da ne govorim koliko sam ih ja ciljano ulovio. NA VIDJENO.
Sto tebi prija pohvala to je normalno. Al ne leti previse....

Baki, to se zove alchajmer, dolazi sa godinama ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Kad bi ti Oholi znao ono što ja znam, verovatno bi ti explodirala glava.  ;)  ;)  ;)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Kad bi ti Oholi znao ono što ja znam, verovatno bi ti explodirala glava.  ;)  ;)  ;)

idi bre Baki u qurac,sedim na šalteru i kezim se kao ludak
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Pa ja mu lepo kažem šta je,  on zapeo za onog švabu što sakriva stvari po kući.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Brate nek postavi sliku lipca 40+ I gotovo sta ima sad da se prepirete da li si video ili nisi.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.412
Broj reagovanja
228
Lokacija
Beograd
Što, Mariću, ne kažeš ljudima šta si sa tipetom radio?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Kako da kazem kad mi opet ne bi verovali? Kao sto mi ni za ovo ne veruju. Sreca pa ima slika. Pokazao sam ti foru ali to je samo za velike lipce. U mnogome poboljsava pokretljivost nimfe tj musice. pravu primenu ce naci tek na Drini.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.412
Broj reagovanja
228
Lokacija
Beograd
Samo mi nije jasno kako ne progoriš onako tanak tipet  :doh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Prosto. Sve je vezba. Najbolje je koristiti Zippo upaljac koji ima konstantan I sirok plamen. Lagano zagrevati I izduzivati. Video si onih par cvorica koji se moraju vezati da bi sve imalo smisla. Dovoljno se zagreje na cvoru onda ide provlacenje I lagano izduzivanje. Ma lako je veruj mi. Sad deluje kao naucna fantastika ali savrsena fora.
 
Vrh Dno