Lipljen 2011

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
:D
Sav je na 10.000 volti sve posle zamaranja i vađenja sa 20+++ metara :doh:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
lepo, lepo :)  :tbumb:

evo jedan pozdrav i od mene danas
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RsjwUvfnxQ0[/youtube]

muva: gammarus #14
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Lorenco samo da znas da ti zavidim onako,po malo,mozda malo vise..... :-[  Prelep komad  :tbumb:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
pa eto, ako se budete nekad vozali tu oko Kranja (Slovenija), svratite do Save. Lipljeni su tu, nije bas kao nekad al jos uvek se dobije koji od 50, a mozda i preko. I ne zaboravite nimfe #12-#18, takodje i gammarusi dobro prolaze  :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
žao mi je da ti se čale "sredio" i da ne može sada na vodu ali evo ja naveliko radim da dođem u subotu  :D ;)
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
jaoj bio sam u kranju pre 3 godine i vidi sta sam propustio :doh:
 

lorenco[SLO]

Senior member
Učlanjen(a)
13.08.2010.
Poruke
162
Broj reagovanja
0
Lokacija
Slovenia
a da si se  tada spustio na Savu, imao bi stvarno uzivati, jer je lipljena bilo na pretek :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
e trt  :mad: čim sam ja došao do obečavajučeg mesta gde je kolega Lorencuo lepo lovo velike lipce neki čoban pustio vodu i to mesto je postalo u nekih pola sata dublje za 1m a mesto sa ogromnim mrenama je več bilo preduboko za gaziti  :mad: tako je to kada ja dobijem šansu izači na vodu ... od lipca danas nisam vidio ni L a kamo li da sam ga dobio...dodijalo mi i otišo sam na čevape (10 "upola" s lukom)  :hammer: Lorenco je bio još malo ustrajan pa riba pred kraj dana konačno proradila kako bi i trebalo da bude ali ni to nije to kako bi trebalo baš da bude. Lorenco je u tim zadnjim trenucima dobio lipca na glo buga ali taj je mu se otkačio...i ostale ribe su mu udarale na glo buga...samo to se ribama izgleda dopalo. Ja sam u celom danu dok sam tražio lipljane nimfareći dobio dve pastrmke i pet skobalja...zapravo jednog skobalja sam dobio na crnu suvu mušicu na udici #19. To bešeoj moj prvi škobo na suvu  :blush: Imao sam jedno kratko pumpanje lepe mladice koja je ubrzo otkačila. Udarila je na imitaciju peša. Malo sam i strimerisao ali uglavnom ceo dan sam pretraživao izgledna mesta za lipca ali eto Lipljena mi nije danas uspelo ubosti. Izgleda da sam danas zaključio sa mušičarenjem Lipljena...možda još koji izlazak napravim na kalifu i onda samo na mladu.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ja danas bio na Drini, samo ova balavurdija udara,najviše na mrava i u filmu:

pa150018copy.jpg

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
to je odlicno  :yeswink: znaci da ima dosta mladih riba  . lipljen se lepo mresti  :)
 

Radojica-pop

Senior member
Učlanjen(a)
21.10.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
tommylee je napisao(la):
Ja danas bio na Drini, samo ova balavurdija udara,najviše na mrava i u filmu:
Kakvo je stanje sa vodostajem posto planiram odlazak od ponedeljka? Hvala!
 
Vrh Dno