Lipljen 2016

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Milan VB je napisao(la):
Vidi sta si pisao pre 3 meseca a prelistaj sta si pisao danas.
Pre tri meseca si tvrdio ono sto ja danas tvrdim a cemu se ti danas podsmevas.
Pa kazes se drasticno promenila a danas je salmonidna onda je logicno da je nekad bila ciprinidna.
I ako su se nekad lovile ciprinidne vrste a salmonida bilo u tragovima, cak kazes da nisu znali sta je lipljen onda je jasno da je nekad Drina bila ciprinidna voda.
To si ti napisao.
Neozbiljan si sagovornik.
Ti si decko imbe i montiram te na ignore listu. Izmisljas, bulaznis i lupetas kao i uvek. U delu koji si citirao lepo pise sve, ako si toliko glup da skapiras, ne mogu ti pomoci. Lipljana i mladice je uvek bilo u zavidnim kolicinama u okolini Baste, bilo je nekad vise ciprinidnih vrsta koje su se pomerile nizvodno zbog izmenjenih uslova. Ali niko lud ne bi ni pomislio da je Drina ikada bila ciprinidna reka u tom delu kako ti tvrdis (po obicaju pogresno).
U svakom slucaju ako imas nameru da mi se i dalje obracas, znaj da ti postove ne vidim i da si trajno na ignore listi. Za retarde nemam zivaca vise.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Datum ulova i veličina ribe,tj. njena starost!Šta je ova deverika pokrkala  :hammer:
halil_sofradzija_58_kilograma.jpg

Stručnjaci kako objašnjavate mladicu u Zvorničkom jezeru?
Lipljena ima ispod Zvornika,kao i pastrmki.
Bucov se slučajno ulovi u gornjem kraju (Muto,Živko...).
Lipljen ide kroz jezero,nekada uzvodno,nekada niz (u pritoke).
Ribe migriraju čitav svoj život!
A da ih nema je čista glupost!
Šteta što svaku temu sjebete!
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
simpson H je napisao(la):
Ti si decko imbe i montiram te na ignore listu. Izmisljas, bulaznis i lupetas kao i uvek. U delu koji si citirao lepo pise sve, ako si toliko glup da skapiras, ne mogu ti pomoci. Lipljana i mladice je uvek bilo u zavidnim kolicinama u okolini Baste, bilo je nekad vise ciprinidnih vrsta koje su se pomerile nizvodno zbog izmenjenih uslova. Ali niko lud ne bi ni pomislio da je Drina ikada bila ciprinidna reka u tom delu kako ti tvrdis (po obicaju pogresno).
U svakom slucaju ako imas nameru da mi se i dalje obracas, znaj da ti postove ne vidim i da si trajno na ignore listi. Za retarde nemam zivaca vise.
Ja sam tebe citirao, nista ne izmisljam.
U ovakvu situaciju si upao zato sto nemas svoje misljenje i zato sto ti se misljenje bazira na trenutnim potrebama.
I sad bezis kao zena.

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
tommylee je napisao(la):
Datum ulova i veličina ribe,tj. njena starost!Šta je ova deverika pokrkala  :hammer:
halil_sofradzija_58_kilograma.jpg

Stručnjaci kako objašnjavate mladicu u Zvorničkom jezeru?
Lipljena ima ispod Zvornika,kao i pastrmki.
Bucov se slučajno ulovi u gornjem kraju (Muto,Živko...).
Lipljen ide kroz jezero,nekada uzvodno,nekada niz (u pritoke).
Ribe migriraju čitav svoj život!
A da ih nema je čista glupost!
Šteta što svaku temu sjebete!
Ko je sjebao temu Tommy? Pa bre svi ovde zapenismo da objasnimo jednom retardu a vidis da ne vredi, uvek imas takvih na forumu.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
tommylee je napisao(la):
Datum ulova i veličina ribe,tj. njena starost!Šta je ova deverika pokrkala  :hammer:
tomi ova riba je ulovljena oko foce gotovo 150 km uzvodno od bajine baste .
 

tomb raider

Newbie
Učlanjen(a)
03.12.2011.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
Na vasem forumu uvek zanimljivo  :tbumb:
Posebno mi je interesantna ova tjema i moram se ukljucit u nadi da cemo saznati istinu.
Gospodine @Simpsone ne vidim razlog sto se ljutite na mladica.
On je primjetio sto smo primjetili svi.  Pre tri meseca ste tvrdili identicno sto danas tvrdi ovaj momak, a danas ovog momka nazivate pogrdnim imjenima.
Ni sam ni na cijoj strani i uglavnom se drzim po strani ali ovde sam morao da reagujem posto vidim da se vjecina clanova foruma drzi po strani.
  Bistro
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
tomb raider je napisao(la):
Na vasem forumu uvek zanimljivo  :tbumb:
Posebno mi je interesantna ova tjema i moram se ukljucit u nadi da cemo saznati istinu.
Gospodine @Simpsone ne vidim razlog sto se ljutite na mladica.
On je primjetio sto smo primjetili svi.  Pre tri meseca ste tvrdili identicno sto danas tvrdi ovaj momak, a danas ovog momka nazivate pogrdnim imjenima.
Ni sam ni na cijoj strani i uglavnom se drzim po strani ali ovde sam morao da reagujem posto vidim da se vjecina clanova foruma drzi po strani.
  Bistro

Tomb Raider, a kako bi bilo da ti procitas lepo sta sam ja napisao umesto da tako povrsno predjes preko toga. Pisao sam da je bilo vise nesalmonidnih vrsta nego sto ih ima danas i nista vise. Te da su se one usled ocigledne promene temperature pomerile nize. Ali mi ni na kraj pameti nije bilo da je Drina bila ciprinidna voda jer to nikad nije bila. Lipljana je uvek bilo kao i mladice u tom delu i to u izuzetnim kolicinama. To sto ribolovci mahom nisu prepoznavali sta pecaju je nesto sasvim drugo. Skobalj se recimo zadrzao u izuzetnim kolicinama ali je skobalj cest gost u salmonidnim vodama. Znaci nista gore nego povrsno pegledati neciji post i onda se okaciti za njega. Milan to cesto radi, meni je potpuno nebitan, mozda nema ni kapacitet da uopste skapira sta sam napisao.
Dakle ne ubacuj mi u usta nesto sto nikad nisam rekao ili napisao ili mi citiraj gde sam napisao da je Drina bila ciprinidna voda. Kao i sto si napisao da se "ljutim na mladica", jer niti se ljutim niti je mladic u pitanju. Znaci totalno naopako.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Istina je. Nemam kapacitet da skapiram sta misli covek koji danas prica jedno, sutra drugo a prekosutra nesto izmedju.
A uz to je zena koja bezi kad zagusti.
 

tomb raider

Newbie
Učlanjen(a)
03.12.2011.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
Tomb Raider, a kako bi bilo da ti procitas lepo sta sam ja napisao umesto da tako povrsno predjes preko toga. Pisao sam da je bilo vise nesalmonidnih vrsta nego sto ih ima danas i nista vise. Te da su se one usled ocigledne promene temperature pomerile nize. Ali mi ni na kraj pameti nije bilo da je Drina bila ciprinidna voda jer to nikad nije bila. Lipljana je uvek bilo kao i mladice u tom delu i to u izuzetnim kolicinama. To sto ribolovci mahom nisu prepoznavali sta pecaju je nesto sasvim drugo. Skobalj se recimo zadrzao u izuzetnim kolicinama ali je skobalj cest gost u salmonidnim vodama. Znaci nista gore nego povrsno pegledati neciji post i onda se okaciti za njega. Milan to cesto radi, meni je potpuno nebitan, mozda nema ni kapacitet da uopste skapira sta sam napisao.
Dakle ne ubacuj mi u usta nesto sto nikad nisam rekao ili napisao ili mi citiraj gde sam napisao da je Drina bila ciprinidna voda. Kao i sto si napisao da se "ljutim na mladica", jer niti se ljutim niti je mladic u pitanju. Znaci totalno naopako.

Gospodine @Simpsone procitao sam lijepo sta ste pisali zato sam se ukljucio.
Mozda vi treba da procitate sta ste pisali, mozda vam bude jasnije.
Milan VB je napisao(la):
Nemam kapacitet da skapiram sta misli covek koji danas prica jedno, sutra drugo a prekosutra nesto izmedju.
Ovo je tacno.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
tomb raider je napisao(la):
Gospodine @Simpsone procitao sam lijepo sta ste pisali zato sam se ukljucio.
Mozda vi treba da procitate sta ste pisali, mozda vam bude jasnije.Ovo je tacno.

Dobro Tomb, a sto mi ne citiras gde sam napisao da je Drina bila ciprinidna voda? Zar nije lakse tako? I dan danas se tu lovi plotica, mrena, skobalj... Zakljucak koji bi ti doneo je da je to ustvari ciprinidna voda?

I nema nikakve potrebe da mi persiras.
 

tomb raider

Newbie
Učlanjen(a)
03.12.2011.
Poruke
8
Broj reagovanja
0
Gospodine @Slinsone ne zelim da vam pravim drustvo, dvolicni ste i nevaspitani :bye:
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
maric je napisao(la):
Matori Suca iz Rogacice mi je pricao da su hvatali deveriku u Rogacicim  naravno klena, skobobalja soma itd kojih I sad ima.Cuo sam da  je covek u Rogacici klepio bucova 4 kg pre par godina. Lipljena je bilo uvek samo lokalci ga nisu sljivili ni malo pored plotica I skobalja I mladice sve do 90 kad pocinju da ga klepaju na holca a po neko I na mahac.I pastrmke je uvek bilo I ulazila je u rogacicu I bilo je ogromnih komada. Matori Suca je statosedelac I zna.

uhvatio je Nemanja bucova od 6kg u rogacici na glavinjaru,ima od tada 10 god. A pitaj sucu koliki je po njemu najveci lipljen uhvacen na holc,on se kune sa ima do 4 kg.
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Deverika i to lopatara ima i sad puno od okletca pa sve do dole. Puno ih je hvatano u vrhpolju prosle i ove god. Ima nosare,skobalja ,plotica velikih,lipljena i mladice moze se reci sve manje i manje jer im jebase kevu. Kako je bilo 95-6 ovo aad je tuga. Ranije je skobalj ispod 1,5 kg bio beba a ko uhavti ispod kilo bude jebwn ceo dan,ali memedo icevo popularisanje reke je imalo kontraefekat. Izlov
 
Vrh Dno