Literatura o musicama.

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
Znam da Camber moze sve osim nekog ostaviti ravnodusnim, knjige obe imam, ne bi davao misljenje ni sa jednog aspekta jer nit sam biolog niti imam staza kao on. Iz jednog jedinog susreta uzivo imao sam ponudu za 4 mrava koja kostaju 25 EUR i garantovano dizu svaku ribu. Krivo mi bilo sto sam ostavio utisak da sam ribolovac koji bi uopste razmotrio takvu ponudu, jer sam covjek koji bi na dat primio najprcaviju SS nimfu, istu ostavio u kutiju i kurcio se godinama kako imam Slavkovu nimfu, kao sto imam Bambulu samog Mixmastera licno poklonjenu i sto se mene tice jedan- nula vodi Randjelovic.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Lepo bi bilo da je sabrao kreacije bez prisvajanja kojecega. Tesko da se neko moze pohvaliti time da je izmislio skroz novu muvu... Pre neku varijaciju.
Bosanska skola misicarenja je realno jaka i ima jako zanimljive muve. Mi se mozemo sloziti ili ne sa njihovom logikom ali oni se drze nekih pravila, logika i po tome love.

@Sana verovatno se ti mravi koprcaju po povrsini dok ih riba ne pojede.
Bas bahata cena...
 

Sana

Senior member
Učlanjen(a)
18.12.2010.
Poruke
236
Broj reagovanja
294
Lokacija
Ključ, BiH
Complete angler na Bosanski nacin...i varalicarenje i plovak i musica...ne ide...jednostavno i cizme do vagine....
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Nemam njegove knjige, a I da sam ih kupovao verovatno bi ih rasprodao odmah.
 
Vrh Dno