LJUDSKA GLUPOST, SUJETA, BEZOBRAZLUK, UCENE I OTCANE FORE NA DELU!!!

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Vidim ja da cu konjske glave da saljem na adrese :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
Pošalji im Trijade na vrata :D

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
A vi pre nego sto napadnete Ivketa razmislite sta je rekao.
Nije lepo formulisao a verovatno je malo preterao ali je manje-vise u pravu.
Susuina je:
Mora neki autoritet da postoji i da postoji neki red na forumu.
Administracija ne radi dobro posao na forumu.
Nema ljutnje, nego skontajte ovo kao dobronamernu sugestiju.

Forum ide u pravcu da postane licna platforma za komunikaciju pojedinaca. Koja je ceste puna nekih suvisnih i glupih "fora i fazona"

Ja volim i postujem ovaj forum, ima sjajnih ljudi ali mi se u poslednje vreme uopste ne svidja koncept rada foruma.

Ovo sad je posledica atmosfere na forumu.

Samo razmislite, ja neme lose namere vezane za ovaj forum. To ko poznaje moje ucese u redu foruma dobro zna.


 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.108
Broj reagovanja
932
Slažem se da je ovaj Kralj Gradac lipljena kriv za sve i da je počeo uskrati svaku temu...
To je mučki izdajnik... :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Silvio nista ne bi bilo da ne uhvatih onog Lipljena. Jbg. Necu vise.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Maricu ti se i dalje kitis krunom koja ti je davno skinuta sa glave... "pre ces dati glavu nego krunu" pravi Srbenda... ccc :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
E jebes me Tihi taman htedoh da odmorim. Glavu možete da dobijete uvek nije frka Xaxaxaxaxaxaxa
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Ovo je degutantno da su plovkarosi u pitanju a kamoli za musicare,flyfishing bi trebala biti dzentlmentska disciplina...sljedeci put kad ti drkanje padne na pamet to ti sam sa sobom rijesi  :hammer:
Najgore od svega je vadjenje,suti i poklopi se kakvom ceradom...
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
I Maricu covjece oladi malo pa ne mora svaki drugi post biti tvoj,ako nemas sta pametno reci daj zivota ti nas postedi...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Stasa druze moj koja je ovo tema? Španska musica jel tako? Šta ta tema podrazumeva? Izdrkavanje, zajebanciju, tupljenje itd tako je napisano. E sad što vi nemate pojma da se mi pojedinci privatno družimo i zezamo to je već druga stvar. Ako ti se ne svidja nemoj da čitaš, ali mene kad neko prozove ( a prozivali su me ovih dana likovi koji su mi kao drugari) ja moram da ih udostojim odgovora to je neka osnovna kultura. Ako hoćeš o nečem konstruktivnom da spikamo ti otvori neku temu ima ih mali milion pa ću se potruditi ako znam da ti odgovorim. Jel ok?
 

stasha

Junior member
Učlanjen(a)
16.10.2014.
Poruke
70
Broj reagovanja
0
Ma bilo bi ok da bukvalno svaku temu ti ne zapocinjes i ne zavrsavas,to sto se privatno druzite nije moja stvar ali pretjera ga. Daj uzmi pogledaj sam,brojat znas. U koju god temu zabodem,tvoj je svaki 2-3 post,preslo ti u naviku covjece pa se desavaju i ovakvi ispadi kada klasicnu iznudu ti kvalifikujes kao zajebanciju?? I ja ti nisam "zelen",ako si slucajno pomislio...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
324
Lokacija
Beograd
Xaxaxaxaxaxaxa Stasha druze sad bih ja trebao tebi da repliciram ali iskreno i don't give a fuck. Ipak je Nova godina. Ako ti bude trebala neka pomoć oko pribora ili nečeg drugog javi se druze i tu sam.

 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Maric ti je kao dijaman margarin "u sve se mesa"...

https://m.youtube.com/watch?ebc=ANyPxKqxQZhMLpu_cNOA8FVqOkm5sO_QVE3Oh_wL4DJv9GegkoVcypbwYfHnsquETt3AyaSKSSmR&v=xnp023PX9Bg


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Vrh Dno