LJUDSKA GLUPOST, SUJETA, BEZOBRAZLUK, UCENE I OTCANE FORE NA DELU!!!

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
Baki-Pa je napisao(la):
Nemoj da objaviš. Ako hoćeš, sačuvaj je u telefonu pa pokaži ako neko baš insistira.

maric je napisao(la):
Baki objavio bih ali sam izbrisao jer necuvam usrane poruke zbog memorije telefona imam neki govnjivi firmin  Lenovo I znam da će sad svi da kenjaju kako serem.

Baki-Pa je napisao(la):
Imam ih ja u telefonu. Pokazaću ih samo ljudima do kojih i čijeg mi je mišljenja stalo.

....nesto me svrbi dlan,koliko da ti uplatim na Post Net,ili bilo gde,da pokazes sliku sa telefona,kad ste se culi danas u vezi ove sprdnje???jer Maric nema zabelezen kontakt u svom tel....koliko???
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
U gužvi sam velikoj ali sutra ću da odvojim vremena da se pozabavim ovom temom. Nisam siguran da je ovo zajebancija ali proveriću.

Za sve važi, ukoliko imate bilo kakav sličan problem sa nekim na forumu, da vas neko ucenjuje na ovakav kretenski način, uradite isto što i Tihi. Takvi ljudi mogu slobodno da nađu odmah drugi forum, ima i jedan sa vodećim ljudima sličnih moralnih shvatanja pa će im biti super.

Ma koj kurac zajebancija, ja sam prvi za zajebanciju ali zajebavati se sa nekim ovako idiotski koga pritom površno poznaješ, to mi je teško da poverujem. Ban na 7 dana a posle će da vidimo dal je stvarno bila zajebancija ili ne.
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Vezuje li neko neke musice ovde ili nemate udica? :D Dajte neki SBS za nas pocetnike da ucimo, manite se farme i parova!!!  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Smoker13 reci sta te zanima i dobijas :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
batarihter je napisao(la):
....nesto me svrbi dlan,koliko da ti uplatim na Post Net,ili bilo gde,da pokazes sliku sa telefona,kad ste se culi danas u vezi ove sprdnje???jer Maric nema zabelezen kontakt u svom tel....koliko???

Rihteru bato nema nigde u porukama da ce Baki Tihom da posalje poruku. Ima o zajebanciji koliki su ljudi blesav i da ne citaju i kontaju.  Pa da li si lud jbt. Pise lepo sad cemo da vidimo dokle ce da ide sto se tice zezanja. E sad sto Baki ima bolestan smisso za humor i konta da ljudi provaljuju jbg. Opet kazem da sam znao da ce da napise za ovo Pa rekao bih mu nemoj jer bih pretpostavio da se nece skontati kako treba. Ne znam sta nije jasno. Koliko vidim moracu da postanem Ljubisa Trgovcevic i pocnem da predvidjam stvari. Oholi meni vice ti si umesan. Pa to vise i vrapci znaju da bih ja to suptilnije. A stvarno u zadnje vreme sam iskulirao skroz. Pa mene kecaju vec 10 dana Pa sta. Cutim i primam i jebem med i orahe i cekam da ih naguzim.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Lepi moj, oholi je rekao sta je imao.

Ovo nije cak ni bolestan smisao za humor, jer prosto je, ne salis se sa ljudima koje ne gotivis.
A ovo sto pacijent kaze da se opravda kako je zajebancija jer nikako ne bi kupovao od tihog jer ga ne podnosi.... Prvo, ______ sigurno kupuje od ljudi koje ne postuje.... Pa makar gorivo, hleb, vijagru, cijalis, nitroglicerin, ginko,....
Drugo gde je logika da nekog toliko ne podnosis pa ne kupujes od njega al ti ne smeta da se salis?

To nema logike, to je bezobrazluk.

Evo javno, da sam u srbiji otisao bih do panceva da mu izvucem usi i lupim dva vaspitna. Al posto sam daleko cenim da ce me proci dok se vratim u srbiju....

Ps: baki salim se.... Ne bih ti lupio dva... :D

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Moze 4? Na moravici se ne snalazim. .. Plasim se da ces me odrati tu

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Onda ne treba, hvala.... Mogu ja tebi 15kom da dam fore ;)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Sta da bude jbt na moju pobedu kvota 1,02 na njega 9. Nereseno ne postoji zato kazem hendikep +2
 
Vrh Dno