Lucky, najzaslužniji za sve!!!

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Malo ima Lucky-jevih fotki na sajtu, a kao što napisah gore - on je najzaslužniji za sve!
Ovo je Lucky :) - ekskluzivna fotka sa Izložbe!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Sto me uslika druze iz profila. Tek sada vidim svoju ruznocu. Jad, cemer i beda  :'( :'( :'(
Sto se tice reci pohvale, zasita ti se zahvaljujem na njima. Medjutim sajt je zamisljen kao community i bez clanova, nemoze da funkcionise.
Zivi mi bili
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Lep je Dr. Lucky, ali je preterao sa rumenilom za obraze. :hammer:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Lucky,batali sve ovo zauzmi stav i kreni u densing --BRATE MINLI--,mada ti je gotivnija Svica veruj mi ?? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
V

vaga

Guest
Lep ovaj kacket,jesi Lucky pozajmio od Mix-a il obratno...mozda se iznajmljuje ? ;) :D :-[
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Drago mi je da je neko postavio pitanje kacketa, da bi odgovor bio zabelezen za buduca pokolenja. Taj tip kacketa nosim vec 10 godina. Mix se ugledao na mene i slican pozajmio od mene. Ako! :tbumb:
 

dare

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
185
Broj reagovanja
0
Lokacija
Prokuplje
I da nije firmiran mislim da nema nikakve veze,vazno je kako stoji i kako onaj koji ga nosi UME da go nosi (sa stilom) sto je po meni mnogo bitnije nego  dali je sa buvljaka ili firmiran..
Sto vazi za sve..
Objasnicu,ako imas odelo "firmirano" a neznas da ga nosis Dzaba sve,a onaj ko uzme sve minulo nabrojano sa buvljaka i ponese ga sa stilom niko nece ni obratoti paznju da li je ili nije sa buvljaka vec ce sve oci devojcica biti uprte u u njega,kao i sto je sada moja drugarica u pozitivi prokomentarisala Lakita sa kacketom bez imalo degradacije.Naprotiv oduzevljna je
Laky kad ces na Toplicu  :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ma nisam bre Dare mislio ništa loše pod tim sa buvljaka. I sam gajim ljubav prema kapam svih vrsta pogotovu ovim golferskim kačketima. A kada mi se neka kapa svidi uopšte nije bitno da li je sa buvljaka ili odakle. ;)
 

KaGeMuShA

Junior member
Učlanjen(a)
05.10.2006.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Lucky,ovo iza tebe,da li je to neka reklama za prodavnicu ribolovackog pribora?
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ajmo redom, mada kako smo poceli ko zna gde ce ovaj thread da ode  :tbumb:
@ Dare und 100ka. Kacketi se kupljeni u nekom butiku. made in PRC. Ni ja ne patim od firmi, zabole me za to. Medjutim krivo mi je sto nisam kupio barem jedan, cisto za uspomenu kada sam bio u UK. Imao sam lovu, mada nisu bili ni skupi verovali ili ne. Sto nisam kupio ni do danas mi nije jasno. Nema logicnog objasnjenja.
@ Dare (solo). Pozdravi drugaricu  :yeswink: :yeswink: Sto se Toplice tice, jedva cekam. Jedna od mojih omiljenih reka. Cekam da se stabilizuje vodostaj, da krene da se klen javlja na povrsini i eto me. Prosle godine sam je dosta forsirao, tako ce biti i ove. Vidjamo se na istoj!
@KaGeMuShA Iza mene je pano Kuzmine radnje FairyRiver!
Salut
 
Z

Zakula

Guest
Kada malo bolje pogledam ovu sliku....Lep si ti dechko Laki! :lol:
 
Vrh Dno