Lucky, najzaslužniji za sve!!!

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Ima taj blagoteleci look koji ga cini simpaticnim. :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
vaga je napisao(la):
Lep ovaj kacket,jesi Lucky pozajmio od Mix-a il obratno...mozda se iznajmljuje ? ;) :D :-[

Moja frizerka nije stigla da mi sredi frizuru, pa sam morao nešto da nataknem na glavu. Laki mi je pozajmio kačket.
Naravno da ne pratim modu, jer ne bih voleo da se mlade studentkinje okreću za mnom, kao za Lakijem, koji je magnet za žene. Da sam na njegovom mestu, skinuo bih i kačket i kožnu jaknu i nabacio šubaru i staroplaninski prsluk od jagnječe kože. Pustio bih duge brkove kao Kraljević Marko i tako se kamuflirao i zaštitio od nasrtaja brojnih devojaka. Moraće da se transformiše u ružnog badžu kako bi mogao normalno da živi i mušičari. Ovako lep, nije stigao ni jednom ove godine da izađe na vodu. Jednostavno, ne može da stigne od prekobrojnih obožavateljki i sličnih "obaveza".
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Al bi bila fora a do jaja da svi kupimo ovakve kačkete i odemo na bilijar!  :tbumb: Verovatno bi izgledali ko neka banda pedera...  :D Možda bi se zakačili sa skinhedsima, pa bi bilo šibanje štapovima za bilijar! Mušičari su garant veštiji u zamahivanju, pa bismo ih razbili ko mačke u džaku.  :rambo: Ili bi jednostavno Mixu rekli da su skinhedsi trenutno u lovostaju, što bi u njemu probudilo neverovatnu želju da ih masakrira i rastrti, pa bi mi mogli da se pomerimo u uživamo u borbi Sam(og) protiv svih.  :D To je ionako njegov životni moto...  :lol:
 
Z

Zakula

Guest
Mixmaster je napisao(la):
vaga je napisao(la):
Lep ovaj kacket,jesi Lucky pozajmio od Mix-a il obratno...mozda se iznajmljuje ? ;) :D :-[

Moja frizerka nije stigla da mi sredi frizuru, pa sam morao nešto da nataknem na glavu. Laki mi je pozajmio kačket.
Naravno da ne pratim modu, jer ne bih voleo da se mlade studentkinje okreću za mnom, kao za Lakijem, koji je magnet za žene. Da sam na njegovom mestu, skinuo bih i kačket i kožnu jaknu i nabacio šubaru i staroplaninski prsluk od jagnječe kože. Pustio bih duge brkove kao Kraljević Marko i tako se kamuflirao i zaštitio od nasrtaja brojnih devojaka. Moraće da se transformiše u ružnog badžu kako bi mogao normalno da živi i mušičari. Ovako lep, nije stigao ni jednom ove godine da izađe na vodu. Jednostavno, ne može da stigne od prekobrojnih obožavateljki i sličnih "obaveza".



:doh: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Opet ja odvukoh temu u offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :doh:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ja znam da je Dr. Lucky postao zvezda "preko noći" i da mu nije lako. Tolika nagomilanost dobrote, zasluga, mudrosti, duhovitosti i lepote u jednom ljudskom telu jednostavno mu ne da da se kreće i živi kao sav normalan svet. Muškarci mu zavide i samo vrebaju zgodan trenutak da mu "zabiju nož u leđa", a žene bi da ga iscede kao narandžu. Kako će se u novonastaloj situaciji snaći do juče dečak, a sada sex bomba, naš Dr. Lucky, možemo samo da posmatramo i molimo Boga da sačuva njegovu dušu i telo.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Završi prvo onaj prilog, pa se onda zabavljaj.  :) Ako niste znali, Laki lično piše izveštaj za novine Ribolov sa izložbe mušica! Ispod njegovog imena na kraju teksta ima da napišemo www.musicarenje.org, što će biti fina reklamica za sajt i forum!  :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D e laki ova slika sto ju mix postavi ti je stvarno zakon :tbumb:  :D ima da ju uramim i stavim iznad mog radnog stola  :lol: sigurno če me još više inspirisati u ft-u  :)
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
sebastian je napisao(la):
:D e laki ova slika sto ju mix postavi ti je stvarno zakon :tbumb:  :D ima da ju uramim i stavim iznad mog radnog stola  :lol: sigurno če me još više inspirisati u ft-u  :)

Ja ću da je okačim u špajz da se miševi poplaše :D
 
Vrh Dno