Magazin "Mušičar"

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
naslovna-broja-18_web_mala.jpg
 

cikamike

Senior member
Učlanjen(a)
01.11.2010.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Zaista odlicna fotka!  :tbumb:
Nego... ko vidi nindzino lice... :ninja:  ;)

Pocinjem da kupujem magazin, ali prvo da nabavim i procitam onih 6 brojeva iz 2009.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Ja sam i do sada bio nestrpljiv da vidim sledeći broj, obzirom da nam je ovo jedini specijalizovani časopis, ali sada sam nešto posebno. Imam neki osećaj da će ovaj broj da probudi u meni uspavanog lovca na krupnu ihtiofaunu. Zima čini svoje.
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Novi broj na kioscima širom ExYu

obaveštavam vas da je 18. broj lista Mušičar, prvi u 2011 godini od danas 21. januara 2011. na kioscima širom ExYu.
U toku je slanje pretplatnicima (koji su se pretplatili za 2011 godinu), saradnicima (u ovom broju) i nagrađenima.

Uživajte u čitanju!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Ja mom poštaru više ne dajem "ljutu", nema ga nigde.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Meni moj Mušičar daje Kuzma kad idemo u ribe ili na pivo, tako da...

Ej Kuzmo, Dare lepo vatao grgeče juče na Bovan! Mada ako pada sneg bolje da idemo nedge na pivo...  :lol:
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Kuzma vise nece deliti, javite se svi u redakciju Reviri doo, da bi se dogovorili oko dobijanja Mušičara.

[email protected]

http://revirisrbije.com/?p=16061
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Ok...

Videh i ovo:

"Dragi moji mušičari i oni koji će to uskoro postati

Prepoznajući kvalitetan proizvod, u želji da ga učinimo dostupnim vama na celom području ex-Yu, izdavačka kuća Reviri doo iz Novog Sada je preuzela brigu nad izdavanjem i distribucijom specijalizovanog magazina o mušičarenju.

Rukovodeći se činjenicom da se neki od vas prvi put susreću sa magazinom, obaveštavamo vas da nas svaki drugi mesec možete potražiti na kiosku kod vašeg prodavca.

Pridružite se našoj mnogobrojnoj porodici ljubitelja ovog načina ribolova kao čitalac, autor, saradnik i dopisnik. Ako vam se dopadne ovo što radimo preporučite nas kod prijatelja, kolega i poznanika. Uz obećanje da ćemo se truditi da iz broja u broj budemo što bolji, interesantiji i da uvek imate aktuelne informacije želim vam bistro na vodama.

Goran Balenović – Grga
Glavni i odgovorni urednik
"

Jel Grga vlasnik izdavačke kuće (koja izdaje Mušičar) ili (i) glavni i odgovorni urednik Mušičara?  :-\
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Poštovani mušičari, možete prelistati novi 18. broj lista Mušičar na

http://revirisrbije.com/musicar.rs/emagazin/book.php?path=2010_18
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Nova adresa lista Mušičar ide preko Reviri doo


http://revirisrbije.com/musicar.rs
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Povremeni saradnik lista Mušičar i prijatelj, poznati akademski slikar Slobodan Ivanović - LaBobo iz Petrovaradina je prošle godine boravio na Kaymanskim ostrvima i u vodama oko njih imao lepe doživljaje u ribolovu.

videti na http://revirisrbije.com/musicar.rs
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Novi broj lista “Mušičar” - 19. broj od 31. marta širom ex-YU na trafikama i kod pretplatnika. U novom broju donosimo vam pored niza stalnih rubrika i reportaže sa otvora na vodama i revirima, nove SBS, zadnji nastavak feljtona o tradicionalni mušicama, prikaze pribora i opreme i još puno zanimljivih pričica i fotografija.

29wkd1y.jpg
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Ivane, pozdrav , reci mi molim te što znači po trafikama ex-yu, u Hrvatskoj ga još nitko nigdje nije mogao dobiti, ljudi koji su ga dobijali preko men zivkaju i raspituju se gdje mogu da ga kupe, Nebi bilo loše kad bi naveo gradove ili mjesta gdje se može kupiti kod nas. Ili bar firmu koja ga distribuira.
Pozz Gogo
 
Vrh Dno