MARIC ZA PREDSEDNIKA

srda83

Junior member
Učlanjen(a)
04.01.2013.
Poruke
57
Broj reagovanja
1
Ja pozivam Marića da se iz revolta odrekne par komada iz Simms kolekcije,po smiješnoj cijeni.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Znaci Marici nista od kandidature i od nekog ozbiljnog pristupa, ipak se sve svodi na to da bi ti samo da drzis predavanja po forumu?



Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Tiosave ja sam kako si krenuo u Ligi od tebe ocekivao da budes novo izabrani predsednik jer su tebe svi slusali a ne Vladu. Mene to ne zanima. Ima mnogo boljih i kvalitetnijih ljudi od mene za to mesto, ne guram nos tamo gde ne znam problematiku jer:

'' Mnogi nesposobni ljudi daleko su dogurali. Ko je nesposoban moze raditi sve. Sposobni rade samo ono sto umeju ;)
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
'' Mnogi nesposobni ljudi daleko su dogurali. Ko je nesposoban moze raditi sve. Sposobni rade samo ono sto umeju ;)

Pa sto onda ti pecas???




Sent from my iPad using Tapatalk
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Tiosave ja sam kako si krenuo u Ligi od tebe ocekivao da budes novo izabrani predsednik jer su tebe svi slusali a ne Vladu. Mene to ne zanima. Ima mnogo boljih i kvalitetnijih ljudi od mene za to mesto, ne guram nos tamo gde ne znam problematiku jer:

To je tvoje misljenje zasnovano na pricama i prepricavanjima, nikad nisi aktivno ucestvovao u radu zajednice pa je i ocekivari da ne znas kako stvari funkcionisu.

Tu niko nikog “neslusa” vec se razgovara, razmenjuju se misljenja, svako ima pravo da kaze sta misli i iznese svoj predlog, a na kraju pobedi predlog koji se svidi vecini!!!

Nikad nisam pokusao da naredjujem Kenu, Marku, Misicu, Zakuli, Vladi itd... vec smo se uvek dogovarali a svako glasao po svojoj savesti.

Ne znam koliko bolestan treba da budes da mislis da bilo ko od navedenih mora da slusa moja naredjenja...

A mesto predsednika me nikad nije zanimalo, nije da nije pricano o tome, ali ja nisam sposoban za to pa sam prosto i jednostavno odbio takav predlog, na tvoju zalost!!!

Jer nije tajna da si okolo sirio lazi kako ja hocu da sjebem Vladu i zauzmem mu mesto, kao sto rekoh nekad imas bas bolesne filmove u glavi!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Tihi83 je napisao(la):
Nikad nisam pokusao da naredjujem Kenu, Marku, Misicu, Zakuli, Vladi itd... vec smo se uvek dogovarali a svako glasao po svojoj savesti.

Jer nije tajna da si okolo sirio lazi kako ja hocu da sjebem Vladu i zauzmem mu mesto, kao sto rekoh nekad imas bas bolesne filmove u glavi!

Sent from my iPad using Tapatalk

Pod jedan nigde nisam rekao da si naredjivao vec da si gurao svoju pricu.

Pod br 2 nisi sjebao Vladu ali si sjebao Zucu I u tu pricu ubacio i Vladu. A i sto bi sjebavao nekoga ko je poceo da radi onako kako ti zelis realno.

Iluzorno je vise pisati o temama koje su davno izvakane. Ne zelis da budes Predsednik zato molim te nemoj ni mene predlagati. Ja sam verovao da ces ti biti novi Scepan Mali ali pogresio sam izgleda ili se nesto izdesavalo u medjuvremenu ali to ni nije vazno.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Pod jedan nigde nisam rekao da si naredjivao vec da si gurao svoju pricu.

Pod br 2 nisi sjebao Vladu ali si sjebao Zucu I u tu pricu ubacio i Vladu. A i sto bi sjebavao nekoga ko je poceo da radi onako kako ti zelis realno.

Iluzorno je vise pisati o temama koje su davno izvakane. Ne zelis da budes Predsednik zato molim te nemoj ni mene predlagati. Ja sam verovao da ces ti biti novi Scepan Mali ali pogresio sam izgleda ili se nesto izdesavalo u medjuvremenu ali to ni nije vazno.

Sad sam i Zucu sjebao, tu pricu jos nisam cuo?

Evo jedva cekam da cujem...[emoji847]


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Imas tamo 100 strana na JPK Gradac pa citaj. Otkud znam da li dobro cujes bolje je kad procitas. Valjda verujes vise svojim ocima nego usima :)

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Jer znas kako coveku nekad usi znaju da budu zatravljene pa da ne cuje dobro a oci mogu samo da budu gladne tako da se ipak fokusiraj na culo vida.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Imas tamo 100 strana na JPK Gradac pa citaj. Otkud znam da li dobro cujes bolje je kad procitas. Valjda verujes vise svojim ocima nego usima :)

Zucu je sjebao onaj sto ga je savetovao da pise one glupe izjave i da komunikacija sa savezom ide na nivou FB(izuzetno inteligentno), ja sam ga savetovao da se saceka sastanak sa savezom pa da probleme resavamo ko ljudi dok se gledamo u oci.

Sjebo ga je onaj sto ga je savetovao da izadje na tv i da laze!

Sjebo ga je ona sto ga je savetovao da izadje na tv i optuzi predsednika saveza da je lopov i da mu trazi pravdanje troskova da bi prao pare sa njegovim kopijama racuna.

I ovako moze u nedogled...

Sjeboga je i onaj sto je pitao sta Vlada i ja radimo u organizacionom odbiru...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Pa brate posle onog na Kupu ne mogu da ti verujem 100%. A prvi sam bio da saslusam tvoju pricu i poslao si mi neki mail.
Ma to je bre gotova prica izjebali ste me za JPK i cao djaci.
Nego sta cemo mi dalje? 2 reke je malo za Ligu?
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Najviše ga je sjebao onaj kojeg je ugostio u svojoj kući ko najrođenijeg.  :yeswink:
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Pa brate posle onog na Kupu ne mogu da ti verujem 100%. A prvi sam bio da saslusam tvoju pricu i poslao si mi neki mail.
Ma to je bre gotova prica izjebali ste me za JPK i cao djaci.
Nego sta cemo mi dalje? 2 reke je malo za Ligu?

Tebi niko ne trazi da mi verujes, niti mi je to uopste bitno.

Moju pricu nikad nisi saslusao niti si pokusao!

Ja ne znam sta ces ti, oko reka i lige se sigurno nikad nece diskutovati na forumu.

Ne znam odakle ti ideja da cemo se takmiciti na samo 2 reke.




Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Djetinja, Temska, Potok Zlotska, i Rzav treba videti stanje se popravilo zadnjih godina. I jezero u Beloj crkvi ;)
 
Vrh Dno