MARIC ZA PREDSEDNIKA

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
Predsednicko kupatilo [emoji23][emoji23][emoji23]


e6b059c2b695b3a638d46e9219ff068c.jpg
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Jbt ko sekta se. Niko ne sme nista da kaze za tvog frenda cak i ako je istina i ti mi kazes da je pogresio. Odmah se okrece na drugu pricu. Ali to je Srbija u 21 veku.

I bolje imati Simms kupatilo bar ne pusta vodu  :hammer:

 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Zašto bi bio predsednik? Ovako može da brlja koliko hoće a Vlada će uvek biti grbav zbog toga.
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
maric je napisao(la):
Djetinja, Temska, Potok Zlotska, i Rzav treba videti stanje se popravilo zadnjih godina. I jezero u Beloj crkvi ;)

Toliko o tvom poznavanju reka Srbije, a posebno to sto bi da pricas a nemas pojma o cemu pricas.

Reka Zlotska je veca od Gradca i jaca sa protokom, Gadac sam uzeo jer jedino njega znas!


Sent from my iPad using Tapatalk
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Zamolio bih PreCednika MZS Vladu Todorovica da ne ide okolo i ne lupa i laze da je Maric zvao i molio Savez da vrate No1 u Ligu jer to nema blage veze sa istinom. Maric jeste zvao Savez da pita da li ce vratiti novac i kad sto su ljudi i uradili i da li je moguce posto je klub pod suspenzijom da takmicar nastupa za drugi klub. I to je jedina istina i to moze da potvrdi i ljubazna devojka sekretarica gospodina Boskovica ( E sad jbg ne mogu da se setim imena ali znaju pogresno obavesteni o kome se radi).
Hvala unapred.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.151
Lokacija
Čačak
Zar ti nisi rekao da neces da se takmicis?
Jesi prevrtac profi [emoji23]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Ja nikad nisam rekao da necu da se takmicim. Hocu ali za No1. Pa nisam blesav da pljujem i jedem govna ko neki pa posle da vicem pisi brisi. Posebno kad sam u pravu. Vazniji je obrsz od usranog mesta u reprezentaciji i odlaska na JPK.
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
maric je napisao(la):
Ja nikad nisam rekao da necu da se takmicim. Hocu ali za No1. Pa nisam blesav da pljujem i jedem govna ko neki pa posle da vicem pisi brisi. Posebno kad sam u pravu. Vazniji je obrsz od usranog mesta u reprezentaciji i odlaska na JPK.
Mariću, mogao si baš da preskociš ovu reč "usranog" jer baš ne ide uz reč reprezentacija...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Smoker u pravu si. Mislio sam mesta u reprezentaciji. Nervira me sto se ljudi i posle 6-7 meseci kace za mene. Niti sam ja usrao Jpk na Gradcu, niti sam ja odlucio da se No1 ne takmici niti imam veze sa sranjima koja su se tu izdesavala. Cuo sam i jednu i drugi stranu price i doneo svoj zakljucak i to je to. Da se ja pitam ja se kao klub No1 ne bih takmicio dok se pojedinci javno ne izvine. Ali posto ja ne odlucujem ne zelim da jedem govna sto su pojedinci izasrali niti hocu da me isti ti uzimaju u usta.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Rićma, nemaš potrebe da se pravdaš. Samo imbecili ne shvataju šta se tu dešava.
 
Vrh Dno