MAYFLY Imitacije majskih

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
silvio je napisao(la):
Dobar spent u veličini 14 će raditi na svijetskom 100%



Silvio mislim da spent nije bas uvek aktuelna , treba pogoditi to stanje insekta , pastrmka ka riba predator voli da se igra sa plenom tako da je mrtve verzije ne zanimaju bas uvek , kazem muve su super za dati momenat, lovio sam klenove na spent verziju kad je za to bilo vreme strasno koliko moze da se ulovi riba u tim situacijama  :drool:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
nikola renegade je napisao(la):
Jedno je raditi je za merak i lepotu , inace za lov smo dabing bez extended tela , klasican hakl ili jaci rascesljani zec ili cdc i to je to muva za 3 min , napominjem pricam za radne verzije , bahusove jako lepe  :tbumb: :tbumb: :tbumb:

Jašta  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Nikola, riba se ne igra sa plenom....i najcesce radije jede upravo emergere ili spentove
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
oholi je napisao(la):
Nikola, riba se ne igra sa plenom....i najcesce radije jede upravo emergere ili spentove



Oholi jede ali u pojedinim situacijama a potocna voli da lovi veruj mi ima taj izrazen instinkt video sam na reci jednom prilikom
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Sa ribom je prosta racunica. Jede cega najvise ima i do cega najlakse dolazi... danas npr je sporadicno jela na povrsini. Tulare sto se spremaju da izlete... zato nimfa koja se izdize je davala rezultate
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
oholi je napisao(la):
Sa ribom je prosta racunica. Jede cega najvise ima i do cega najlakse dolazi... danas npr je sporadicno jela na povrsini. Tulare sto se spremaju da izlete... zato nimfa koja se izdize je davala rezultate


Ja sam pre par dana lepo lovio na crne sedzeve koji su bili u izobilju u velikom broju , sve ribe ulovio na cdc red tag ali ne sa petljom cdc vec obicno postavljenim i jedino je ona bila dobitna nimfe ne
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Oholi je sasvim u pravu,kada se roje velike jednodnevke u bilo kojoj varijanti,spentovi ,vas nikada nece razocarati,ima dana na mojim vodama kada se svi uslovi se potrefe kako valja u poslepodnevnim satima jednostavno ne skidam sa tipeta,,Lunov spent,,.Ili moju ,,rscupanu vlajnu,,
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Juce sam npr video dosta sedzeva, crnih, koji su ostali zaglavljeni sa kosuljicom na povrsini...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Vidim ja Bahuse da si ti dobro rascupao tu Vlajnu  :hammer: :hammer: :hammer:
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Tako rascupane i divlje vlajne svojim bajalicama pored reke su najopasnije, Maricu lafe :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Mogli bi ti I Sasast da dodjete malo do Graca, pa da doletim I ja iz Bg-a da se druzimo malo u nekoj prijatnijoj atmosveri ipak je na takmicenju bilo mnogo zategnuta situacija  :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno