milan spiric

ramplinstinski

Senior member
Učlanjen(a)
11.10.2009.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Bgd
Ovaj oblik i dimenzija (priblizno), drska od sljive - koliko parica?
 

Prilozi

  • DSCN9341.JPG
    DSCN9341.JPG
    230,8 KB · Pregleda: 137
  • DSCN9344.JPG
    DSCN9344.JPG
    230,8 KB · Pregleda: 109

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
ramplinstinski je napisao(la):
Ovaj oblik i dimenzija (priblizno), drska od sljive - koliko parica?
Gledaj ovako.
Ovo mogu da ti uradim.Nije problem.
Ali da bude skriveni tang-tzv" hidden tang, koji ima mnogo bolje perfomanse od punog.Zapravo je to puni tang, samo što se ne vidi ostatak metala i drvo automacki dolazi do izražaja.To prakitčno znači da sečivo ima bolje performanse , jer ima balans napred, dok ovakvi modeli imaju balans nazad, pa stim u vezi opterećuje ti zglob šake i vrlo brzo će da ti završi u ormaru kao lepa uspomena, nego na radnom mestu gde mu je i namena.
Ovako nešto bih ti uradio, samo što bi drška bila od šljive i oblik sečiva koji ti hoćeš:
Pogledaj i ova dva na mom fb-profilu, jer imam problem sa programom za aplodovanje slika:

https://web.facebook.com/milan.spiric.5/media_set?set=a.1916244211734952.1073742469.100000481747695&type=3

https://web.facebook.com/milan.spiric.5/media_set?set=a.1905332039492836.1073742467.100000481747695&type=3
.Oko cene se dogovaramo u smislu da tebi ne bude skupo, a meni jeftino.Do koje cifre si ti spreman da platiš ?

 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
...imam ova dva noža na stanju, ako ti se svidjaju mogu biti tvoji ..Jedan podatak više za tebe.Razmisli.
 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
..momci, probaću da uradim dva para makaza.Držite mi palčeve.Makaze su jako teške.3x su teže od noževa.Pa ćemo videti.Lepo ih oštrim, da li su to frizerske, da li krojačke bili koje.Sada je došao " dan D" ..Pa ćemo videti...
 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
..šta kažete na ovaj test.Nisam baš siguran da je neko izveo ovako surov test sa noževima.U ostalom , pogledajte o čemu se radi:
https://www.youtube.com/watch?v=8uJEzYNkWsY
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
:doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: a beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee , ubici si malo i neku muziku. Za pevaj malo iz tovog repertoara kad praviš ove klipove.
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
I stvarno Milane, ako ti je ovo reklama za nozeve, stani pored nekog zida, da se ne vidi okacen ves  :doh: , i da ne trce kokoske iza tebe. Jednostavno da se ljudi skoncentrisu na nozeve dok gledaju klip, a ne na kokoske.

Sva sreca pa gace nisi stavio na zicu za ves 
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Nemojte tako.... Ovako je autenticna i originalna reklama. Niko to nije uradio kao Milan.... I sto muzika. Ja mislim da je najbolje jednog vepra da zakolje nozem i odere brzinski.... Al da se odradi live stream....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Jedno pitanje...milane.

KOji model noza se koristi sa strojenje veprova? Moze li  se napraviti..?
jbg dva pitanja ispadose...
Imam rodjaka koji se bavi tim zanatom i po kome je poznat u selu odakle mi je ocevo poreklo a posto mi prestoji obilazak rodbine da mu napravim kakav fin prezent  :)
 

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
PROTA71 je napisao(la):
Jedno pitanje...milane.

KOji model noza se koristi sa strojenje veprova? Moze li  se napraviti..?
jbg dva pitanja ispadose...
Imam rodjaka koji se bavi tim zanatom i po kome je poznat u selu odakle mi je ocevo poreklo a posto mi prestoji obilazak rodbine da mu napravim kakav fin prezent  :)
Daj  moj broj telefona tvom prijatelju, a ostalo ćemo se dogovoriti..:).Ima posebna vrsta noža za štrovenje veprova, ali se koristi i veterinarski skalpel...
Za ovo ste momci u pravu.Šala na stranu, ali imam istine u vašem izlaganju.Šta ja tu mogu.Neke stvari nisu do mene.S, druge strane , ovo nije reklama, već autentična naučna činjenica o Impa noževima moje proizvodnje.
Jedna interesanta situacija, apro po na vaše komentare, koja mi se desila pre 1.5-godine:
Pravim paste za poliranje .Sve završim kako valja i kada je smeša trebala da se ohladi, kokoška upala u vruću smešu! .Zamislite to.Istog trenutka sam joj glavu isčupao iz vrata i baciio u kontejner! Više nije jedna da pomisli da mi udje u radionicu posle toga.Smešu sam obradio ponovo i sve je ispalo ok.
Nalažost, nemam drugi objekat gde bih sve ovo što radim mogao da preselim pa da imam bolje uslove za rad.S, druge strane, priroda oko mene, mi daje inspiraciju za rad i podstiče nove ideje i tehnološka odkrića.
 
Vrh Dno