milan spiric

milan impa knives

Junior member
Učlanjen(a)
13.03.2016.
Poruke
89
Broj reagovanja
0
Moje poštovanje...Ja se zovem Milan Spirić.Bavim se izradom unikatnih noževa, pasti i bruseva za oštrenje , brušenje i poliranje.Nzm, da li sam pogrešio- mislim da ovde treba da se predstavim...
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Dobro došao na forum pre svega. Lepo što si se predstavio ali za tp si mogao da izabereš neko drugo mesto. Pravila i uputstva baš i nisu mesto za to ali ne brini.
 

Boris P

Junior member
Učlanjen(a)
17.07.2016.
Poruke
51
Broj reagovanja
0
Pozdrav SKORO SVIM članovima ovog foruma.

Ja sam Boris iz Beograda, bavim se svim vrstama noževa.

Dozvolio sam sebi slobodu da Vas opomenem kakav je PREVARANT i LOPOVČINA milan spirić (milan impa knives, molibden) kako gde se pojavljuje.

Mene je prevario, imam sve fotografije, uplate i dokaze.

IMPA, beogradska firma koja se bavila noževima i oštrenjem iako više NE radi i dalje postoji u privrednom registru pravnih lica.

Impa (iako u stečaju) ima svog pravnog naslednika - sukcesora koji je o ovoj protivzakonitoj radnji obavešten.

milan spirič (mala slova) pokušava sa još jednom osobom iz Raške da O B M A N E potencijalne kupce tako što je uz ime dodao i ime "IMPA".

Ovaj lopov je proteran sa xxxx domaćih i stranih foruma po pravilu nožarskih - (sve je moguće proveriti)!

Na FB je prinuđen da gasi naloge i da se krije.

Paste koje "pravi" su običan otpad, mešavina zemlje ????? i otpadnih masti ????

Poštovani, u mogućnosti sam da objavim fotografije i druge dokaze o njegovim prevarama sve sa svojim punim imenom i prezimenom.

Boris.
 

Boris P

Junior member
Učlanjen(a)
17.07.2016.
Poruke
51
Broj reagovanja
0
To je običan otpad, lopate za septičke jame ništa više.

Zbog prevara i "ovoga" je spirić milan (mala slova) proteran sa svih iole vrednih Srpskih i drugih foruma u ex YU.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pa stani sad da ne kupujem ja noz ako je od lopate? Lopatarski noz
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
maric je napisao(la):
Pa stani sad da ne kupujem ja noz ako je od lopate? Lopatarski noz
Mozes ako ces njime pesak da istovaras/utovaras ili ako si krenuo sa uzgojem stoke, dundjeraj i ovo-ono
 

Boris P

Junior member
Učlanjen(a)
17.07.2016.
Poruke
51
Broj reagovanja
0
Dobri ste momci, volim šalu.

Ono što je fakat je to da su milan spirić, milan impa knives, molibden i njegov pulen iz Raške L O P O V I i P R E V A R A N T I .

Poštovana gospodo i prijatelji, ja sam sa Voždovca, za sada Voždovac nema adekvatno mesto za mušičarenje (u planu nam je proširenje teritorije).

Shodno tome Vas pozivam jedan dan na pivo, moju domaću (Valjevsku) mučenicu ili .....

Pozdrav, Boris.
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Tužno je što svak idan se pojavljuju ovakve teme a neka si nam prezentovao da se radi o prevarantu!
Ima takvih na svakom koraku koji pokušavaju da izvaraju narod!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Na vozdovcu imaju dva musicara, treci je blizu na zvezdari....a ima nas jos :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.295
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Pazi ti to Valjevska mucenica :) jedno pojasnjenje koji deo Valjeva je u pitanju tj  lokalno mesto pored grada?
 

Boris P

Junior member
Učlanjen(a)
17.07.2016.
Poruke
51
Broj reagovanja
0
Da, 14-15 km od Valjeva, (na koju stranu  ::)) naše šljive, naša zemlja.

Vadim košticu, savršeno čisti sudovi, savršeno čist kazan, JOK šećer 1000000%.

Imam jednu tajnu prilikom vrenja šljive.  :-X

Mnogo volim planinarenje i lov, pravim izuzetan gulaš od mešavine srnetine, divlje svinje, junetine, dimljene slanine u ....... , u kotliću, i sa tajnim sastojkom.

Boris.
 

Boris P

Junior member
Učlanjen(a)
17.07.2016.
Poruke
51
Broj reagovanja
0
Ne nije, to mi je od prezimena.

Još živim na Voždovcu ali se polako pripremam da se svakog jutra budim s' pogledom na Medvednik s' jedne a na lovište na koje se direktno naslanjam sa druge strane.

Elem i jezero je tu HA  ;)
----------------------------------------------------------------------
Molim Vas objasnite mi zašto ne dobijam informaciju da je neko odgovorio na postove, hvala, Boris
 
Vrh Dno